115. Paryż - Roubaix (09.04.2017)

Ja też mam przeczucie, że wygra ktoś niedoceniany. Ale przeczucia mnie zwykle mylą więc wygra Kristoff.

Wie ktoś może, czy jakiś bukmacher oferuje zakłady o to, czy Saramotins będzie w ucieczce? :smiley:

Wg mnie Boonen jest w lepszej formie niż rok temu, gdy całą wiosnę dochodził do siebie jeszcze po tym wypadku w Abu Dhabi.
Także noga jest, zespół też (nie tylko Stybar i Terpstra, ale też taki Lampaert może się liczyć), potrzebne jeszcze szczęście :slight_smile:
Sagan póki co tylko raz w TOP10 na tego wyścigu, ale wydaje się, że nadszedł czas, by go wygrać. Jego ewentualny dwójkowy pojedynek z Boonenem na finiszu byłby nie lada wydarzeniem.

A.Petit powiedział, celuje w podium. pamiętacie Turgota? :wink:

Chaos. Gaz od samego początku.

Wygląda na to, że Naesen wyeliminowany.

Co sie stało z Naesenem bo dopiero niedawno włączyłem i ogarniam temat?

kraksa a później defekt

I już nie jedzie czy jak?
Poza tym coś znaczącego sie już działo?

Z góry dzięki za info

Jedzie, dojechał do peletonu, potem znowu został, a co dalej - ciężko powiedzieć.

Vandenbergh odszedł z QS do Ag2r licząc na pozycję lidera, a zaatakował jeszcze wcześniej niż w czasach QS. Poza tym, że ma dużo miejsca i ogranicza rolę przypadku do minimum, to niewielki sens tego ruchu.

Na sporzy mówią że koniec wyścigu dla Terpstry po jakiejś fatalnej kraksie

Kocham te kuchenną rewolucję!

Terpstra sie wycofał

Debusschere i Stannard bardzo daleko jechali.

Van Avermaet ma problemy w dość trudnym momencie. Nawet jeśli dojdzie, to podobnie jak Naesen raczej za to zapłaci.

Be deszczu też może być solidna rzeź, co sektor to gleba.
Teraz GvA ma w plecy a zaraz Arenberg i może być pozamiatane

Ale ich mało

Cholera Sagan gumę złapał i po akcji

Ale mam ciary przez ten wyścig. :mrgreen: Łukasz jedzie czy wycofał się? Ah ten pech Sagana z gumą.

Kurde szczęście Piotrka sie nie trzyma

Moscon jest niesamowity. I to w każdym terenie.

Obawiam się że Turbo Tomowi zwycięstwo się mocno oddala

Stybar w idealnej sytuacji.