8-9

Czy klamkomanetki, które są na 9 zębatek z tyłu będą dobrze współgrały z 8 zębatkami? Słyszałem, że w jakiś sposób idzie tak zmontować ale nie wiem nic więcej na ten temat. Proszę o podpowiedzi w tej kwestii :slight_smile:

Hmmm… Co by tu rzec. Wydaje mi się że nie jest to najszcześliwsze rozwiązanie. Nie wiem, ale jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy to po prostu takie dokręcenie ofraniczników (śrubek) tylnej przerzutki aby ten jeden dodatkowy klik nie przerzucał a co za tym idzie nie zrzucał łańcucha z kasety. To jest możliwe tylko linka będzie dyndała przy tym 9 kliknięciu
Innym rozwiązaniem jest drobna ingerencja w wnętrznosciach klamek Campagnolo, ale nie wiem czy jest sens z 9 robić ósemkę bo to trochę dziwne takie … Czy tylko dla mnie?
W kazdym badź razie to ograniczenie wózka przerzutki to chyba najlepsze co możesz zrobić. Nie wiem - nigdy takich cudów nie robiłem, więc moż ektoś sie jeszcze tu wyprodukuje. Aha… Jeszcze jak masz klamki x9 i chcesz ósemkową kasetę to dobrze byłoby jeszcze wymienić dystanse między zębatkami i tak skręcić żeby to się wzystko trzymało. Niewykluczone że mógłbyć przerzucać na oryginalnych dystansach ale ni piszesz co za łapy i co za kaseta więc mówię że w takich wypadkach jednak dystanse się wymienia.

Nia zakupiłem jeszcze klamek. Niedawno jednak kupiłem nowe koło Gipiemme i tam jest kaseta 8 rzędowa ! I dlatego moje pytanie. szukam klamek Campy na 8 rzędową kasetę ale albo cena ich jest taka, że…albo stan fatalny. Na allegro widziałem Campy na 9 rzędową kasetę za chyba 280-290 zł. Są w dobrym stanie z pancerzami.
Dlatego się pytam. Chyba, że ktoś z Was miałby do sprzedania Campy na 8 ?

Nie jestem rewelacyjny w kwestiach sprzętu i dlatego moje pytania mogą się, niektórym wydać…

Dzięki za wszelką pomoc

Tutaj są na sprzedaż Recordy. W cenie którą wymieniłeś, były pewnie Xenon-y 9-biegowe.

nie ma linka

[size=75][ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 17:22 ][/size]
Już działa. dzięki. Ja nawet mówiłem o innych a tego nie widziałem. Wielkie dzięki

jest, pod slowem TUTAJ

grzybku jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to zajrzyj tutaj

Szkoda, że tak późno zauważyłem tę aukcję. Musiałem dokładnie policzyć ile będę miał kasy. ostatnio wyszło 200 ale było już za późno :frowning:

dziękuje za info. Zawsze zaglądam do swoich tematów czy jest coś nowego

nieaktualne

pozdrawiam,
geos

Ile byś za nie chciał ? Czy byłbyś w stanie dorzucić mi jeszcze pancerze do nich?

Napisz swojego e-maila i się dogadamy na pewno.

dodane przez lucjana - Nie wydaje mi się aby uskutecznianie handlu z geosem, na oczach wszystkich forumowiczów, mogło być interesującym dla nas zajęciem. Pragnę ponadto zauważyć iż prywatne pogaduchy w sprawach nie związanych z wątkiem, wykraczają poza regulamin forum, co może skutkować usunięciem postów. Zatem przejdźcie proszę na “pw” (prywatne wiadomości - pisałem już wyżej “geosowi”) i piszcie oraz handlujcie sobie wówczas do woli, ku zadowoleniu.

[size=75][ Dodano: Nie 10 Wrz, 2006 09:56 ][/size]
Sory Lucjan ale widzisz, że sam napisał na forum. Chcę się tylko z nim jakoś skontaktować i dlatgo napisałem żeby podał swojego e-maila.
Nie miałem nawet zamiaru się z nim dogadywać na tutejszym Forum !!!

podalem Ci adres e-mail. dodatkowo, jak napisal Lucjan, mozesz sie skontaktowac ze mna przez PW albo klikając na przycisk E-MAIL.

pozdrawiam,
geos