ciekawe części caebonowe na allegro

znalazłem coś takiego allegro.pl/item143836773_car … 1_8.html
zastanawiam się czy te częsci są coś warte? taki jakiś dziwny splot włokien nigdy takiego nie widziałem. tak w ramach jak i widelcach. w odp na mojego maila sprzedawca napisal że producent tych cześci robi komponenty między innymi dla BH i treka cos mi sie wierzyc do końca nie chce. co myślicie? bo widelec ma fajną wage.

podobny oplot zewnętrzy widziałem w nowej ramie cr1 więc nie zniechęcałbym sie tym wyglądem.
allegro.pl/item144448187_sco … html#photo

ten widelec wyglada calkiem przyzwoicie. alu wstawki w odpowiednich miejscach.
cena wrecz smieszna.

no właśnie wiem że fajny:) chociaż wspolczesne widelce z najwyższej pólki juz nawet haków kol alu nie mają:) mam w swoim starym rowerze widelec bianchi fullcarbon ktory ma tylko haki z alu a jest z 2000r

moj riczej pro ma, wcs tez ma.
hmmm imo alu haki to koniecznosc.

najnowszy scott nie ma już haków z alu tez bylem w szoku:)
i chyba haki alu to bezpieczniejsze rozwiązanie.

moj riczej pro ma, wcs tez ma.

karbonowe haki kół z laminowanymi blaszkami zapobiegającymi kruszeniu karbonu - tak przynajmiej napisane jest w katalogu Ritchey’a. Czy to też traktować jako karbonowe haki czy nie?

i chyba haki alu to bezpieczniejsze rozwiązanie.

Też mi się tak wydaje.

hmm wazne, ze nie ma golego karbonu na wierzchu :slight_smile:

Ullefan,
Proponuję byś poświęcił się dla dobra ogółu. Kupuj i po 1000 km napisz czy jeszcze żyjesz :wink:

Dla Treka nie robi na pewno - prawie wszystkie firmy z koncernu Treka (Klein, LeMond, etc.) używają części (w tym widelców) Bontragera. A ten mi na Bontragera nie wygląda…