AAA Nad nowymi funkcjami rowery.org zastanawiam się

pomysły
roweryorg
#52

Może naczelnemu nie wypada, więc pozwolę sobie napisać wprost: napisz w końcu człowiecze o kogo ci chodzi, a jeśli nie to idź płakać gdzie indziej i zakończ spam

#53

Też nie wiem o kogo chodzi, przecież Tompoz już się nie udziela :wink:

#54

Chodzi o ciebie i właśnie o takie posty. Dzisiejszy temat o Strade Bianche też to potwierdza.

2 Likes
#55

Ja mam grubą skórę (25 lat prawie dla rowery.org!) no i nie wypada mi wymieniać ludzi z nicka. Wspomniany przez Ciebie jest… cóż, jaki jest. Szanujmy różnorodność - póki nie zaczepia, obraża, okazuje całkowity brak szacunku dla innych to mnie nie wypada blokować. Z drugiej strony nie mamy takiego drugie z imponującą historią banów, ostrzeżeń, etc.

Dorosłość to także wybór…

#56

Dla zainteresowanych aspektem zarówno technicznym, jak i filozoficznym w kwestii całkowitego usuwania postów użytkowników polecam dyskusję na forum Discourse (to właśnie ich silnik używam tutaj…)

#57

Coś dziwnego stało się wczoraj z czcionką na głównej stronie, przy widoku kategorii. Strasznie to brzydko wygląda. Takie kluchy, które sprawiły że wszystko się rozjechało.

#58

Ale daj screenshot. Bo nie wiem co jest nie tak. U mnie wszystko wygląda raczej dobrze!

#59

Ok, teraz zrobiło się już dobrze :slightly_smiling_face:

#60

Odnośnie pokazywania klasyfikacji na stronie głównej to lepiej ustawić je domyślnie na powiedzmy 15 a nie tak jak teraz na 200. Pewnie i tak nikt nie zwija, za to szybciej możnaby dotrzeć do generalki, mieć od razu to co istotne. Z opcją rozwinięcia reszty.

#61

Na razie redakcja jeszcze eksperymentuje z tym…

#62

Ale sama koncepcja bardzo fajna, jest dużo bardziej przejrzyście.

#63

Nam też się podoba, choć dużo jeszcze pracy zostało…

#64

Nie za bardzo wiem gdzie więc napisze tutaj. Jest możliwoś, żeby moderator otworzył nam znowu temat do Giro 2019?

#65

Pisz zawsze na priva do mnie

#66

Ok, dzięki.

#67

Proponuję na stronie głównej po prawej stronie nad podglądem ostatnio aktywnych wątków forum dodać taką samą listę tylko najnowszych komentarzy pod artykułami na stronie głównej. Typu nick i parę pierwszych słów.
Lubię czytać komentarze pod newsami bo czasami można coś ciekawego znaleźć ale teraz to trochę trzeba na ślepo zaglądać czy jest coś nowego i jeszcze szukać bo pojawia gdzieś w środku wątku.

#68

Pomyślę o tym, ale nie będzie to niestety banalne…

1 Like
#69

Dawno się tu nie udzielałem, ale pytanie mam. Czy jest w ogóle jakaś możliwość, aby powrócić do starego forum? Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to nowe forum jest całkowicie nieczytelne i nie potrafię się w nim kompletnie odnaleźć (stąd też brak aktywności, bo i odechciewa się pisać).
Wg mnie stary typ forum był dużo lepszy, a ta nowoczesność, która się wszędzie wkrada nie zawsze jest dobra i funkcjonalna.

#70

W ustawieniach ustaw sobie domyślnie tryb kategorii. Będzie nieco lepiej. Tylko że akurat tego trybu nikt nie używa i w sumie nie ma na co liczyć nadmiernie :wink:

#71

Tu masz nieco opisane dlaczego taka zmiana.