Spotkanie redakcyjne

Dzisiaj podczas prezentacji ekipy Knauf Team, doszło do pierwszego spotkania redakcyjnego. Choc szosa.rowery.org działa juz tyle lat, to dopiero dzisiaj udało się spotkać w tak licznym gronie:)

Wszystko łądnie pięknie, spotkanie eleganckie :slight_smile:

Ale doszło też do bardzo poważnej deklaracji ze strony Naczelnego czyli osoby która jest odpowiedzialna za stronę techniczną szosy. Otóż do 28 Kwietnia, czyli do rozpoczęcia Wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich, szosa będzie w pełni funkcjonować jak za starych dobrych czasów. W przeciwnym wypadku Naczelny ma wystartować w Wyścigu Grodów Piastowskich i przejechać całą trase z kolarzami.

Naczelny trzymamy Cię za słowo.

(zdjęcia z prezentacji i spotkania później)

tylko sie podpiszcie kto jest kim, żeby było wiadomo kogo winic w razie gdyby strona szosy nie ruszyła (to bym na szlakiem grodów wiedział kogo “ścigac” :laughing: ), albo za bałagan na forum :wink: :laughing:

Mnie poznasz po avatarze :slight_smile:

Mnie też łatwo rozpoznać - avatar to cały JA

Od lewej: Kamil, dyrektor “Grodów” Bogdan Rzepka, Uded (Naczelny), TomAsz.

Przystojniaki z nas:)

jakoś Kamil inaczej wyglądasz na avatarze :open_mouth: obciąłeś włosy :question: :wink:

a coś szykujecie na Szlakiem Grodów, patrząc że rozmawiacie z dyrektorem :question: Ja będę na kryterium napewno (jak co roku wieczorową porą 8) ), nie wiem tylko czy resztę etapów obejrze :confused:

Myślę, że skoro musimy odpalić na Grody serwis w części newsów minimum, to może zrobimy transmisję LIVE z wyścigu…

No dalej tak sobie wlewaj… zresztą nie tobie to oceniać :imp:

pzdr
pantani

d-day już blisko 8) który numer startowy ma Naczelny :question: :laughing:

Spoko, nie jest źle. Robota idzie naprzód, choć nieco pod górkę - przydałby się urlop od obowiązków w pracy.

Alez chcialbym aby zorganizowany zostal zlot rowery.org !!!