Sprawy konkursowe...
By Obi
#261981 Jestem też za tym by tu na forum wklejać informacje. Dodałem @Liiiomk do obserwowanych, ale przy dużej liczbie osób obserwowanych można nie zauważyć wiadomości.
By tivano
liiio napisał(a):Żeby za bardzo nie zaśmiecać forum komunikaty dotyczące gry będę umieszczał na twitterze (link na stronie zabawy). A tu będę wrzucał tylko te ważniejsze rzeczy.

Liiio, w życiu by mi nie przyszło do głowy, że informacje dotyczące gry to zaśmiecanie forum ;) wręcz przeciwnie.
By liiio
#261984 Na forum dalej będzie tyle co było, ale też nie chcę, żeby tym wątku nie było za dużo moich wpisów jeden pod drugim.

Póki co jedno ważne przypomnienie - jeżeli ktoś zmienia coś w składzie swojej drużyny (do 16 stycznia jest to możliwe), to automatycznie usuwane są wszystkie składy na wyścigi.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
By sebkaaa
#261992 Liiio serio bez stresu jak jest wpis jeden pod drugim raczej admini nie będą mieli pretensji nie mówiąc o ingerencji z ich strony, taki to dział ze o ważnych informacjach admin zabawy musi informować nawet 10 postów jeden po drugim relax :)

btw w końcu nowy sezon :569:
By liiio
#261997 Drużyny Pań można już budować. Doszło trochę wyścigów w porównaniu z poprzednim sezonem, rozszerzyłem też punktację, a liczbę dziewczyn w drużynie zmniejszyłem do 12.
By pablo
#261998 No i cały misterny plan... - jak to mawiał Siara w Kilerze :D W wersji roboczej Kasia Niewiadoma kosztowała 150, a tutaj jest za 250 co diametralnie zmienia mi roboczy skład, który sobie gdzieś tam naszykowałem. Ale damy radę, najwyżej Katarzyna podzieli los Piotrka Sagana w drużynie Panów :)
By liiio
pablo napisał(a):No i cały misterny plan... - jak to mawiał Siara w Kilerze :D W wersji roboczej Kasia Niewiadoma kosztowała 150, a tutaj jest za 250 co diametralnie zmienia mi roboczy skład, który sobie gdzieś tam naszykowałem. Ale damy radę, najwyżej Katarzyna podzieli los Piotrka Sagana w drużynie Panów :)

Po konsultacjach społecznych cena Kasi wzrosła :).

Zawodniczki, których wam brakuje można mi zgłaszać.
By pablo
#262000 Jeszcze jedna uwaga: liczba zawodniczek miała być zmniejszona do 12 ale nadal można dodawać kolejne, a przy próbie wystawienia składu na wyścigi system krzyczy że w drużynie jest Pań za mało, bo 12 a nie 15...
By liiio
pablo napisał(a):Jeszcze jedna uwaga: liczba zawodniczek miała być zmniejszona do 12 ale nadal można dodawać kolejne, a przy próbie wystawienia składu na wyścigi system krzyczy że w drużynie jest Pań za mało, bo 12 a nie 15...

Już działa
By JUSKI
#262051 Cena Kasi zdecydowanie utrudnia budowę składu :-) W ogóle mam wrażenie że jest trudniej niż w 2016. Liiio a czy możesz dodać zdobycze punktowe pań w sezonie 2016? Podobnie jak to ma miejsce u panów.
By przemoe
#262053 Bo jest. W zeszłym roku brało się Kasię i Vos i było na pudle. Teraz wzięcie obu kończy wybór składu :)
Szanse na obronę tytułu oceniam mizernie. Drugiej takiej łatwej zdobyczy nie widać, no ale walczyć trzeba. Pomysł jest, skład jest, tragedii być nie powinno.
By liiio
JUSKI napisał(a):Cena Kasi zdecydowanie utrudnia budowę składu :-) W ogóle mam wrażenie że jest trudniej niż w 2016. Liiio a czy możesz dodać zdobycze punktowe pań w sezonie 2016? Podobnie jak to ma miejsce u panów.

Plik z punktami jest w statystykach na stronie gry.
By JUSKI
liiio napisał(a):
JUSKI napisał(a):Cena Kasi zdecydowanie utrudnia budowę składu :-) W ogóle mam wrażenie że jest trudniej niż w 2016. Liiio a czy możesz dodać zdobycze punktowe pań w sezonie 2016? Podobnie jak to ma miejsce u panów.

Plik z punktami jest w statystykach na stronie gry.

OK dziękuję.
By liiio
#262071 Też to zauważyłem, ale było już za późno, bo niektórzy mieli już drużyny, więc zostawiłem to bez zmian

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
By liiio
#262072 Przypomnienia:
Zmiany w drużynach do jutra.
Zgłoszenia do TDU do 3.00 we wtorek.
Jeszcze raz przypominam, każda zmiana w drużynie powoduje automatycznie wyczyszczenie wszystkich składów na wyścigi. Po uzupełnieniu teamu do 30 osób, trzeba od nowa ustawiać składy na wyścigi.
By arekw77
liiio napisał(a):Przypomnienia:
Jeszcze raz przypominam, każda zmiana w drużynie powoduje automatycznie wyczyszczenie wszystkich składów na wyścigi. Po uzupełnieniu teamu do 30 osób, trzeba od nowa ustawiać składy na wyścigi.

Co to znaczy do jutra? Do północy 15 czy północy 16 stycznia? Btw. po co wrzucasz to samo na twittera, jeśli z niego nie korzystasz? ;)
By liiio
arekw77 napisał(a):

Co to znaczy do jutra? Do północy 15 czy północy 16 stycznia? Btw. po co wrzucasz to samo na twittera, jeśli z niego nie korzystasz? ;)

Do północy 16 stycznia.
Co do Twittera, teraz przebywam pod Sanokiem i u jest problem zarówno z internetem jak i z siecią komórkową, więc nie wszystko mi dochodzi od razu.
By Pedro

Rany... Ledwo poskładałem jakiś skład... Na cuda nie liczę, i pewnie wynik będzie gorszy niż prze rokiem, ale co tam. Liczy się zabawa! A ta jest przednia. Takie plucie w brodę "kogo ja wybrałem, przecież o tym drugim też myślałem, był na liście, za rok wywale że składu" i temu podobne będzie mi towarzyszyć od jutra przez kolejne miesiące:)
Pozdrawiam wszystkich!

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
By Pedro
pablo napisał(a):I nawet po pierwszym etapie TDU nie zmienisz zdania? :D

Wynik zacny :) Otwarcie wymarzone :) ale nie, na razie zdania nie zmienię. W brodę będę sobie na pewno pluł nie raz, pewnie jak niejeden/a z nas.
Wiem że kolarstwo bywa "wywrotowe" i zdarzają się takie cuda jak Hayman w zeszłym roku, który mnie mocno uradował, ale to było coś jak wygrana w Lotto ( No, z wygrania kilku baniek pewnie bardziej bym się cieszył :P) jak chodzi o prawdopodobieństwo.
Niemniej jednak jak na koniec będę miał lepszy wynik niż ostatnio to będę musiał przyznać że poniosła mnie przedstartowa gorączka/trema :).
Miłej zabawy!
Przedstawienie rozpoczęte!

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka