Adam Probosz

Poznajmy się bliżej :slight_smile:

http://www.filmweb.pl/Adam,Probosz,filmografia,Person,id=61359

Co to ma być? Red. Probosz naprawdę, zbieżność nazwisk czy żart? :neutral_face:

Adam Probosz to dobry komentator i aktor :smiley:

Więc to jest prawdziwy Adam Probosz - ten z Eurosportu?

Tak, to jest prawdziwy Adam Probosz :slight_smile: Komentator i świetny Aktor :slight_smile:

To on ma prawie 40 lat?!

Nie rozumiem Twojego pytania :slight_smile:

Nie no, po głosie to mi się zdawało, że dużo młodszy :stuck_out_tongue:

Na Filwebie nie wymienili “Akademii Pana Kleksa”, filmu który przyciągnął jakieś pół miliarda ludzi do kin w epoce gdy magnetowidów w Polsce było ok. 8 sztuk a o Internecie i innych takich nikt nie słyszał. Pamiętam ogromną kolejkę po bilety na ten film, sam będąc uczniakiem go oglądałem. Probosz grał tam niejakiego Księcia Mateusza (nie pamiętałem, sprawdziłem). W notce Filmwebu wrażenie zrobiła na mnie rola: “Psychicznie chory chowający się za drzewem”. To wymienili, a Kleksa nie?!
No i dobrze, że trafił do Eurosportu, bo przynajmniej zna się na kolarstwie i fajnie o tym opowiada. A jakies trzeciorzędne serialiki mnie nie interesują.

A tu o 2 lata starszy ('65) i z Panem Kleksem: mymovies.imdb.com/name/nm0698229/

A dla fanów Adama kilka fotek. To podczas Giro del Appenino sprzed dwóch lat.

Huzar, Adam, Robert Duda, Henryk Sokołowski i Jerzy Padło

Sylwek Szmyd i Adam

Simoni i Adam

Robert Duda i Adam

to ten gośc :open_mouth:

znany z twarzy i to bardzo, ale chyba z lat mojej “młodszej” młodości :slight_smile:

To jest pierwszy głos IV RP :slight_smile: .

Nie wiedziałem, że tak wygląda, po głosie myślałem ze młodszy jest.

Podobny do Valentino Rossiego :slight_smile:

Hahah faktycznie :slight_smile: Rossi :slight_smile: Jakby delikatnie włoski przyciął :slight_smile:

No tak. Teraz dopiero zauważyłem podobieństwo do włoskiego mistrza Moto GP :wink:

Wszystko OK, ale z wiekiem to chyba przesadzili. Koleś jak grał w Akademii musiałby mieć 16 -17 lat i chyba już wąs sie wtedy rzuca. to trochę za dużo jak na szpaka mateusza który był dzieciakiem. Ona jest chyba rocznik70 albo 71. Kiedyś Fronczewski opowiadał mi jak był w okolicach gdzie mieszkam na koniach że fajny chłopak i fajny aktor się z niego zapowiadał . Teraz chyba już nic w filmie nie robi. I dobrze bo to bagno.

Toz to cala ludnosc ZSRR by byla a nawet wiecej. Moze Pana Kleksa na chinski tlumaczyli?

a ja lubie adama proboszcza swietny komentator :smiley: