22nd Vuelta a Castilla y Leon - 2.1


#1

1 Etap Jazda Indywidualna Na Czas 10km

Wyniki:
1 Vladimir Karpets (Rus) Caisse d’Epargne 11.55
2 Egoi Martinez (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.02
3 Florent Brard (Fra) Caisse d’Epargne 0.03
4 Francisco Jose Ventoso (Spa) Saunier Duval-Prodir 0.05
5 Alberto Contador (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.06
6 Magnus Backstedt (Swe) Liquigas 0.09
7 Ivan Basso (Ita) Discovery Channel Pro Cycling Team
8 Levi Leipheimer (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.10
9 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas 0.18
10 Sergio Paulinho (Por) Discovery Channel Pro Cycling Team
11 Jason McCartney (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team
12 Remmert Wielinga (Ned) Saunier Duval-Prodir 0.19
13 Janez Brajkovic (Slo) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.21
14 Thomas Danielson (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team 0.22
15 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0.23
16 Emilien Benoit Berges (Fra) Agritubel 0.24
17 Juan Jose Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir
18 Santos Gonzalez (Spa) Karpin Galicia
19 Eloy Teruel (Spa) Grupo Nicolás Mateos
20 Gonzalo Rabunal (Spa) Karpin Galicia
21 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 0.26
22 Nikki Sörensen (Den) Team CSC
23 Oscar Sevilla (Spa) Relax-Gam 0.27
24 Pablo De Pedro (Spa) Grupo Nicolás Mateos 0.28
25 Manuel Lloret (Spa) Fuerteventura-Canarias
26 Francisco Jose Martinez (Spa) Andalucia-Cayasur 0.29
27 Egoitz Murgoitio (Spa) Grupo Nicolás Mateos 0.32
28 Inigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi 0.33
29 Jan Hruska (Cze) Relax-Gam
30 David Bernabeu (Spa) Fuerteventura-Canarias
31 Angel Vallejo (Spa) Relax-Gam 0.34
32 Andoni Aranaga (Spa) Euskaltel-Euskadi
33 Constantino Zaballa (Spa) Caisse d’Epargne
34 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
35 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne 0.35
36 Christian Vandevelde (USA) Team CSC 0.36
37 Gustavo Dominguez (Spa) Karpin Galicia 0.37
38 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC
39 Julian Sanchez (Spa) Relax-Gam 0.39
40 Michael Blaudzun (Den) Team CSC 0.40
41 Josu Agirre (Spa) Orbea
42 Juan José Abril (Spa) Viña Magna-Cropu 0.42
43 Joan Horrach (Spa) Caisse d’Epargne
44 Ramon Troncoso (Spa) Karpin Galicia
45 Koldo Gil (Spa) Saunier Duval-Prodir
46 Oscar Pereiro (Spa) Caisse d’Epargne 0.43
47 Eladio Sanchez (Spa) Fuerteventura-Canarias 0.44
48 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC 0.45
49 Robert Gesink (Ned) Rabobank
50 Arkaitz Duran (Spa) Saunier Duval-Prodir 0.46


#2

Najgorszy z disco boys’ów 14. Danielson! A ten Ventoso to i zafiniszować potrafi i na prologach jest wysoko!


#3

Ośmiu chłopców Bruynela w pierwszej 14. podziw takiej dominacji to jeszcze nie widziałem :astonished: .Może coś zwojują w wielkich tourach w tym roku :smiley:


#4

No zaczęli sezon ładnie, oby wytrzymali z formą do lipca ;] Basso po mniej błyszczącym początku od kolegów i wycofaniu z TA wysoko!


#5

Wyniki 2 etapu:
1º 77 VENTOSO, Fco. jose ESP SAUNIER DUVAL-PRODIR 3:34:07
2º 133 BENITEZ, Javier ESP BENFICA mt.
3º 87 HRUSKA, Jan CZE RELAX-GAM mt.
4º 86 SOBRINO, Joaquin ESP RELAX-GAM mt.
5º 63 GALDOS, Aitor ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
6º 32 BACKSTEDT, Magnus SWE LIQUIGAS mt.
7º 38 VANOTTI, Alessandro ITA LIQUIGAS mt.
8º 151 ARTETXE, Mikel ESP FUERTEVENTURA-Canari mt.
9º 46 SINNER, Benoît FRA AGRITUBEL mt.
10º 61 ANTON, Igor ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
11º 31 ALBASINI, Michael SUI LIQUIGAS mt.
12º 21 DE MAAR, Marc NED RABOBANK mt.
13º 57 ZABALLA, Constantino ESP CAISSE D’EPARGNE mt.
14º 123 MARTINEZ, Fco. jose ESP ANDALUCIA-CAJASUR mt.
15º 125 VAZQUEZ, Manuel ESP ANDALUCIA-CAJASUR mt.
16º 25 WALKER, William AUS RABOBANK mt.
17º 128 FERRIO, Jorge ESP ANDALUCIA-CAJASUR mt.
18º 16 BLAUDZUN, Michael DEN TEAM CSC mt.
19º 6 MARTINEZ, Egoi ESP DISCOVERY CHANEL mt.
20º 97 TERUEL, Eloy ESP GRUPO NICOLAS MATEOS mt.
21º 3 CONTADOR, Alberto ESP DISCOVERY CHANEL mt.
22º 17 SÖRENSEN, Nicki DEN TEAM CSC mt.
23º 33 BELTRAN, Manuel ESP LIQUIGAS mt.
24º 72 COBO, Juan jose ESP SAUNIER DUVAL-PRODIR mt.
25º 155 RAMIREZ, Javier ESP FUERTEVENTURA-Canari mt.
26º 4 DANIELSON, Thomas USA DISCOVERY CHANEL mt.
27º 107 GILMARTIN, Ivan ESP VIÑA MAGNA-CROPU mt.
28º 95 DE PEDRO, Pablo ESP GRUPO NICOLAS MATEOS mt.
29º 22 VAN HEESWIJK, Max NED RABOBANK mt.
30º 44 GONZALO, Eduardo ESP AGRITUBEL mt.
31º 114 ARAMENDIA, Javier ESP ORBEA mt.
32º 71 BENITEZ, Jose alberto ESP SAUNIER DUVAL-PRODIR mt.
33º 58 LOPEZ, David ESP CAISSE D’EPARGNE mt.
34º 53 KARPETS, Vladimir RUS CAISSE D’EPARGNE mt.
35º 157 LLORET, Manuel ESP FUERTEVENTURA-Canari mt.
36º 14 KROON, Karsten NED TEAM CSC mt.
37º 64 PEREZ, Alan ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
38º 66 LANDALUZE, Inigo ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
39º 131 AZEVEDO, José POR BENFICA mt.
40º 135 PETROV, Danail BUL BENFICA mt.
41º 37 MIHOLJEVIC, Vladimir CRO LIQUIGAS mt.
42º 81 SEVILLA, Oscar ESP RELAX-GAM mt.
43º 2 BRAJKOVIC, Janez SLO DISCOVERY CHANEL mt.
44º 144 DOMINGUEZ, Gustavo ESP KARPIN-GALICIA mt.
45º 142 MOSQUERA, Ezequiel ESP KARPIN-GALICIA mt.
46º 42 CALVENTE, Manuel ESP AGRITUBEL mt.
47º 132 RIBEIRO, Sergio POR BENFICA mt.
48º 68 ZUBELDIA, Haimar ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
49º 67 TXURRUKA, Amets ESP EUSKALTEL-EUSKADI mt.
50º 115 MELERO, Ivan ESP ORBEA mt.

