AAA Nad nowymi funkcjami rowery.org zastanawiam się

Tak sobie siedzę (nie powiem gdzie, ale bynajmniej nie w domu) i myślę. To bolesne przeżycie - nie używany organ zanika - ale próbuję. I tak sobie dumam co na rowery.org (a także forum) warto by było zrobić…

Myślę nad nowym dizajnem rowery.org, ale to nie takie proste. Wprowadziłem już PWA więc rowery.org ma aplikcaję i powiadomienia. Ale co dalej? Co byście chcieli zobaczyć na rowery.org? Albo forum?

Tylko poważne propozycje. Będę bezlitośnie banował za głupie komentarze :slight_smile:

Ja bym chciał aby Naczelny ustawił sobie forum domyślnie na widok kategorii i poużywał w ten sposób :stuck_out_tongue: Może by dało się jakoś lepiej, fajniej to uporządkować.
Ciekawi mnie dlaczego niby przypięty wątek o grze liiio u mnie nigdy nie jest pokazywany na głównej stronie (z kategoriami). Może fajnie byłoby gdyby użytkownik mógł sam sobie stworzyć kategorię ulubione (swoje przypięte).
Uważam też że kategoria Szosa powinna być nad Torem a np. wątki o kolarzach szosowych jak np. o Kwiatkowskim w Szosie a nie w Hyde-Parku, który kojarzy mi się raczej z mniej tematycznymi gadkami :slightly_smiling_face:
Ciekawie też byłoby gdyby można było sobie ustalić ile wątków w danej kategorii pokazywane jest na głównym widoku.

Żeby nie było obowiązku 20 znaków.

Żeby wątki nie zostały automatycznie zamknięte po 15 dniach po ostatnim wpisie.

3 polubienia

Co ciekawe dotyczy to tylko niektórych tematów.

Możliwość automatycznego ukrywania postów wybranych userów

1 polubienie

Może to zbędna zbędność i fanaberia, ale gdyby na stronie głównej przy podejściu od strony “Aktualne” można było w jakiś sposób ukryć tematy, które nas nie interesują. Chodzi mi głównie o Zabawy - całosezonową i typera. Żeby się dało jakoś oznaczyć, żeby taki temat się nie narzucał.

Pojedynczych tematów chyba się nie da, ale możesz wyciszyć cały dział Konkursy. W tym wypadku powinno wystarczyć.

1 polubienie

Wyciszyć można także temat

2 polubienia

Dzięki, Panowie :slight_smile: 20 znaków :wink:

20 znaków jest po to, aby początkujący nie pisali odpowiedzi w stylu OK, dzięki

No to dla weteranów forum powinien być ten limit obniżony :wink:

1 polubienie

Ten limit jest obniżony dla użytkowników, którzy na forum już trochę czasu spędzili…

Nie używam forum w trybie kategorii, bo jest to dla mnie niepotrzebne. Nasze forum nie ma trafficu abym musiał w ten sposób nawigować. Jeśli wchodzę codziennie, to poza wyciszonymi przeze mnie tematami pojawia się może kilka z nieprzeczytanymi wiadomościami…

Swoje kategorie ulubione możesz stworzyć przez polubienie odpowiedzi/tematu. To nie to samo, ale efekt nie będzie baaaardzo daleki.

A ile to jest trochę czasu, bo ja po prawie 9 latach mam dalej 20 znaków?

1 polubienie

O ile niczego nie przeskrobałeś to powinieneś mieć mniej niż 20 jako minimum…


Możesz uciszyć jakiegoś użytkownika, ale nie ukryje to jego postów a jedynie wyciszy powiadomienia o jego wpisach. Gdyby tak było mógłbyś stracić wątek w rozmowie oraz utracić możliwość zgłoszenia naruszenia regulaminu przez tego usera

Automatyczne zamykanie tematów, po różnym czasie w zależności od kategorii, ma na celu unikanie tematów-tasiemców. Jeśli coś już nie jest aktualne to niech odejdzie do archiwum…

No tak, ale temat np. Giro d’Italia, trzeba go otworzyć w poprzednim roku na temat trasy, już przed oficjalną prezentacją, i ciekawe też jaka będzie obsada. Ale logicznie od prezentacji trasy do maja będą chwile, gdzie przez paru tygodni nie ma ani jednego posta i wątek zostaje zamykany.

Dokładnie, temat Giro 2019 został już zamknięty, a w kwietniu gdy zacznie się okres “przedgirowy” trzeba będzie zakładów nowy wątek, bo w starym nie można pisać.
A np. temat Tour du Mont Blanc 2016 cały czas jest otwarty.

Wszyscy wiedzą o jakiego usera chodzi i wiadomo też, że nic nie stracę ukrywając te posty. Mogłyby być jakoś schowane z możliwością rozwinięcia.