99 Volta Ciclista a Catalunya (2.UWT) 25.03-31.03

Ciekawy końcówka etapu dzisiaj. W bardzo dobrej formie Matthews. Szkoda, że Bevin nie wygrał . W tym sezonie ,jak narazie jest drugim najlepszym kolarzem CCC , po Van Avermaecie. Majka uważnie pojechał był wysoko. Nie wiem co tym atakiem chciał ugrać Lopez.

0 Likes

Wiedzieliście , że liderem wyścigu jest Kolumbijczyk " Moreno"? Tvn mogłoby się przynajmniej przygotować. Informacja z wiadomości sportowych. Autentyczne

0 Likes

Oj tam, na Tour de Pologne transmitowanym przez TVP walczył kiedyś Montoya i było dobrze. :smiley:

0 Likes

Moze chcial sobie “noge przetrzec” ? Czasem jak jestem w formie , to robie to samo na treningu klubowym. Sa takie dni , ze ma sie za duzo sil :wink:

0 Likes

Podobno z powodu deszczu, organizatorzy zdecydowali że na ostatnim okrążeniu prawdopodobna neutralizacja czyli wtedy walka w GC do przedostatniego okrążenia.

0 Likes

Skąd to info?

0 Likes

Pechowe ostatnio te etapy po Barcelonie znowu powazna kraksa podobnie jak rok temu

Yates pieknie odjechal juz 40 sekund mozeto wygrac.

Majka pasywny jak zwykle nie ma nic do stracenia ale do zadnej akcji nawet sie nie proboje zabrac

0 Likes

I tak ucieka Formolo, który jest blisko wygranej etapowej, więc Bora jest ukontentowana.

0 Likes

Hehe dobrzy komentatorzy Majke pomylili z Sachmanem

Yates jednak dziwnie szybko oslabl Formolo az dziw ze tyle wytrzymal . Lopeza uratowaly skoki reszty kolumbijczykow

0 Likes

Co się stało z D. Martinem? Bo widzę że go nie ma w dziesiątce?

0 Likes

Slabo ogladales tak jak Jaronski z Baranowskim oni tez zdziwieni ze nie ma Martina :slight_smile: . Lezal na asfalcie z bolu bylo widac , z Bardetem sie rozbili w tej duzej kraksie. Ogolnie Bardet i Martin wygladali na powazne obrazenia moga byc jakies powazne skutki

0 Likes

Możliwe, akurat jak była ta kraksa byłem w kibelku i jak wróciłem to widziałem tylko Bardeta i Geschke na asfalcie.

0 Likes

W razie deszczu:

Formolo czasem ma taki wyskok że wierzyć się nie chce że jeszcze tak nie wiele osiągnął.
Układ w tabeli dziś podziałał trochę z korzyścią dla Lopeza, chociaż trzeba pzryznać że był najmocniejszy w całym wyścigu.

0 Likes