AAA Nad nowymi funkcjami rowery.org zastanawiam się

pomysły
roweryorg

#43

W kwestii zamykania tematów, ja bym to podzielił na dwie części. Pierwsza, która jest objęta jakąś ramą czasową (np. tematy poszczególnych wyścigów) i druga, czyli tematy ponadczasowe jak np. o naszych kolarzach. W przypadku tych pierwszych można byłoby je zamykać np. miesiąc po wyścigu. Natomiast tych drugich w ogóle bym nie zamykał. Chyba że tych komentarzy byłoby już powiedzmy z tysiąc, to wtedy można otworzyć kolejny.


#44

To jak już temat jest zamknięty to nie można poprosić o jego odblokowanie?
Giro 2019 i będzie 3 nowe wątki bez sensu. Wiadome jest że od listopada większość dużych tematów umiera bo sezon się skończył i nikt nie będzie robił na siłę spamu.


#45

Przecież mnie już znudziło ciągłe zgłaszanie gwiazdy forum. Dostaję zawsze tę samą regułkę, gość czasem dostanie kilka dni bana i wraca z pierdołami. Sam się dużo nie udzielam, ale lubię poczytać ciekawe opinie niektórych użytkowników, a ten jeden ananas w tym przeszkadza, mimo próśb wielu osób.


#46

To go zgłaszaj, bo nawet nie wiem o kim piszesz. Może jestem bardziej tolerancyjny :joy:


#47

Zawsze można odblokować temat jeśli jest potrzeba. Każdy moderator chyba może to zrobić. A jak nie, to zgłoś do mnie


#48

Tu się bardzo mocno podpisuję. Coś takiego chciałem napisać. Jedne wątki i tematy są efemeryczne, a inne ponadczasowe i nie potrzeba ich zamykać (jeśli się zanadto nie rozbujają).


#50

Zacznij czytać swoje forum. Sorry, ale chyba każdy użytkownik, oprócz ciebie, wie o kim piszę.


#51

Czytam, ale chyba przez pracę zawodową z tzw. “młodym pokoleniem” mój poziom odporności jest relatedness wysoki…

Po prostu wypieram idiotów, nadpobudliwych debili i innych takich…


#52

Może naczelnemu nie wypada, więc pozwolę sobie napisać wprost: napisz w końcu człowiecze o kogo ci chodzi, a jeśli nie to idź płakać gdzie indziej i zakończ spam


#53

Też nie wiem o kogo chodzi, przecież Tompoz już się nie udziela :wink:


#54

Chodzi o ciebie i właśnie o takie posty. Dzisiejszy temat o Strade Bianche też to potwierdza.


#55

Ja mam grubą skórę (25 lat prawie dla rowery.org!) no i nie wypada mi wymieniać ludzi z nicka. Wspomniany przez Ciebie jest… cóż, jaki jest. Szanujmy różnorodność - póki nie zaczepia, obraża, okazuje całkowity brak szacunku dla innych to mnie nie wypada blokować. Z drugiej strony nie mamy takiego drugie z imponującą historią banów, ostrzeżeń, etc.

Dorosłość to także wybór…


#56

Dla zainteresowanych aspektem zarówno technicznym, jak i filozoficznym w kwestii całkowitego usuwania postów użytkowników polecam dyskusję na forum Discourse (to właśnie ich silnik używam tutaj…)


#57

Coś dziwnego stało się wczoraj z czcionką na głównej stronie, przy widoku kategorii. Strasznie to brzydko wygląda. Takie kluchy, które sprawiły że wszystko się rozjechało.


#58

Ale daj screenshot. Bo nie wiem co jest nie tak. U mnie wszystko wygląda raczej dobrze!


#59

Ok, teraz zrobiło się już dobrze :slightly_smiling_face:


#60

Odnośnie pokazywania klasyfikacji na stronie głównej to lepiej ustawić je domyślnie na powiedzmy 15 a nie tak jak teraz na 200. Pewnie i tak nikt nie zwija, za to szybciej możnaby dotrzeć do generalki, mieć od razu to co istotne. Z opcją rozwinięcia reszty.


#61

Na razie redakcja jeszcze eksperymentuje z tym…


#62

Ale sama koncepcja bardzo fajna, jest dużo bardziej przejrzyście.


#63

Nam też się podoba, choć dużo jeszcze pracy zostało…