Kto z kim, gdzie i kiedy...
By undef
Leopejo napisał(a):Luca Paolini, 40, oficjalnie skończył karierę.

Jego dyskwalifikacja skończyła się 10 stycznia i on chciałby kontynuować karierę, ale nie znalazł miejsca ani w Astanie ("uśmiechałem się, kiedy to Wino powiedział mi, że nie może mnie zatrudnić, z powodu dopingu"), ani w UAE ("w kulturze arabskiej żaden błąd z alkoholem lub z narkotykami nie jest dozwolony"). Przykro mu, ale wie, że popełnił duży błąd.

Teraz kupił historyczny bar w centrum Como.

do cyców go:D
By dpo
#263596 Czteroletni kontrakt Egana Bernala, obowiązujący do 2019 roku, niemal na pewno zostanie wykupiony po obecnym sezonie. Ponoć Kolumbijczyk już podpisał kontrakt z Movistarem. Inną opcją jest, a jakże, Team Sky.
By druid
#264323 liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.
By El_Pistolero
druid napisał(a):liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.

Unzue szykuje Solera i Fernandeza do roli lidera. Valverde wiecznie nie będzie jeździł, chyba :D
By druid
El_Pistolero napisał(a):
druid napisał(a):liczyłem, że jednak Movistar, któremu po odejściu I.Izagirre czy wcześniej R.Costy, brakuje takich trochę liderów B; Bernal byłby jakąś tam opcją na kogoś takiego.

Unzue szykuje Solera i Fernandeza do roli lidera. Valverde wiecznie nie będzie jeździł, chyba :D

Soler na pewno. Fernandez? Czas leci... ;)