Kto z kim, gdzie i kiedy...
By undef
Leopejo napisał(a):Luca Paolini, 40, oficjalnie skończył karierę.

Jego dyskwalifikacja skończyła się 10 stycznia i on chciałby kontynuować karierę, ale nie znalazł miejsca ani w Astanie ("uśmiechałem się, kiedy to Wino powiedział mi, że nie może mnie zatrudnić, z powodu dopingu"), ani w UAE ("w kulturze arabskiej żaden błąd z alkoholem lub z narkotykami nie jest dozwolony"). Przykro mu, ale wie, że popełnił duży błąd.

Teraz kupił historyczny bar w centrum Como.

do cyców go:D
By dpo
#263596 Czteroletni kontrakt Egana Bernala, obowiązujący do 2019 roku, niemal na pewno zostanie wykupiony po obecnym sezonie. Ponoć Kolumbijczyk już podpisał kontrakt z Movistarem. Inną opcją jest, a jakże, Team Sky.
By druid
#264323 liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.
By El_Pistolero
druid napisał(a):liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.

Unzue szykuje Solera i Fernandeza do roli lidera. Valverde wiecznie nie będzie jeździł, chyba :D
By druid
El_Pistolero napisał(a):
druid napisał(a):liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.

Unzue szykuje Solera i Fernandeza do roli lidera. Valverde wiecznie nie będzie jeździł, chyba :D

Soler na pewno. Fernandez? Czas leci... ;)
By TomAsz
#266256 Richeze, Alaphillipe i Daniel Mratin do Sky, Kittel do Katushy, Trentin do FDJ - takie plotki. W Quick-Step zostają Jungels, Gaviria i Gilbert.
Fuglsang chce odejść z Astany, Kristoff może opuścić Katushe, gdzie nie może liczyć przy odnowieniu kontraktu na obecne warunki finansowe.
By kjon4200
TomAsz napisał(a):Richeze, Alaphillipe i Daniel Mratin do Sky, Kittel do Katushy, Trentin do FDJ - takie plotki. W Quick-Step zostają Jungels, Gaviria i Gilbert.
Fuglsang chce odejść z Astany, Kristoff może opuścić Katushe, gdzie nie może liczyć przy odnowieniu kontraktu na obecne warunki finansowe.

To się ciasno w Sky zrobi w ekipie na Ardeny w przyszłym roku. Kwiato, Henao,Alaphillipe i Mratin w jednej drużynie? Wątpię, że to wypali. Chyba, że nie przedłużą kontraktu z Michałem i Kolumbijczykiem.
By dpo
KubaWinter napisał(a):Ochowicz podobno odrzucił żądania finansowe Froome'a, ale wszystko zależy czy do gry wejdzie Tag Heuer.

Ciekawe jest też to, że to ponoć Froome zaoferował BMC swoje usługi. Ponadto ma ważny kontrakt na 2018 rok, ale jeśli sam Brytyjczyk jest zdeterminowany do odejścia to jakoś nie wyobrażam sobie, by go zmusili do wypełnienia kontraktu :)
By kjon4200
#266293 Froome dementuje plotki:
""Complete rubbish. I don’t know where that’s come from," he told Cyclingnews. "As it stands I have a contract until the end of 2018. I’ve got no intentions of leaving. I’ve not even thought about it. There’s been no discussion with Ochowicz."
By Leopejo
#266348 W Gazzeccie mówią, że w Sky przedłużą umowy z Froomem, Thomasem i Kwiatkowskim (ten miałby dostać trzyletnią umowę do 2020 r.). Landa ma wyjść, a nowym zawodnikiem będzie Castroviejo.
By Grzdylu
Leopejo napisał(a):W Gazzeccie mówią, że w Sky przedłużą umowy z Froomem, Thomasem i Kwiatkowskim (ten miałby dostać trzyletnią umowę do 2020 r.). Landa ma wyjść, a nowym zawodnikiem będzie Castroviejo.

Szkoda chłopaka.
By KubaWinter
Grzdylu napisał(a):
Leopejo napisał(a):W Gazzeccie mówią, że w Sky przedłużą umowy z Froomem, Thomasem i Kwiatkowskim (ten miałby dostać trzyletnią umowę do 2020 r.). Landa ma wyjść, a nowym zawodnikiem będzie Castroviejo.

Szkoda chłopaka.

Którego? :wink: