O wyścigach, tych poważnych i tych trochę mniej...
Avatar użytkownika
By druid
#262279 co istotne, widać, że uatrakcyjnienie Ruta del Sol dość negatywnie wpłynęło na obsadę w Algarve.
Avatar użytkownika
By Leopejo
#262314 Abu Dhabi Tour startuje w czwartek. Będzie "Vincenzo Nibali, Fabio Aru, Nairo Quintana i Alberto Contador, nie zapominając o Romain Bardet, Tejay Van Garderen, Bauke Mollema, Tom Dumoulin, Rafal Maijka (sic!)… Dla sprintów Marcel Kittel, Mark Cavendish, Elia Viviani i André Greipel".

Była drużyna Lampre zyska nowy sponsor i od dziś nazywa się Team UAE Abu Dhabi - Emirates. Oczywiście startuje w najlepszym składzie: Rui Costa, Diego Ulissi, Kristijan Durasek, Andrea Guardini, Manuele Mori, Ben Swift, Louis Meintjes i Simone Consonni.

(www.gazzetta.it; dzisiejsza Gazzetta dello Sport)
By Dobry
#262315 Co za czasy... Żeby Włoch musiał się ekscytować występami arabskiej ekipy...
Avatar użytkownika
By rojekk
#262317
Leopejo napisał(a):Abu Dhabi Tour startuje w czwartek. Będzie "Vincenzo Nibali, Fabio Aru, Nairo Quintana i Alberto Contador, nie zapominając o Romain Bardet, Tejay Van Garderen, Bauke Mollema, Tom Dumoulin, Rafal Maijka (sic!)…

Jeszcze bym dopisał dwójkę z Jumbo, Meintjesa i Zakarina.
Avatar użytkownika
By Leopejo
#262329
Dobry napisał(a):Co za czasy... Żeby Włoch musiał się ekscytować występami arabskiej ekipy...

Właśnie czytam artykuł o kryzysie wielkich włoskich sieci tanich mebli. Wśród wymienionych, Mercatone Uno (która sprzedaje i meble, i AGD). Firma ma 400 milionów euro długów i trójka komisarzy państwowych próbuje ją sprzedać, na razie bezskutecznie.
By Dobry
#262331 Za to na pakerni, na którą uczęszczam, jest ławeczka marki Technogym :)
By Dobry
#262338 Dubaj i Ewan - lepiej takiego babola zaliczyć w Dubaju niż w San Remo :D
A w sumie aż dziw, że po takiej bombie jak wczoraj w ogóle sprintował. A że w sumie dość szybko zaczął finisz, to ładnie go wytrzymał. Ktoś tu puka do pierwszej ligi.