1000 zarejestrowanych użytkowników!

Mamy 1000 zarejestrowanych osób na tym forum :stuck_out_tongue:

Szkoda, ze góra 10% jest tylko aktywnych :/

Ostatnio (od Giro) napływa fala nowych aktywnych userów ;]

Quibo jako redaktor Pro-Cycling.org musial tak zlosliwie otpowiedziec hi

Ty masz jakiś radar złośliwości?

Myślę że jest więcej niż tylko 10 %, ale już nie ma spambotów :arrow_right: brawo Naczelny :mrgreen:

Maciaz jestem sebastian a nie ty oki, co do radaru moze go mam :slight_smile:

Maciaz jestem sebastian a nie ty oki

Sebkaaa, a jak miał się do Ciebie zwrócić??? Bo nie bardzo rozumiem. Zwłaszcza, że tego zwrotu normalnie się właśnie tak używa…

Przepraszam Panie Sebastianie.

dobra Maciaz sorki za uwage obiecuje ze to sie wiecej nie powturzy kolego( i nie jestem pan) Jurgen nie chcem prowadzic kolejnej wojny dlatego tez jezeli do ciebie sie ktos zwraca np “ty sluchaj” to dla ciebie to normalne oki koniec tematu porozmawiajmy lepiej o kloedze tysiecznym na forum :slight_smile:

Może poczekajmy na 1000 aktywnych userów, chociaż nie wiem czy się doczekamy. :wink:

A może tych co się tylko zarejestrowali i ani razu jeszcze na forum nie byli wyrzucić z listy. Będzie wtedy prawidłowy wynik zarejestrowanych - aktywnych.

Dzisiaj mamy milion :slight_smile:

Jak to się stało, że z osób, które pisały w tym temacie wśród aktywnych został tylko @sebkaaa.
Obecnie wymienie wszystkich aktywnych nie byłoby trudne.

Nawet to zrobię:
Naczelny, Negatywny, sebkaaa, Inaki, Adrian, AbaddonLincoln, Daniel47, Dobry, Dejvidoso, El_Pisolero, Eder, Naxior, nawciarz89, Tymek, Tomek86, Tomeczeg, Zbig, grzesiek00, Martino, valverde, jarek996, Kisik94, Kirzen, KubaWinter, Kosa84, Kocurello1, donYoorando, Wosiu07, Anderis, kamil7, rojekk, liiio, mariusz, mar3210, Kirzen, hqvkamil, druid, Leopejo, filipp, SSDepay, Gianni, PorteMistrz i mateusz7939473.

Kogoś pominąłem?

Nikogo nie pominąłeś.

A i owszem jeszcze Mad Villain

A Tivanę wymieniłeś bo nie chce mi się od nowa tyle linijek nicków lecieć? :sweat_smile:

Lecimy po 2 bo co tam :star_struck:

1 polubienie

Ja już kilku pomiętych znalazłem także nie ma co się tą listą sugerować :wink:

1 polubienie

Pierwsze słyszę o jakimś Tomku :upside_down_face: