Gorące komentarze i opinie na temat tego, co się w szerokim świecie dzieje
By dpo
druid napisał(a):Na pewno Lombardia. Czy coś więcej to się zobaczy, ale myślę, że nie powinien tam startować z marszu.

Na pewno na pewno ? ;) bo mi się zdaje, że zakończył wczoraj karierę, ale faktycznie 100% nie mam. Była też mowa o ostatnim starcie w barwach Katiuszy po San Sebastian.
By Dobry
#260320 No i wbrew temu, co ustaliliśmy, ma się zjawić na końcówce sezonu popatrzeć, jak to liście spadają z drzew (i zebrać trochę na WF). Pytanie tylko, na ile w tym motywacji: bo prezes kazali, a na ile ciągnie wilka do lasu. Nawet jeśli rzeczywiście rzucił rower, to nie na długo i nie na tyle, żeby się w miesiąc w jakąś super formę z powrotem nie wpakować. No ale jeśli to prezes kazali, to z niewolnika nie ma pracownika ;).
I pytanie: on jedzie do Lombardii w podróż sentymentalną czy walczyć?
Odpowiedź na to pytanie padnie już w przyszłym tygodniu :D
By dpo
#261843 [hejt]
Żenada po całości, kasę wziął, punkty Bahrajnowi nabił a teraz się wycofuje z jeżdżenia mimo, że przez ostatnie dwa miesiące ściemniał jak to źle skończyła się jego kariera i marzy o kolejnym pełnym sezonie. Dobrze, że to koniec tej opery mydlanej.
[/hejt]
By Dobry
#261846 Zakończenie kariery takie, jak sukcesy, które mu się z ręki wymykały na ostatniej prostej.
By druid
dpo napisał(a):[hejt]
Żenada po całości, kasę wziął, punkty Bahrajnowi nabił a teraz się wycofuje z jeżdżenia mimo, że przez ostatnie dwa miesiące ściemniał jak to źle skończyła się jego kariera i marzy o kolejnym pełnym sezonie. Dobrze, że to koniec tej opery mydlanej.
[/hejt]

no właśnie podejrzewam, że dużo tej kasy nie wziął. gdy okazało się, że będzie jednak 18 drużyn w WT i wyścig o punkty nie będzie miał miejsca to pewnie rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron.
tak czy siak, też się cieszę, że to koniec.