[size=75][ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 06:12 ][/size]
Wyniki 3 etapu
1 Francisco Jose Ventoso (Spa) Saunier Duval-Prodir 3.26.04
2 Javier Benitez (Spa) Benfica
3 Jan Hruska (Cze) Relax-Gam
4 Patrick Calcagni (Swi) Liquigas
5 Vladimir Karpets (Rus) Caisse d’Epargne
6 Nikki Sörensen (Den) Team CSC
7 Mikel Artetxe (Spa) Fuerteventura-Canarias
8 Karsten Kroon (Ned) Team CSC
9 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne
10 Alberto Contador (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team
11 Oscar Sevilla (Spa) Relax-Gam
12 Marc De Maar (Ned) Rabobank
13 Egoi Martinez (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team
14 José Azevedo (Por) Benfica
15 Manuel Beltran (Spa) Liquigas
16 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
17 Constantino Zaballa (Spa) Caisse d’Epargne
18 Juan Jose Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir
19 Janez Brajkovic (Slo) Discovery Channel Pro Cycling Team
20 Joaquin Sobrino (Spa) Relax-Gam
21 Pablo De Pedro (Spa) Grupo Nicolás Mateos
22 Pieter Weening (Ned) Rabobank
23 William Walker (Aus) Rabobank
24 Levi Leipheimer (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team
25 Ivan Melero (Spa) Orbea
26 Michael Blaudzun (Den) Team CSC
27 Ezequiel Mosquera (Spa) Karpin Galicia
28 Robert Gesink (Ned) Rabobank
29 Danail Petrov (Bul) Benfica
30 Haimar Zubeldia (Spa) Euskaltel-Euskadi
31 Florent Brard (Fra) Caisse d’Epargne
32 Santos Gonzalez (Spa) Karpin Galicia
33 Thomas Danielson (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team
34 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cayasur
35 Alberto Rodriguez (Spa) Viña Magna-Cropu
36 Manuel Lloret (Spa) Fuerteventura-Canarias
37 Jose Luis Carrasco (Spa) Andalucia-Cayasur
38 Jorge Ferrio (Spa) Andalucia-Cayasur
39 Benoît Salmon (Fra) Agritubel
40 Koldo Gil (Spa) Saunier Duval-Prodir
41 Julian Sanchez (Spa) Relax-Gam
42 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas
43 Max Van Heeswijk (Ned) Rabobank
44 Jose Alberto Benitez (Spa) Saunier Duval-Prodir
45 Angel Vallejo (Spa) Relax-Gam 0.14
46 Remmert Wielinga (Ned) Saunier Duval-Prodir
47 Xabat Otxotorena (Spa) Orbea
48 Christian Vandevelde (USA) Team CSC
49 Ruben Lobato (Spa) Saunier Duval-Prodir
50 Ivan Basso (Ita) Discovery Channel Pro Cycling Team


#6

Dzisiaj podjazd pod Navacerrada w końcówce etapu. Kto wygra - Karpets czy Contador?


#7

Mi się wydaje że Contador będzie atakował a czy wygra, bardzo bym tego chciał :wink:


