Po błocie, kamieniach, trawie... wszędzie
By Elmer
#63048 Maja Włoszczowska wywalczyła w niedzielę złoty medal mistrzostw Europy w kolarstwie górskim. W zawodach w holenderskiej miejscowości Zoetermeer nikt nic nie wspomniał pewnie kazdy wie ale i i tak zaznacze ten temat bo to duży sukces i szczeze GRATULUJE
By Dobry
sundin20 napisał(a):Maja wygrała zawody PŚ we włoskim Val di Sole :grin:

Zwycięstwa to jedyna rzecz, na którą nie ma alergii :D
By zur555
#86996 Maja po 2 okrążeniach prowadzi przewagą 16 sekund nad Koerber i Pendrel.
Szafraniec jest 10 a Dawidowicz 21
By Grzdylu
#87001 Włoszczowska ma już pół minuty nad Kanadyjką. Jeśli nie zdarzy się kataklizm, mistrzostwo świata ma w kieszeni.
By KubaWinter
#87004 Kurde, znowu jechała cięższy zjazd i musiała się podeprzeć, przez co straciła rytm.

Swoją drogą Cyclingnews, mogliby sprawdzić, że nie nazywa sie Włoszckowska...
By Grzdylu
#87006 Włoszczowska 37 s. przewagi na okrążenie przed końcem. Brawo!
By Grzdylu
#87008 Znowu pojechała bardzo niebezpiecznie, straciła kilka sekund, ale na szczęście jest wciąż pierwsza.
By Grzdylu
#87010 No to mamy Mistrzynię Świata w MTB na rok 2010!!!
By hru
#87012 Ale czad !!!!!
By zur555
#87013 Brawo Maja .
Mimo takich problemów z alergiami w takim stylu wygrać to klasa sama w sobie .
By zur555
#87015 Brawa także dla Anni Szafraniec za 7 miejsce .
By pollo
#87043 Wielkie brawa i gratulacje, dla jednego z najbardziej niedocenianych sportowców w Polsce
By cHarlie
#91679 Ale miała sukienkę na Gali Mistrzów sportu, gdzie odbierała nagrodę za zajęcie 4 miejsca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na najlepszego polskiego sportowca roku 2010! Wymiękłem.
PS: Tzn. właśnie nie wymiękłem, to nieadekwatne słowo.
By Tompoz
cHarlie napisał(a):Ale miała sukienkę na Gali Mistrzów sportu, gdzie odbierała nagrodę za zajęcie 4 miejsca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na najlepszego polskiego sportowca roku 2010! Wymiękłem.
PS: Tzn. właśnie nie wymiękłem, to nieadekwatne słowo.

Maja to się zrobi fajna dupa jka skonczy karierę i troche przytuje tak z 5-6 kg. Teraz to chudzinka niej ale wiadomo jest sportowcem zawodowym.

Tompoz