O wyścigach, tych poważnych i tych trochę mniej...
By druid
#262279 co istotne, widać, że uatrakcyjnienie Ruta del Sol dość negatywnie wpłynęło na obsadę w Algarve.
By Leopejo
#262314 Abu Dhabi Tour startuje w czwartek. Będzie "Vincenzo Nibali, Fabio Aru, Nairo Quintana i Alberto Contador, nie zapominając o Romain Bardet, Tejay Van Garderen, Bauke Mollema, Tom Dumoulin, Rafal Maijka (sic!)… Dla sprintów Marcel Kittel, Mark Cavendish, Elia Viviani i André Greipel".

Była drużyna Lampre zyska nowy sponsor i od dziś nazywa się Team UAE Abu Dhabi - Emirates. Oczywiście startuje w najlepszym składzie: Rui Costa, Diego Ulissi, Kristijan Durasek, Andrea Guardini, Manuele Mori, Ben Swift, Louis Meintjes i Simone Consonni.

(www.gazzetta.it; dzisiejsza Gazzetta dello Sport)
By Dobry
#262315 Co za czasy... Żeby Włoch musiał się ekscytować występami arabskiej ekipy...
By rojekk
Leopejo napisał(a):Abu Dhabi Tour startuje w czwartek. Będzie "Vincenzo Nibali, Fabio Aru, Nairo Quintana i Alberto Contador, nie zapominając o Romain Bardet, Tejay Van Garderen, Bauke Mollema, Tom Dumoulin, Rafal Maijka (sic!)…

Jeszcze bym dopisał dwójkę z Jumbo, Meintjesa i Zakarina.
By Leopejo
Dobry napisał(a):Co za czasy... Żeby Włoch musiał się ekscytować występami arabskiej ekipy...

Właśnie czytam artykuł o kryzysie wielkich włoskich sieci tanich mebli. Wśród wymienionych, Mercatone Uno (która sprzedaje i meble, i AGD). Firma ma 400 milionów euro długów i trójka komisarzy państwowych próbuje ją sprzedać, na razie bezskutecznie.
By Dobry
#262331 Za to na pakerni, na którą uczęszczam, jest ławeczka marki Technogym :)
By Dobry
#262338 Dubaj i Ewan - lepiej takiego babola zaliczyć w Dubaju niż w San Remo :D
A w sumie aż dziw, że po takiej bombie jak wczoraj w ogóle sprintował. A że w sumie dość szybko zaczął finisz, to ładnie go wytrzymał. Ktoś tu puka do pierwszej ligi.
By Kosa84
#262353 Zastanawiam się jak Dumoulin będzie się spisywał w poważniejszych wyścigach etapowych, gdzie będzie wiecej etapów górskich??? Cieszy postawa Rafała :x
By Popiol
#262355 Ciekawe czemu Kudus dziś tak daleko.

Nie oglądałem, ale zdaje mi sie, że wypłaszczenie na koniec trochę zabiło zabawę. Może Quintana albo Contador skoczyliby rozruszać nogę, gdyby trzymało do końca.

Majka prawidłowo,: wysoko ale bez spiny.
By ciacho
#262406 jeszcze a propos K-B-K patrząc na top 10, doceniłem piątą lokatę Wiśniowskiego sprzed roku
By druid
ciacho napisał(a):jeszcze a propos K-B-K patrząc na top 10, doceniłem piątą lokatę Wiśniowskiego sprzed roku

z tego co widziałem to zmienili trasę :)
By Leopejo
#262494 GP Industria & Artigianato w Larciano na żywo teraz. W teorii kilka włoskich stron pokazuje wyścig, ale mi uda się go zobaczyć tylko na Facebooku. Później będzie relacja na Raisport.
By Dobry
#262687 UWAGA, czytać tylko po 22.00 ;)

Chyba tylko Boeckmans mógł się odważyć na to, żeby tak wkurzać Justina Julesa :D
By ciacho
#262702 Alan Banaszek wczoraj 9. w Nokere Koerse. Obsada moze nie powala (choc zwyciezca godny) ale jednak warty odnotowania wynik.
Jestem bardzo ciekaw rozwoju jego talentu
By undef
Dobry napisał(a):UWAGA, czytać tylko po 22.00 ;)

Chyba tylko Boeckmans mógł się odważyć na to, żeby tak wkurzać Justina Julesa :D

??
By Dobry
undef napisał(a):
Dobry napisał(a):UWAGA, czytać tylko po 22.00 ;)

??

Taki kalambur, trochę szyderczy, trochę czarnohumorzasty. Kto rozszyfruje, stawiam piwo :D - odnosię się to do sytuacji z Nokere Koerse.