Kto z kim, gdzie i kiedy...
By lukaszsokol
#262704 Żeby założyć drużynę Continental trzeba mieć w składzie 8 zawodników (minimum). Verva w tym momencie to (Staniszewski, dwa Banaszki, Aniołkowski, Cieślik, Franczak i Podlaski) z tym ze jeden z nich ma dojść do Team Hurom więc zostanie 6,, więc skąd znajdą zawodników bo ja nie widzę możliwości, a grupę na 8 zawodników niech sobie darują minimalizm w ich wykonaniu był w zeszłym roku chyba starczy. Tym bardziej ze kontuzja, choroba już jeden wypada, w dodatku taki Staniszewski będzie jeździł tor i na szosie pojawi się od święta tak jak to było w roku ubiegłym.
By undef
Obi napisał(a):
Estel napisał(a):Chodzą słuchy, że Verva wraca do życia jako zespół licencji continental

Jako "baza" Gromu?

Raczej jak grom z jasnego nieba :D
By shymeq7
lukaszsokol napisał(a):Adrian i Norbert Banaszek najprawdopodobniej w Kolss

Potwierdzone.

Warto odnotować, że Paweł Franczak będzie jeździł w Team Hurom.
By lukaszsokol
#263057 Tak więc bez kontraktu: Daniel Staniszewski, Stanisław Aniołkowski, Paweł Cieślik, Michał Podlaski i Paweł Charucki (wciąż brak potwierdzenia ze strony Domin Sport). Dla Cieślika i Podlaskiego może to się skończyć końcem kariery, bo nie wiedzę w zasadzie dla nich miejsca w polskich grupach, tym bardziej ze wszyscy twierdzą ze składy zamknięte. Aniołkowski i Staniszewski może trafią do grup orlikowskich typu Cartusia Kartuzy.
By taffy26
#263062 Nie spodziewałem się że Cieślik będzie miał problem ze znalezieniem ekipy. Po cichu liczyłem że CCC lub Wibatech wyciągną w ostatniej chwili rękę po Pawła bo to niezły kolarz.Mam nadzieję ze rzutem na taśmę znajdzie Team na 2017. Apel do polskich ekip aby zatrudniły Cieślika.
By shymeq7
#263285 Chyba tak... Słabo trochę, że gorsi kolarze od Cieślika znaleźli zatrudnienie. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się zgłosi po niego.
Paweł Charucki w Domin Sport.