#8

Etap 4 - 29 marzec: Valladolid - Alto De Navacerrada, 154.4 km

1 Alberto Contador (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team 3.52.04 (39.92 km/h)
2 Koldo Gil (Spa) Saunier Duval-Prodir
3 Juan Jose Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir 0.28
4 Manuel Beltran (Spa) Liquigas
5 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
6 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne 0.29
7 Julian Sanchez (Spa) Relax-Gam 0.33
8 Ezequiel Mosquera (Spa) Karpin Galicia 0.34
9 Oscar Sevilla (Spa) Relax-Gam
10 Jan Hruska (Cze) Relax-Gam 0.38
11 Ivan Basso (Ita) Discovery Channel Pro Cycling Team 1.04
12 José Azevedo (Por) Benfica
13 Francisco Jose Ventoso (Spa) Saunier Duval-Prodir 1.19
14 Robert Gesink (Ned) Rabobank 1.24
15 Levi Leipheimer (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team
16 Thomas Danielson (USA) Discovery Channel Pro Cycling Team
17 Jose Alberto Benitez (Spa) Saunier Duval-Prodir
18 Manuel Lloret (Spa) Fuerteventura-Canarias
19 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas
20 Pieter Weening (Ned) Rabobank 1.37
21 Angel Vallejo (Spa) Relax-Gam 1.51
22 Christian Vandevelde (USA) Team CSC 2.09
23 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC
24 Eduardo Gonzalo (Spa) Agritubel
25 Luis Perez Rodriguez (Spa) Andalucia-Cayasur 2.12
26 Danail Petrov (Bul) Benfica 2.25
27 Jorge Ferrio (Spa) Andalucia-Cayasur
28 Jose Luis Carrasco (Spa) Andalucia-Cayasur 2.30
29 Aaron Villegas (Spa) Orbea
30 Inigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi
31 Mikel Pradera (Spa) Benfica
32 Manuel Calvente (Spa) Agritubel
33 Jesus Hernandez (Spa) Relax-Gam
34 David Martin (Spa) Viña Magna-Cropu
35 Vladimir Karpets (Rus) Caisse d’Epargne 2.36
36 David Bernabeu (Spa) Fuerteventura-Canarias 2.40
37 Karsten Kroon (Ned) Team CSC 2.42
38 Dario Cataldo (Ita) Liquigas
39 Santos Gonzalez (Spa) Karpin Galicia 2.47
40 William Walker (Aus) Rabobank 2.50
41 Michael Blaudzun (Den) Team CSC 2.53
42 Rui Lavarinhas (Por) Benfica
43 Ivan Melero (Spa) Orbea
44 Francisco Jose Martinez (Spa) Andalucia-Cayasur 3.03
45 Joan Horrach (Spa) Caisse d’Epargne
46 Juan Jose Oroz (Spa) Orbea 3.06
47 Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne
48 Vicente Peiro (Spa) Grupo Nicolás Mateos 3.11
49 Constantino Zaballa (Spa) Caisse d’Epargne
50 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas 3.20


#9

Jose Francisco Ventoso mnie bardzo zaskakuje, nie dość że wygrał już trzy etapy to jeszcze bardzo dobrze pojechał na czas i na etapie zakończonym podjazdem. Bardzo mnie to cieszy bo po ubiegłorocznej Vuelcie barzo polubiłem tego kolarza :slight_smile:


#10

Wyniki 5 Etapu:
1 Francisco Jose Ventoso (Spa) Saunier Duval-Prodir 3.59.59
2 Michael Albasini (Swi) Liquigas
3 Alberto Contador (Spa) Discovery Chanel
4 Jan Hruska (Cze) Relax-Gam
5 Eduardo Gonzalo (Spa) Agritubel
6 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
7 Juan Jose Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir
8 Ezequiel Mosquera (Spa) Karpin-Galicia
9 Oscar Sevilla (Spa) Relax-Gam
10 Michael Blaudzun (Den) Team CSC
11 Angel Vallejo (Spa) Relax-Gam
12 David Lopez (Spa) Caisse D’epargne
13 Koldo Gil (Spa) Saunier Duval-Prodir
14 Julian Sanchez (Spa) Relax-Gam
15 Manuel Beltran (Spa) Liquigas
16 Vladimir Karpets (Rus) Caisse D’epargne
17 Levi Leipheimer (USA) Discovery Chanel
18 Pieter Weening (Ned) Rabobank
19 Kjell Carlström (Fin) Liquigas
20 Florent Brard (Fra) Caisse D’epargne 0.06
21 Robert Gesink (Ned) Rabobank 0.10
22 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas
23 Manuel Lloret (Spa) Fuerteventura-Canari
24 Patrick Calcagni (Swi) Liquigas
25 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur 0.13
26 Javier Benitez (Spa) Benfica 0.20
27 Alberto Losada (Spa) Caisse D’epargne
28 José Azevedo (Por) Benfica
29 Thomas Danielson (USA) Discovery Chanel
30 William Walker (Aus) Rabobank
31 Francisco Jose Martinez (Spa) Andalucia-Cajasur
32 Ivan Basso (Ita) Discovery Chanel
33 Ivan Melero (Spa) Orbea
34 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
35 Inigo Lazkano (Spa) Orbea
36 Alberto Rodriguez (Spa) Viña Magna-Cropu
37 Denis Menchov (Rus) Rabobank
38 Egoi Martinez (Spa) Discovery Chanel
39 Nicki Sörensen (Den) Team CSC
40 Christian Vandevelde (USA) Team CSC
41 Joan Horrach (Spa) Caisse D’epargne
42 Juan Jose Oroz (Spa) Orbea
43 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC
44 Julen Zubero (Spa) Orbea
45 Javier Ramirez (Spa) Fuerteventura-Canari
46 Beñat Intxausti (Spa) Grupo Nicolas Mateos
47 Javier Echarri (Spa) Grupo Nicolas Mateos 0.30
48 Adrian Palomares (Spa) Fuerteventura-Canari 0.35
49 Mikel Artetxe (Spa) Fuerteventura-Canari

