4 Jours de Dunkerque


#1

Wyniki pierwszego etapu:

1 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic in 3.42.34 (43.322 km/h)
2 Fred Rodriguez (USA) Davitamon-Lotto
3 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole
4 Steven De Jongh (Ned) Quick Step-Innergetic
5 Jimmy Casper (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone
6 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud
7 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram
8 Aart Vierhouten (Ned) Skil-Shimano
9 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step-Innergetic
10 Fabio Sabatini (Ita) Team Milram
11 Jeremy Hunt (GBr) Unibet.com
12 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano
13 Paolo Bossoni (Ita) Team Tenax Salmilano
14 Mathieu Ladagnous (Fra) Française des Jeux
15 Rik Reinerink (Ned) Skil-Shimano

[size=75][ Dodano: Pią 05 Maj, 2006 00:21 ][/size]
Drugi etap:

1 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano 5.07.53 (39.892 km/h)
2 Stéphane Petilleau (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h
3 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram 0.37
4 Steven De Jongh (Ned) Quick Step-Innergetic
5 Gerald Ciolek (Ger) Team Wiesenhof Akud
6 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole
7 Fabio Baldato (Ita) Team Tenax Salmilano
8 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic
9 Christian Murro (Ita) Team Tenax Salmilano
10 Isaac Galvez Lopez (Spa) Caisse d’Epargne-Illes Balears
11 Andrus Aug (Est) Acqua Sapone
12 Jean-Patrick Nazon (Fra) AG2R Prevoyance
13 Daniel Musiol (Ger) Team Milram
14 Geoffroy Lequatre (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone
15 Mathieu Drujon (Fra) Auber 93
16 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud
17 Volodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram
18 Aart Vierhouten (Ned) Skil-Shimano
19 Paolo Bossoni (Ita) Team Tenax Salmilano
20 Stuart O’grady (Aus) Team CSC

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano 8.50.13
2 Stéphane Petilleau (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.04
3 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic 0.41
4 Fred Rodriguez (USA) Davitamon-Lotto 0.45
5 Niels Brouzes (Fra) Auber 93
6 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole 0.47
7 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram
8 Claudio Cucinotta (Ita) Team Tenax Salmilano
9 Rik Reinerink (Ned) Skil-Shimano 0.48
10 Kasper Klostergaard (Den) Team CSC


#2

1 etap:100 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 1.23
2 etap:133 Piotr Zielinski (Pol) 37sekund

Po 2 etapach jest 107 ze stratą 2.14

[size=75][ Dodano: Pią 05 Maj, 2006 19:19 ][/size]
3 etap:
1 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto 4.14.36 (42.679 km/h)
2 Isaac Galvez Lopez (Spa) Caisse d’Epargne-Illes Balears
3 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole
4 Jimmy Casper (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone
5 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram
6 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud
7 Aart Vierhouten (Ned) Skil-Shimano
8 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step-Innergetic
9 Kirk O’Bee (USA) Health Net Presented By Maxxis
10 Andrus Aug (Est) Acqua Sapone
11 Mathieu Ladagnous (Fra) Française des Jeux
12 Pieter Ghyllebert (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen
13 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic
14 Stéphane Bonsergent (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h
15 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC
_
148 Piotr Zielinski (Pol) strata 16.56

Klasyfikacja po 3 etapie
1 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano 13.04.49
2 Stéphane Petilleau (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.04
3 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic 0.41
4 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto
5 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole 0.43
6 Fred Rodriguez (USA) Davitamon-Lotto 0.45
7 Isaac Galvez Lopez (Spa) Caisse d’Epargne-Illes Balears
8 Niels Brouzes (Fra) Auber 93
9 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram 0.47
10 Geoffroy Lequatre (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone
11 Franck Renier (Fra) Bouygues Telecom
12 Rik Reinerink (Ned) Skil-Shimano 0.48
13 Didier Rous (Fra) Bouygues Telecom
14 Frédéric Finot (Fra) Française des Jeux
15 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole
_
135 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 19.10

[size=75][ Dodano: Sob 06 Maj, 2006 20:20 ][/size]
4 etap :
1 Pierrick Fedrigo (Fra) Bouygues Telecom 4.55.20 (38.641 km/h)
2 Didier Rous (Fra) Bouygues Telecom 0.12
3 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole
4 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com
5 Matthieu Sprick (Fra) Bouygues Telecom 0.16
6 Johan Coenen (Bel) Unibet.com 0.18
7 Sebastian Langeveld (Ned) Skil-Shimano
8 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step-Innergetic
9 Nicolas Portal (Fra) Caisse d’Epargne-Illes Balears 0.20
10 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud
11 Florent Brard (Fra) Caisse d’Epargne-Illes Balears 0.26
12 Carlo Scognamiglio (Ita) Team Milram 0.30
13 Geert Verheyen (Bel) Quick Step-Innergetic
14 Alexandre Usov (Blr) AG2R Prevoyance
15 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole 0.36
_
60 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 2.22

Po 4 etapach:
1 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano 18.00.45
2 Stéphane Petilleau (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.04
3 Didier Rous (Fra) Bouygues Telecom 0.18
4 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 0.20
5 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com 0.27
6 Johan Coenen (Bel) Unibet.com 0.33
7 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step-Innergetic
8 Nicolas Portal (Fra) Caisse d’Epargne-Illes Balears
9 Sebastian Langeveld (Ned) Skil-Shimano
10 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud 0.35
11 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole 0.43
12 Alexandre Usov (Blr) AG2R Prevoyance 0.45
13 Niels Brouzes (Fra) Auber 93
14 Steven De Jongh (Ned) Quick Step-Innergetic 0.50
15 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R Prevoyance
_
105 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 20.56

[size=75][ Dodano: Nie 07 Maj, 2006 19:39 ][/size]
5 etap:
1 Isaac Galvez Lopez (Spa) Caisse d’Epargne-Illes Balears 3.32.39
2 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole
3 Simone Cadamuro (Ita) Team Milram
4 Jean-Patrick Nazon (Fra) AG2R Prevoyance
5 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto
6 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step-Innergetic
7 Alexandre Usov (Blr) AG2R Prevoyance
8 Saïd Haddou (Fra) Auber 93
9 Stéphane Bonsergent (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h
10 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud
11 Jurgen Van Loocke (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
12 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step-Innergetic
13 Luke Roberts (Aus) Team CSC
14 Mathieu Ladagnous (Fra) Française des Jeux
15 Alexei Markov (Rus) Caisse d’Epargne-Illes Balears
_
109 Piotr Zielinski ten sam czas

Końcowa klasyfikacja
1 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano 21.33.24
2 Stéphane Petilleau (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.04
3 Didier Rous (Fra) Bouygues Telecom 0.16
4 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 0.17
5 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com 0.27
6 Johan Coenen (Bel) Unibet.com 0.33
7 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step-Innergetic
8 Nicolas Portal (Fra) Caisse d’Epargne-Illes Balears
9 Sebastian Langeveld (Ned) Skil-Shimano
10 Marcel Sieberg (Ger) Team Wiesenhof Akud 0.34
11 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole 0.37
12 Alexandre Usov (Blr) AG2R Prevoyance 0.45
13 Niels Brouzes (Fra) Auber 93
14 Steven De Jongh (Ned) Quick Step-Innergetic 0.50
15 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R Prevoyance
_
102 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 20.56