AFERA FUENTESA

panowie i panie postanowiłem ten temat rospocząc poniewaz nikt nie był na tyle odwaznym tego tematu poruszyc

pod sufitem wszystko w porządku??

SLEPA GIENIA MYSLE ZE TAK TYLKO WIESZ JA NP JESTEM ZDENERWOWANY NP TEGOROCZNYM GIRO PONIEWAZ JEZELI TAKI ULRICH BASSO CZY GUTIEREZ SĄ ZDYSKWALIFIKOWANI TO MYSLE ZE NA MARNE PATRZALEM GIRO BO JAK CI KOLAZE BYLI BY ZDYSKWALIWIKOWANI TO SĄDZE ZE I MAM TAKIE PRAWO STWIERDZIC ZE ZOSTALEM OSZUKANY BO GIRO BY WYGRAŁ SIMONI DOPING TRZEBA TĘPIC A POPROSTU BYŁEM CIEKAW UWAG TAK WYSMINITYCH LUDZI KTÓRZY INTERESUJĄ SIE TYM SPORTEM

Jak na razie to PODEJRZANI kolarze zostali zawieszeni przez swoje druzyny, przez co nie jada TdF. Nazwiska podejrzanych szokują, jednak nie znamy w chwili obecnej całej prawdy - ujawniono tylko częśc informacji zebranych przez prokuratorów. poczekamy, zobaczymy - jeśli okaze się że np. Basso się w ten sposób wspomagał /EPO, hormon wzrostu, transfuzje/ to smutno będzie…

ebkaaa! A ten gość, którego masz na awatarze to niby kryształ?

sZenker a Twój w avatarze :mrgreen: i Ten jego szybki młynek :question: Podejrzany?

Na razie nic się nie dzieje. Paweł ma rację - oni są dopiero podejrzani o stosowanie dopingu (inna sprawa, że kodeks etyki Pro Touru nakazuje zawiesić takiego zawodnika). Problem to dopiero będzie, jak się okaże, że rzeczywiście jechali np. w tegorocznym Giro na dopingu :frowning:

ale jak im udowodnią wine to bede zły poniewaz co to za patrzenie wyscigu jezeli 2 ludzi jest na dopingu a ty o tym nie wiesz i dowiadujesz sie po tym po 2 miesiącach jezeli im udowodnią wine to bede rozgoryczony jezeli potwierdzi sie ze ci kolaze brali koksy od fuentesa to na miejscu uci bym tych kolarzy zdyskwalifikował dozywotnie z kolarstwa moze to by była dobra metoda na doping

Nie jestem pewien ale chyba są kolejni podejrzani tz. Rogers, Sinkewitz, Mazzoleni

Raczej nie bo Oni się kontaktują z dr Evilem czyli dr Ferrarim :mrgreen:

Zdaje sie ze za 2 tygodnie bedzie “po ptokach”. UCI musi tylko przetlumaczyc z hiszpanskiego 300 stron dokumentacji. Ulrich, Basso i reszta dostana po 4 letniej dyskwalifikacji i to bedzie dla nich koniec. “Najciekawsze” jest to ze w cala sprawe zamieszany jest tez T. Hamilton. Grozi mu teraz dozywotnia dyskwalifikacja. Nie wroci. I dobrze.
Na liscie Fuentesa jest 150 nazwisk sportowcow roznych dyscyplin. Ale tylko UCI cos robi. Nie po raz pierwszy i nie ostatni. Okazuje sie ze tylko UCI walczy z koksem. NOBODY ELSE
cyclingnews.com/news.php?id= … /jul03news

dla mnie to dla tych kolarzy dyskwalifikacja automatyczna ze sportu niezaleznie od dziedziny sportu i nazwiska sportowca dowidzenia na zawsze