Akuna-Alveo

Witam !!!

poszukuje opinii na temat przydatnosci preparatu ziolowego Alveo w kolarstwie…i oglnie w sporcie…
najlepiej kogos znającego sie na medycynie lub farmakologi…

mam duza wiedze oglona na temat tego prepeartu, lecz malo info jest jak on ma sie do sportu…

wiecej info o tym preparacie i jego skladzie
Akuna-Alveo

z gory dzieki :slight_smile:

nie wiem jaka jest skutecznośc tego cudu, wiem za to, że obok mnie - w drugim bloku mieszka facio, który jest przedstawicielem AKUNY. Jak zaczynał frymarczyć, jeździł firmowym Fordem Focus, zaś obecnie śmiga on firmowym Chryslerem 300C z najmocniejszym silnikiem typu HEMI, ma ogromną działkę rekreacyjną z wodą stojącą, zaś jego syn ujeżdża firmową Toyotę Land Cruiser.
Zatem musi być sporo naiwniaków, którzy za sporą kasę (bo ten preparat jest baaaardzo drogi), chcą kupić sobie nadzieję na zdrowie.
W mojej ocenie o zdrowie trzeba dbać od dzieciństwa, a nie próbować je kupować i żyć złudzeniami.

no umnie tez jest taki facio przedstawiciel tej firmy w Tychach co smiga Chryslerem 300C

Lucjan i Piotras a może wy mieszkacie obok siebie hehhe :mrgreen:

heee chyba raczej nie ja Śląskie :wink: co do auta to takie granatowe ciemne

dobra dobra…u mnie w miescie smigaja focusem mondeo fisest i subaru…ale nie o to mi chodzi…ile kto na tym zarabia…

poza tym to widze ze nic nie wiecie o Akunie…wiec lucjan nie nazywaj nikogo naiwniakiem…bo ten koles co jezdzi tym autem…tez jest naiwniakiem…

prosze o wypowiedz kogos kto go stosuje i uprawia wyczonowo sport…

to ja wole yerba mate. człowiek po tym szczęśliwy i zdrowszy.
yerbamate.com.pl/Yerba_Mate-item-5.html
yerbamate.com.pl/Yerba_Mate-item-6.html
yervita.home.pl/co_to_yerba.php

bio jako nałogowy konsument zielonej siorbaty postanowiłem spróbować tego zioła. Asortymenty i ziółko dojdzie w tym tygodniu.

Ciekawe czy można do rozcieńczone lać do bidonu ?

Z tego co wiem, to Yerba mate podnosi puls i ciśnienie co raczej dla nas nie jest pożądane ( no chyba, że ktoś jest niskociśnieniowcem i zasypia na rowerze :wink: )

jesli nawet podnosi puls to czy skutkiem wysiłku nie jest podobny efekt, aby zwiększyć wydolność i mieć mniejsz puls spoczynkowy jeśli oto chodzi. co do rzekomych wiadomości o podnoszeniu ciśnienia to są zupełnie nieprawdziwe- yerba mate wspomaga leczyć nadciśnienie czyli obniża nie podnosi.