Kto z kim, gdzie i kiedy...
By lukaszsokol
#262179 Jan Sypytkowski to nie zawodnik :D, przynajmniej nie kojarzę by coś się ścigał. Parma to twórca grupy Voster i w sezonie 2016 coś z grupą startował, aczkolwiek wyników brak, ale jako twórca grupy który chce się ścigać ma w niej miejsce. Roithaimer coś startuje na Pucharach Niemiec ale bez wyników zdobywa zaledwie parę punktów i jest na odległych miejscach w klasyfikacjach tegoż pucharu.
By taffy
#262180 "Martwe dusze" kolarskie ??? Ciekawy pomysł na artykuł ale nasze portale kolarskie na pewno się tym nie zajmą..............lepiej coś przedrukować i przetłumaczyć niż napisać coś samemu.
By TomAsz
taffy napisał(a):"Martwe dusze" kolarskie ??? Ciekawy pomysł na artykuł ale nasze portale kolarskie na pewno się tym nie zajmą..............lepiej coś przedrukować i przetłumaczyć niż napisać coś samemu.

Łamy rowery.org są dla Ciebie otwarte. Zapraszamy. Masz temat, bierz na warsztat, społeczność kolarsko-kibicowska będzie Ci bardzo wdzięczna.
By lukaszsokol
#262217 Od kilku dni liczba drużyn Continental zarejestrowanych przez UCI stoi na 168. Do końca stycznia codziennie dochodziła chociaż jedna ekipa teraz już nikt nowy nie rejestrowany, czy to oznacza końcową liczbę drużyn? Czyżby bez Vervy?
By lukaszsokol
active jet z III dywizji.
zostaja zawodnicy: aniolkowski, banaszek x2, staniszewski, hnik,gradek, franczak , bernas i prawdopodobnie koch.

Skąd taka informacja? Ja tam na stronie UCI wśród 171 ekip Continental nie dostrzegam Vervy. Sama drużyna milczy nadal, Podlaski na fb coś napisał ale na pytania co dalej? już nie odpowiedział
By tomg
gehas89 napisał(a):active jet z III dywizji.
zostaja zawodnicy: aniolkowski, banaszek x2, staniszewski, hnik,gradek, franczak , bernas i prawdopodobnie koch.

Co z Cieślikiem ?
By lukaszsokol
#262257 Karel Hnik o Vervie: ze nie ma żadnych nowych informacji o ekipie, możliwe jest pozostanie w gronie grup Continental (ale także całkowite zniknięcie zespołu).

Z mojej strony jeśli Verva będzie istnieć to na miejscu takiego Kocha wracałby do swojej starej ekipy.
By Cny
#262258 To śmieszne przestało być jakoś w połowie grudnia, a my mamy połowę lutego. Niszczą karierę paru kolarzom.

Ciekawe, bo Orlen pewnie ze związkiem negocjuje i od tego zależne jest finansowanie drużyny kolarskiej. Moje pytanie, czy Pan Banaszek miał nie po drodze z Panem Kosmalą i mógłby celowo opóźniać negocjacje? Pytam czysto hipotetycznie.
By Popiol
Cny napisał(a):To śmieszne przestało być jakoś w połowie grudnia, a my mamy połowę lutego. Niszczą karierę paru kolarzom.

Ciekawe, bo Orlen pewnie ze związkiem negocjuje i od tego zależne jest finansowanie drużyny kolarskiej. Moje pytanie, czy Pan Banaszek miał nie po drodze z Panem Kosmalą i mógłby celowo opóźniać negocjacje? Pytam czysto hipotetycznie.

I przy okazji blokować kolarski rozwój syna? Raczej wątpliwe
By El_Pistolero
KubaWinter napisał(a):Ciekawi mnie jak skonstruowany kontakt Orlenu/Vervy, że od tak mogli sobie go rozwiązać, zawiesić albo przenieść na PZKol.

Kontrakt był chyba podpisany tylko na rok? Więc do negocjacji trzeba było zasiąść od nowa.
By valverde
#262270 powiedzmy sobie szczerze, gdyby Orlen chciał się dalej bawić w sponsorowanie tego bajzlu, to ekipa już by dawno jeździła na Majorce, czy w Calpe.
przecież taka firma jak Orlen nie negocjuje takich małych spraw przez kilka miesięcy.
By lukaszsokol
#262284 To mamy potwierdzenie, a najbardziej mnie zaskakują komentarze ze od października szukają nowych zespołów, jeśli poważnie to.... nie komentuje :D, bo w 5 miesięcy nic nie znaleźć to musi być z nimi kiepsko.
By johnny_pl
lukaszsokol napisał(a):To mamy potwierdzenie, a najbardziej mnie zaskakują komentarze ze od października szukają nowych zespołów, jeśli poważnie to.... nie komentuje :D, bo w 5 miesięcy nic nie znaleźć to musi być z nimi kiepsko.

Nie tacy jak oni nie znaleźli ekipy na 2017, także bym aż tak ostro nie osądzał.
By undef
johnny_pl napisał(a):
lukaszsokol napisał(a):To mamy potwierdzenie, a najbardziej mnie zaskakują komentarze ze od października szukają nowych zespołów, jeśli poważnie to.... nie komentuje :D, bo w 5 miesięcy nic nie znaleźć to musi być z nimi kiepsko.

Nie tacy jak oni nie znaleźli ekipy na 2017, także bym aż tak ostro nie osądzał.

I nie tak zapowiadane projekty nie wystartowały.. no ale jednak żal, że dotknęło to polskiej grupy
By Krzysiek92
Kolejnych kilku zawodników zasilić ma dwie inne polskie ekipy trzecioligowe – Domin Sport i Team Hurom. Oznacza to, że co najmniej ósemka kolarzy Piotra Kosmali zmieni klubowe barwy.

Czyli do tych dwóch zespołów dojdzie 5 zawodników?
By valverde
#262288 dwóch pójdzie do Hurom, dwóch do Domina, więcej pewnie nie wezmą, też przecież nie mają miejsca, ani pieniędzy, żeby robić nagle akcje charytatywne.

możliwe, że i CCC kogoś przygarnie.
By lukaszsokol

No z polskiego peletonu raczej wszyscy znaleźli (poza Maryczem), a w Polsce stan grup zawodowych jest większy niż był w 2016 więc chyba coś nie za bardzo szukali jeśli w ostateczności są zatrudniani przez Hurom, Domin, czy Voster