[size=75][ Dodano: Sob 31 Mar, 2007 10:02 ][/size]
Klasyfikacja Koncowa
1 Alberto Contador (Spa) Discovery Chanel 15.04.15
2 Koldo Gil (Spa) Saunier Duval-Prodir 0.36
3 Juan Jose Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir 0.46
4 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 0.48
5 Oscar Sevilla (Spa) Relax-Gam 0.55
6 David Lopez (Spa) Caisse D’epargne 0.58
7 Jan Hruska (Cze) Relax-Gam 1.05
8 Julian Sanchez (Spa) Relax-Gam 1.06
9 Manuel Beltran (Spa) Liquigas 1.13
10 Francisco Jose Ventoso (Spa) Saunier Duval-Prodir 1.18
11 Ezequiel Mosquera (Spa) Karpin-Galicia 1.22
12 Levi Leipheimer (USA) Discovery Chanel 1.28
13 Ivan Basso (Ita) Discovery Chanel 1.41
14 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas 1.46
15 Manuel Lloret (Spa) Fuerteventura-Canari 1.56
16 Thomas Danielson (USA) Discovery Chanel 2.00
17 Robert Gesink (Ned) Rabobank 2.13
18 José Azevedo (Por) Benfica 2.14
19 Vladimir Karpets (Rus) Caisse D’epargne 2.30
20 Pieter Weening (Ned) Rabobank
21 Angel Vallejo (Spa) Relax-Gam 2.33
22 Christian Vandevelde (USA) Team CSC 3.13
23 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC 3.14
24 Jose Alberto Benitez (Spa) Saunier Duval-Prodir 3.23
25 Eduardo Gonzalo (Spa) Agritubel 3.24
26 Michael Blaudzun (Den) Team CSC 3.27
27 Inigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi 3.55
28 Ivan Melero (Spa) Orbea 3.59
29 Francisco Jose Martinez (Spa) Andalucia-Cajasur 4.00
30 Florent Brard (Fra) Caisse D’epargne 4.03
31 William Walker (Aus) Rabobank 4.05
32 Joan Horrach (Spa) Caisse D’epargne 4.13
33 Aaron Villegas (Spa) Orbea 4.15
34 David Martin (Spa) Viña Magna-Cropu 4.18
35 Juan Jose Oroz (Spa) Orbea 4.23
36 Alberto Losada (Spa) Caisse D’epargne 4.24
37 Nicki Sörensen (Den) Team CSC 4.32
38 Jesus Hernandez (Spa) Relax-Gam 4.35
39 Danail Petrov (Bul) Benfica 4.54
40 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas 4.56
41 Alberto Rodriguez (Spa) Viña Magna-Cropu 4.58
42 Mikel Pradera (Spa) Benfica 5.01
43 Ramon Troncoso (Spa) Karpin-Galicia 5.07
44 Egoi Martinez (Spa) Discovery Chanel 5.16
45 Arkaitz Duran (Spa) Saunier Duval-Prodir 5.23
46 Javier Ramirez (Spa) Fuerteventura-Canari 5.33
47 Beñat Intxausti (Spa) Grupo Nicolas Mateos 5.37
48 Javier Echarri (Spa) Grupo Nicolas Mateos 5.38
49 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur 5.46
50 Inigo Lazkano (Spa) Orbea 5.49


#11

No i nie kto inny jak Ventoso wygrał dziś i ukończył wyścig na 10 pozycji!