Telewizja jaka jest, każdy widzi.
Avatar użytkownika
By DrGonzo
#259157 EPlayer czy Ipla?
No właśnie, zbliża się Vuelta, obsada niekiepska, są Polacy, więc wypada zastanowić się nad sposobem oglądania wyścigu. Ktoś ostatnio korzystał z Playera, jak wrażenia i czy planują może stworzenie kanału dodatkowego, który będzie można oglądać w razie braku czasu w podstawowych programach? Giro oglądałem poprzez Iplę i było nieźle, generalnie poza jedną awarią działało toto jak należy. Cenowo to chyba EPlayer lepiej wypada, ale wiadomo w Ipli mamy jeszcze kanały Polsatu Sport (choć chyba nic ciekawego tam nie pokazują w tym okresie). Aha, oglądam poprzez apkę w smart tv, więc pewnie nie będzie wszystkich dostępnych funkcji tak czy siak (np. cofanie transmisji).
Avatar użytkownika
By DrGonzo
#259385 Trochę wtopa z tym EPlayerem. Od wtorku nie nadaje w apce na tv, a na to głównie liczyłem. Poza tym funguje to na PC dobrze:
- można cofnąć relację o 3 godziny
- w czasie trwania transmisji z Vuelty pojawia się osobny kanał bez reklam (nie ma komentarza, ale trwa i długo po zakończeniu relacji w głównym kanale Eurosportu)
- w sekcji video bardzo szybko pojawiają się archiwalne etapy, ale w języku... niemieckim ;)

Na Xbox i Windows Phone też aplikacja na razie nie działa
Avatar użytkownika
By DrGonzo
#264381
druid napisał(a):Jak opinie w 2017 bo zaczynam się poważnie zastanawiać?
Jak to w ogóle działa i czy jest istnieje np. szansa retransmisji w dowolnym momencie?


Kupiłem tuż przed Giro i mam mieszane uczucia. Liczyłem na odbiór poprzez smart tv, a tymczasem od zeszłego roku ta apka w Samsungu (a chyba i w telewizorach innych marek) już nie działa - wyświetla się komunikat o "problemach z siecią" (co jest nie prawdą). Jest na to sposób - w Samsungu opcja screen mirroring umożliwia rzutowanie obrazu np. ze smartfona na tiwik - owszem żre strasznie baterię, ale zawsze lepiej to się ogląda na dużym ekranie. Oczywiście trzeba zainstalować apkę EPlayera na smartfonie.

Jeśli jednak nie planujesz oglądać głównie w tv to ja polecam:
- możemy cofać transmisje o 3 godziny (ni mniej, ni więcej)
- jest dodatkowy kanał Giro (a są jeszcze inne kanały dodatkowe jak jest dużo imprez, głównie w weekend) - bez reklam, bez komentarza. Chyba włącza się równo z transmisją w głównym kanale. Czasem się przydaje jak coś się wydarzy w czasie trwania reklam.
- jeśli nie załapiemy się na te 3 godziny to szybko ładują transmisje z całego etapu do sekcji video. Przykładowo - oglądałem końcówkę dzisiejszego etapu już koło 21. Problem (a może atut), że komentarz w sekcji "Video" jest po angielsku (kiedyś była jeszcze opcja wyboru komentarza - teraz nie widzę jej).
- pojawiła się jakaś nowa opcja pozwalająca dzielić obraz na kilka części, że niby można oglądać dwa albo i więcej wydarzeń jednocześnie - ja nie korzystam, więc nie wiem czy to ma jakiś sens.
- rozdzielczość to max 720 p (obecnie pewnie można by się pokusić chyba nawet o lepszą)
- co do awaryjności - to na razie nie zauważyłem jakichkolwiek problemów

Tyle. Jak jeszcze coś chcesz wiedzieć - pytaj, to sprawdzę.
Avatar użytkownika
By Grzdylu
#264480 Ja zaryzykowałem w lutym ze względu na Baranowskiego i bardzo sobie chwalę.

Program można odtworzyć do 7 dni wstecz.

Są odrębne kanały , np. nawet dzisiaj pokazują w całości etap Blockhaus , i też 4 Dni Dunkierki, czego nie uświadczysz na regularnych programach ES.

Ja nie żałuję.

Jest jedno "ale". Jeśli ktoś ma dość, to powinien sam zgłosić chęć zaprzestania subskrybcji, bo jak nie to będą ssać z karty bez końca.
Avatar użytkownika
By Grzdylu
#264487
shymeq7 napisał(a):A jak z opóźnieniem? Duże względem TV? Zawsze mnie to denerwowało np. na sport.tvp.pl, bo tam jest spore...


No fakt, jest około minuty.

Ja stosuję taki patent, że odcinam się od i wiadomości internetowych, tv i tak nie mam także znam wyniki o minutę później, co mi wcale nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
By liiio
#264494 Ja korzystam od marca (wersja na jedno urządzenie). Do niedawna wszystko było ok, ale od tygodnia mogę oglądać tylko wersje bez komentarza, gdy próbuję włączyć E1 lub E2 mam komunikat sorry this video cannot be played. Z tego co widziałem po opiniach w sklepie play jest to dość powszechne, ale nic z tym nie robią.
By niemamnazwy2
#264639
johnny_pl napisał(a):Mnie w Eurosport Playerze przeszkadza ograniczony wybór języków komentarza. Skoro już płacę abonament, to dlaczego nie mogę wybrać spośród wszystkich możliwych? Mieszkając poza Polską nie mam możliwości posłuchać naszych komentatorów.

Pewnym sposobem, choć nie do końca w myśl regulaminu usługi, są wtyczki do przeglądarek (np. do Chrome’a, u mnie działają bez zarzutu), zmieniające narodowość IP, po którym rozpoznaje Cię strona.

https://chrome.google.com/webstore/deta ... lpinceiihk
Avatar użytkownika
By DrGonzo
#264707
tivano napisał(a):Chciałbym się upewnić, że dobrze rozumiem:

Transmisje są tylko po polsku, a retransmisje (w sensie sekcja video wieczorem po etapie) tylko po angielsku tak?


Tak, chyba że skorzystasz z tricku, o którym pisał kolega wyżej (wtyczka Hola i wybór jako IP kraju np. GB - działa, niedawno sprawdzałem).
Avatar użytkownika
By tivano
#264797
DrGonzo napisał(a):
tivano napisał(a):Chciałbym się upewnić, że dobrze rozumiem:

Transmisje są tylko po polsku, a retransmisje (w sensie sekcja video wieczorem po etapie) tylko po angielsku tak?


Tak, chyba że skorzystasz z tricku, o którym pisał kolega wyżej (wtyczka Hola i wybór jako IP kraju np. GB - działa, niedawno sprawdzałem).


Ok, dzięki ;)