Potrzebujesz porady? Potrzebujesz pomocy?
By maf
#9625 Zdjęcie 1, Zdjęcie 2, Zdjęcie 3

Kaseta Miche Pr1mato 10s do Campy.
Przebieg: nieco ponad 1900km
Używana z łańcuchem Miche Corsa 10s.

Pytanie brzmi: Czy tak ma prawo wyglądać kaseta po takim przebiegu ?
Generalnie wygląda na to, że po prostu wierzchnia warstwa niklowa nie wytrzymuje i odpada. Sama kaseta raczej żadnych odkształceń nie ma.
By kuba!
#9628 ciesz się, że jeszcze masz wszystkie "zęby" w kasecie:D w mojej kasiecie miche połamał sie po pol roku jazdy, a koledze po 3 miesiacach...
By forresty
#9635 pare dni temu kuzyn przywiózł mi rower na osprzęcie Miche. tarcze były do wywalenia . Zeby się "nadlały" czyli rozcągnięty łancuch wygniótł żęby na zewnątrz. Zebatki kasety to tak w połowie sie zachowały. W dodatku luz na bębenku, suport do wymiany. I to by było na tyle jk chodzi o dolne rejony Miche. Już lepiej coś schimanopodobnego sobie zafundować. Aż sam sie zaskoczyłem bo zawsz emiałem dobre zdanie o Miche a tu taka tandeta.
By Ullefan
#10885 kupiłem sobie na ten sezon kasete miche primato i po ok 4000km najczęściej uzywane zębatki są praktycznie do wymiany. Czy ktoś z was używa tej kasety? czy ona jest rzeczywisćie tak slaba czy może ja trafilem na wybrakowany towar?
By Jürgen
#10903 Chciałbym zauważyć, że podobny temat już był i to w nim należałoby pisać :evil: .Dlatego przeniosłem dwa ostatnie posty. Zwłaszcza, że opinie były tu niemal identyczne...