Sprawy konkursowe...
By liiio
#159286 Coś późno w tym roku ruszyli, kilka dni temu tam zaglądałem i dalej była Vuelta 2012. Już myślałem, że klasyków w tym roku nie będą prowadzili.
By sebkaaa
#163294 W ramach przypomnienia to nasz kolega dpo walczy o wygranie konkursu na Velogames jest aktualnie 10 będzie ciężko ale trzymam kciuki. Ja jak zwykle zapomniałem ze można robić transfery, i ustaliłem team na całokształt dla tego tak słabo zacząłem, a ocknąłem się podajże po Flandrii i już przeskoczyłem 500 miejsc hihi

btw : masz -1 transfer jak to?
By liiio
#163324 Ja się pochwalę, że niedużo mi do dpo brakuje i jestem na 16 miejscu
By Optymista Dawid
#163330 Koledzy dpo i Iiiio to w ogóle świetnie; ja walczę z sebkąąą o podium wśród "naszych" i top 100 w generalce. Na Giro będzie lepiej! :) Tymczasem sebkaaa miej się na baczności!;)
Bydawid
#163433 To i ja się pochwalę choć nie lubię.

Moim najlepszym wynikiem jest 4 miejsce w Paryż Nicea 2012.Kolejnym moim dobrym wynikiem jest 8 miejsce w przełajach.
Załączniki
Bez tytułuhg.jpg
Bez tytułu.jpg
By dpo
#163444 Szanse na zwycięstwo zaprzepaściłem wstawiając Sagana dopiero po Brabanckiej strzale :/ gdybym miał go w ekipie przed tym wyścigiem byłoby naprawdę super. Tak czy siak to mój najlepszy wynik, Liio też jest wysoko, skład ma nawet lepszy także myślę, że mnie wyprzedzi i to jemu powinniśmy kibicować ;)
By liiio
dpo napisał(a):Szanse na zwycięstwo zaprzepaściłem wstawiając Sagana dopiero po Brabanckiej strzale :/ gdybym miał go w ekipie przed tym wyścigiem byłoby naprawdę super. Tak czy siak to mój najlepszy wynik, Liio też jest wysoko, skład ma nawet lepszy także myślę, że mnie wyprzedzi i to jemu powinniśmy kibicować ;)

Chyba jednak Twój skład był lepszy.
By dpo
#163680 Myślałem, że Nibali Cię wywinduje wyżej.

Generalnie bardzo się cieszę z wyniku, na razie to mój rekord.
By liiio
dpo napisał(a):Myślałem, że Nibali Cię wywinduje wyżej.

Generalnie bardzo się cieszę z wyniku, na razie to mój rekord.

Gratulacje

Mi LBL zdecydowanie nie poszło, też bardzo liczyłem na Nibalego, ale jakoś zapomniałem, że on w zeszłym sezonie szykował się na TdF a w tym na Giro co jednak trochę zmienia. No i spadłem na 40 miejsce.
By sebkaaa
#171574 chciałem pogratulować tobie obi za niezłe 15 miejsce na velogames ten Pozzato i Modolo ci zawalił a tak muszę przyznać ze nieźle poskładałeś ta ekipę.
By Obi
sebkaaa napisał(a):chciałem pogratulować tobie obi za niezłe 15 miejsce na velogames ten Pozzato i Modolo ci zawalił a tak muszę przyznać ze nieźle poskładałeś ta ekipę.

Dziękuję. Faktycznie ci dwaj pojechali dużo poniżej moich oczekiwań. Nie lubię się bawić w gdybanie, ale gdybym zamiast za jednego z nich postawił na naszego Rafała, a za drugiego Evansa (przyznaję bez bicia i z pokorą stawiałem przed Giro na słaby występ Cadela) to...
Ale i tak wyszedł mi najlepszy wynik w historii.
By sebkaaa
#173425 Na velogames mozna już składy dobierać na nrtoone w sumie tez, załóżcie ligę!!!
By liiio
#200542 Już pojawiła się nowa edycja wiosennych klasyków na velogames.
By Optymista Dawid
#203344 Coś na tym velogames namieszali z rankingami...Wiem, że pewnie to naprawią, ale - jakby to powiedzieć;) - niszczą ducha rywalizacji przez taką potrzebę ciągłego sprawdzania, czy jest już w porządku.
Tym bardziej podziękowania dla Iiiio za grę kolarską :-D