Góskie Mistrzostwa Polski 2006 - faworyci

Kto jest według was fraworytem góskich mistrzostw polski w kategoriach junior i junior mł. (mężczyźni) ???

Jun. mł Konwa albo Kwiatek w jun. nie wiem ale po cichu liczę na Radka Tecława.

W juniorach liczę na Honkisza i Mateusza Osowskiego z UKS Ziemia Będzińska !!!

Ziemia Będzińska :question: Myślałem że Honkisz jeździ w Sokół Kęty :wink: . A gdzie jest ten klub Ziemia Będzińska:?: Jaki region Polski :question: Startował ktoś z tego klubu np. w Kluczborku luba na PP w Grudziądzu, Tarnowie albo Strelcach Krajeńskich :question: A może na MP :question: :wink:

Ziemia Będzińska jak sama nazwa wskazuje jest w Będzinie, klub jest malutki i jeździ nas chyba 6. Resztę niech dopowie Tomek, bo jeszcze coś palnę :wink:.

Dobra gdzie jest Będzin. Sory maciaz ale z gegry mam…
… 5 :stuck_out_tongue:

No koło Sosnowca, a Sosnowiec jest koło Katowic :smiley:

ja tam licze na Damiana Siwego ostatnio byl 2 na 1 etapie na PŚ na Slowacji wiec da rade ;]

Będzin to miejscowość położona przy trasie Katowice-Częstochowa. W następującej kolejności : Katowice-Sosnowiec-Będzin-Czeladź. W każdym razie przy głównej drodze na Częstochowe

Podejżewam że w juniorach może wygrać Czajkowski chociaż wolałbym żeby wygrał kto inny

Junior młodszy:
Konwa (Trasa Zielona Góra)
Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)
Mielcarek (Mateo Kraków)
Mogą być też niespodzanki ze strony pierwszo rocznych

Junior:
Czajkowski (Chrobry Głogów)
Honkisz (Sokół Kęty)
Majka (Mateo Kraków)
Zieliński (Korona Kielce)

Ja rozumiem, że Wasza młodzieży siła tkwi w nogach, odwadze, fantazji i czymś tam jeszcze, ale … geografii też warto się uczyć, bo zaniedługo wywiąże się między Wami polakami dyskusja, gdzie leży Polska!!!

Strtuje ktoś z was na tej imprezie. Ja tak :mrgreen: . I mam takie pytanie do kolarzy z mateo Kraków podobno na Mielcarka mówią Anabol :stuck_out_tongue: czemu :question:

nie wiem czemu tak mówią, ale mielcarek to spoko gość :slight_smile:

a moi faworyci na GMP:
jun.mł

  1. Marek Konwa
  2. Michał Kwiatkowski
  3. Łukasz Osiecki
  4. Mateusz Podolski
  5. Grześ Mielcarek

jun.

  1. Konrad Czajkowski
  2. Andrian Honkisz
  3. Mateusz Osowski
  4. Rafał Majka
  5. ktoś z MTBowców? Brzózka, Działak, Osicki?

Konrad czajkowski mysle ze moze wygrac, nie znam sie za bardzo na juniorach ale moze jeszcze mlody Harucki wlaczy sie w walke o zwyciestwo :question:

Charucki ;] to kobicujesz głogowskiemu klubowi, bo obaj sie tam ścigają… Jeszcze Dawid Paśko tam jeździ i też niczego sobie, mocna ekipa? ciekawe na kogo pojadą…

W juniorach młodszych myśle, że Konwa na pudle ale jakoś nie wierze w jego zwycięstwo…
Myśle, że będą to mistrzostwa niespodzianek…

W juniorach młodszych każdy wyścig na ogół kończy się niespodziewanym rozstrzygnięciem, faworytów w tej grupie wiekowej jeszcze nie ma i być nie powinno, wszak to dopiero przedsionek kolarstwa wyczynowego, pora na naukę rzemiosła, a nie na wyniki.

Imho w tej części sezonu jun. młodszy jest kategorią już przewidywalną, tym bardziej, że widać co się dzieje po wyścigach. Wydaje mi się, że Konwa, Osiecki na zwycięstwo, ostatnio pokazali na DZT, że są silniejsi niż reszta po górach… W juniorze może Honkisz.

Wygrają i tak najlepsi, a tak niebędzie z nich pozytku w Elicie. Tak chłopcy tak walczcie o zwycięstwo i sie zajezdzajcie.

Głosowałeś na PiS?

W związku z wplątaniem nazwy partii politycznej w swoją wypowiedź, proponuję byś jednach zaniechał kojarzenia jakichkolwiek partii z dyskusjami prowadzonymi na tym forum. Doprawdy nie ma potrzeby zajmowania się partiami, zostawmy to politykom, my dyskutujmy merytorycznie i na temat. Zgoda?