Potrzebujesz porady? Potrzebujesz pomocy?

Czy masz w domu coś z tytanu?

0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
10%
9
90%
By cHarlie
#210577 Na początek proponuję włączyć sobie piosenkę zespołu Kraftwerk p.t. Titanium z płyty Tour de France Soundtracks, ukrytą pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=ofpSk78oMjs , która będzie umilać czas podczas wypełniania ankiety.
Kto ma rower na tytanowej ramie, ale trzyma go w piwnicy lub na balkonie, ten niech wybierze opcję pierwszą (słowo daję, nie wstawiłbym roweru na tytanowej ramie do piwnicy, bałbym się, że mi go złodzieje ukradnom). Proszę się przy okazji podzielić doświadczeniem z tego jak się taka rama spisuje (jak masz coś innego z tytanu, to też podziel się wrażeniami). Kiedyś takie ramy były chyba trochę popularne, ale dziś wszystko jest z karbonu. Można w ankiecie wybrać więcej niż jedną odpowiedź. Jeśli masz coś innego z tytanu, to napisz co to takiego. Tą samą opcję proszę wybrać, jeśli masz w rowerze z tytanu co innego niż ramę.
Avatar użytkownika
By lucjan
#210591 Heh, mam co nieco tytanowego.
Mianowicie zegarek (koperta+bransoletka) oraz śrubki mocujące koszyczki do karbonowej ramy.
By cHarlie
#263334 Czy to muzeum o dziwnym kształcie i szarobrązowym kolorze, które dziś pokazywali na mecie 4 etapu Wyścigu dookoła Kraju Basków w Bilbao, nie było tym sławnym muzeum pokrytym tytanem?