Telewizja jaka jest, każdy widzi.
By Baldwin
#178768 działa bardzo dobrze, możesz bez obaw kupić.
By undef
#178769 Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś była padaka, i przed kupnem sprawdź jak lokalizuje twoje IP, bo możesz mieć problem z polskim komentarzem.
By DrGonzo
#178774 Działa OK, ale to w sumie zależy w dużej mierze od twego łącza. Ja przy transferze 4 mega miałem w miarę niezłą jakość obrazu, ale, żeby oglądać w HD na tv lepiej mieć przynajmniej z 7-8 (nie jak 5 jak piszą na stronie ES). Komentarz miałem po PL bez przeszkód mimo mieszkania koło granicy.
Na plus na pewno są dodatkowe transmisje poza kanałami ES, gdy np. opóźnia się transmisja jakiegoś wydarzenia lub przez weekend jest przepełnienia programu (choć akurat kolarstwa tam nie widziałem)
Na minus - mimo możliwości obejrzenia powtórek etapów, to te archiwum działa b. krótko (tydzień czy dwa po wydarzeniu), także nie ma szans obejrzenia sobie teraz jakiegoś etapu z Giro czy Dauphine.
By crolick
#178776 U mnie śmiga tip-top i mogę szczerze polecić. Jedyny minus, że nie ma archiwum, więc jak się przepuści etap to normalnie trzeba czekać na powtórkę.
By DrGonzo
crolick napisał(a):U mnie śmiga tip-top i mogę szczerze polecić. Jedyny minus, że nie ma archiwum, więc jak się przepuści etap to normalnie trzeba czekać na powtórkę.

Archiwum jest, ale działa raz, że z opóźnieniem, a dwa, że szybko tam wszystko usuwają. Niestety nie ma co liczyć, że będzie można obejrzeć wieczorem etap skończony po południu.
By olka
#178795 Etapy z odtworzenia pojawiają się zazwyczaj na drugi dzień, ale tak jak piszecie nie są przechowywane zbyt długo w archiwum. Co do polskiego komentarza to zależy, u mnie z reguły na początku wbija się angielski po czym za chwilę przeskakuję na polski.
By sebkaaa
#178796 u mnie chodzi dobrze, troche drogo 11 zł za miesiąc ale ja kupuje tylko na 3 toury, oczywiscie jest lekkie opóznienie na eurosportplayer około minuty ale to nie stanowi problemu polecam.
By elmo
#178836 ja korzystam z tego

http://weeb.tv/premium/mypaid

trochę drożej ale masz wszystko, praktycznie każdy polski kanał + walki bokserskie, KSW które są w PPV. Jakość świetna, praktycznie nie zacina.

Naprawdę polecam
By crolick
olka napisał(a):Etapy z odtworzenia pojawiają się zazwyczaj na drugi dzień, ale tak jak piszecie nie są przechowywane zbyt długo w archiwum. Co do polskiego komentarza to zależy, u mnie z reguły na początku wbija się angielski po czym za chwilę przeskakuję na polski.
:?:
A gdzie Wy znajdujecie te etapy? Ja jak kliknę w Wideo to nie ma tam ani jednego odcinka TdF :???:
By DrGonzo
crolick napisał(a):
olka napisał(a):Etapy z odtworzenia pojawiają się zazwyczaj na drugi dzień, ale tak jak piszecie nie są przechowywane zbyt długo w archiwum. Co do polskiego komentarza to zależy, u mnie z reguły na początku wbija się angielski po czym za chwilę przeskakuję na polski.
:?:
A gdzie Wy znajdujecie te etapy? Ja jak kliknę w Wideo to nie ma tam ani jednego odcinka TdF :???:

Fakt nie ma, dlatego pisałem, że to minus tego Playera, pamiętam, że na Giro dany etap był po kilku dniach, a tu nie ma nawet pierwszych etapów Touru. Jednak padaka z tym Eurosportem - ilość reklam ostatnio do przesady, dobrze, że przerzuciłem się na inny kanał, który reklam podczas transmisji w ogóle nie puszcza.
By walek77
#179034 Nie moge zapłacić pay palem .. pisze ze karta debetowa czy cos chyba musi byc powiązana z pay palyem ?ktoś mi wytłumaczy mam zwykłe konto na pay pal i nie moge przelać kasy za tą usługe normalnie ?
By Baldwin
#179035 powinno działać, ja nie miałem problemów.
By walek77
#179037 gdy juz jest przkierowanie na płatność pay pal wyskakuje oto taki komunikat : Aby dokonać płatności błyskawicznej, powiąż ze swoim kontem PayPal nową kartę debetową lub kredytową
By Baldwin
#179038 a nie możesz tego ominąć i normalnie przejść do paypala?
By walek77
#179039 no bo jak kupujesz playera to wybierasz abonament jako krok 2 to biore miesięczny krok 3 to metoda płatności to wybieram pay pal i zapłac czy co tam klik i przekierowywuje mnie automatycznie na rachunek i wpisać login i hasło muszę to wpisuje i wyskakuje ten komunikat a Ty w jaki sposób płaciłeś za to :)?
By Baldwin
#179041 tak jak mówisz, nic mi nie wyskakiwało. Logowałem się i tam czekał na mnie formularz, gdzie trzeba było potwierdzić płatność. Spróbuj dać opcję abonamentu, którą możesz zerwać w każdej chwili, może to coś pomoże.
By druid
KubaWinter napisał(a):Pytanie tylko, czy weeb.tv jest legalne?

ich dzialalnosc nie jest legalna.
natomiast nie wiem jak to jest z uzytkownikiem, w momencie kiedy uiszcza opłatę (bo dopoki nie placimy, na pewno nie łamiemy prawa).

z drugiej strony, taki moze maly offtop, przeglądałem dzisiaj w gazecie motoryzacyjnej recenzje aplikacji wykrywajacej fotoradary, kontrole, itd.
no i zadalem sobie podobne pytanie, jak to jest z poprawnoscia prawna takiego artykulu.
By walek77
#179050 dziwny ten player teraz juz mi wyskakuje The transaction is currently in process na pay palu cisza a wideo archiwa mam juz dostepne ale kanału live jeszcze nie mam dostępnego

hah i znów nic koniec procesu abonament nieaktywyny ... świetnie
By undef
walek77 napisał(a):dziwny ten player teraz juz mi wyskakuje The transaction is currently in process na pay palu cisza a wideo archiwa mam juz dostepne ale kanału live jeszcze nie mam dostępnego

hah i znów nic koniec procesu abonament nieaktywyny ... świetnie

Ja zawsze kartą płaciłem.
By Walen
#183500 Czy ktoś ma problem z wyświetlaniem transmisji po modernizacji strony eurosportplayera? Na starym było OK. Na nowym nie ładujemi się transmisja. Używam Windowsa 7 (aktualizowany) i próbowałem na FireFoxie, Chromie i IE. Mam załadowane okno transmisji (przycisk play, pasek czasu, głośność, itd.), ale nie hula.
By Pęgos
Walen napisał(a):Czy ktoś ma problem z wyświetlaniem transmisji po modernizacji strony eurosportplayera? Na starym było OK. Na nowym nie ładujemi się transmisja. Używam Windowsa 7 (aktualizowany) i próbowałem na FireFoxie, Chromie i IE. Mam załadowane okno transmisji (przycisk play, pasek czasu, głośność, itd.), ale nie hula.

niestety też mam tak samo:/
By szyker
#183553 Ja rowniez, wczoraj jeszcze wszystko dzialalo ok, a dzisiaj jak chce cos obejrzec nie dziala :(