O wyścigach, tych poważnych i tych trochę mniej...
Avatar użytkownika
By druid
#263712 niezły ten Roson.
rok temu ograł Niemca w Turcji, dzisiaj Nibalego w Chorwacji. pewnie w przyszłości jeszcze kilku się znajdzie. będziemy mu się przyglądać na Vuelcie.
Ładny wyścig z tej Chorwacji. Szkoda tylko, że nie wzbudza wielkiego zainteresowania wśród miejscowych.
By allez
#263713 CCC znowu bardzo ładnie.
Ciekawe na co Hirta będzie stać podczas Giro. TOP 10 raczej mało realne,bo może się zapodziać na krótkich podjazdach czy na rantach,ale o jakiś trudny etap górski z ucieczki może spokojnie powalczyć.
Avatar użytkownika
By losoz
#263721 Obejrzałem teraz powtórkę i Hirt naprawdę niczym nie ustępował Rosonowi i Nibalemu, Grossschartner też świetnie, szczególnie ta końcówka, w której odrobił praktycznie całą stratę do czołówki. Tylko taktycznie Hirt słabo, bo prowadził Rosona i Nibalego w momencie w którym Austriak próbował do nich dołączyć :D Ale ogólnie chyba można być dobrej myśli przed Giro.
By Dobry
#263735
losoz napisał(a): Tylko taktycznie Hirt słabo, bo prowadził Rosona i Nibalego w momencie w którym Austriak próbował do nich dołączyć :D

Też tak sobie pomyślałem. A pod nogą Felixowi sporo zostało, więc sprint mógł być dużo lepszy dla Cycków.
Avatar użytkownika
By KubaWinter
#263802
grzesiek00 napisał(a):To jedzie w końcu Majka tą Romandie czy nie?


https://rowery.org/2017/04/23/rafal-maj ... sc-sezonu/

Troszeczkę mi się zmienił plan startów. Następnym wyścigiem będzie Tour of California [14-20 maja]. Tam się nastawiam na dobry wynik, trenowałem ostatnio dużo i jadę walczyć. Kolejnym etapem będzie trzytygodniowe zgrupowanie wysokogórskie. Potem Tour de Slovenie, mistrzostwa Polski i Tour de France
Avatar użytkownika
By druid
#263811 Nibali obejrzał Paterskiego sprzed 2 lat i dopiął swego.
Jest jakiś filmik z dekoracji?

Ciekaw jestem czy ci 20-, 22-letni chłopacy z Erytrei mają jakieś szanse na kontrakty w Dimension Data (lub przynajmniej na zapleczu) albo w jakiejś innej europejskiej grupie. Tak czy siak, coraz więcej wyścigów w Afryce uzyskuje status wyścigu UCI i wygląda na to, że trochę ludzi się zbiera przy trasie. Od czegoś trzeba zacząć.
Avatar użytkownika
By ciacho
#263858 Wreszcie dobry występ CCC.
Zastanawia mnie tylko czy zamiast mieć trzech kolarzy w top 10 czy top7 nie mógł jeden znaleźć się na najwyższym podium. Chodzi mi czy zadecydowała strategia czy jednak po ludzku znaleźli się silniejsi (rozumiem że u Nibalego to bardziej kwestai czy chciał to wygrać czy nie).
By Dobry
#263860 Bahrain miał ten wyścig pod kontrolą. Nie byli w stanie odjechać im, choć Hirt parę razy próbował.
Avatar użytkownika
By druid
#263937 Chad Young z Axeon w stanie krytycznym po upadku na zjeździe podczas Tour of Gila (i to już kilku dni, bo miało to miejsce w niedzielę).
Avatar użytkownika
By hqvkamil
#263939 Aż się przykro czyta takie info. Czasem to się sam zastanawiam jak się leciało te 70-80km/h i modliło żeby nikt i nic nie wyskoczył. :|
By taffy26
#263990 Fajna jazda Kasperkiewicza we Francji.Chłopak zrobił ciekawy ruch z wyborem ekipy,która ma ciekawy program startowy i chłopak naprawdę może zrobić progres i zakotwiczyć przynajmniej w ekipie prokontynentalnej w przyszłości.

Dobra jazda Konwy w prologu KWK.Mam nadzieję że będzie miał udany sezon i ciekawego pracodawcę po sezonie.Jestem trochę zaskoczony że polskie ekipy(CCCi kontynentalne) nie dały mu zatrudnienia przed sezonem.
By Zbig
#263994 Dziś sanktuarium Acebo w śniegu, końcówka prawie jak na Terminillo. No i nie było pojedynku Nairo kontra Babyface :wink: