Amstel Gold Race 2018

Wszystkie mocne grupy mają kogoś z przodu, to nie ma kto gonić.

Najnudniejszy kobiecy wyścig jaki widziałem.I jeszcze wygra go ktoś z 2 jak nie 3 szeregu.Oby to nie była zapowiedź wyścigu mężczyzn.

Wygrała mistrzyni świata, więc tragedii raczej nie ma :slight_smile:
Ale już mnie trochę irytuje siła Boels. Zawsze w czołówce mają ze trzy zawodniczki i jak tu z nimi wygrać. Dzisiaj była jedna, a i tak wygrała. Niesamowity zespół.

Chantal Black wygrała? Super :slight_smile: lubię ją od ostatnich mś i śmiałego ataku

Ile zostało km do mety u panów bo oglądam angielski eur i jest jakis wyscig gdzie juz tylko 26 km do mety

95 km zostało jeszcze

To co oni pokazują, słysze nazwiska Kwiatkowski Matthews itp

i flaga holenderska na poboczu

może jakas poprzednia edycja bo faktycznie skaczą km, z 26 na 19 przed chwilą, a po chwili na 95 km to chyba przeskoczyli z kolei na tegoroczny

mały off topic: kto teraz jest mistrzem Belgii? bo Gilbert byl rok temu

Mistrzem Belgii jest Oliver Naesen

To ładnie, można gdzieś zobaczyć finałowe 20-30 km?

Niezły babol Jarońskiego z tym że Amstel to belgijskie piwo :roll_eyes:

Tak samo w sumie jak nazywanie imprezy Głowno Gold Race w sumie :wink:
To nie jest złoty wyścig Amstela tylko bardziej wyścig Złotego Amstela

Ot, takie czepianie się :wink:

Ma ktoś może link do transmisji, bo juz mam dosyc tego ang eurosportu, teraz znowu 30 km do mety nie dosc ze powtorka to w dziwnej kolejnosci albo od nowa pokazują xd

ok juz jest

Też cięŻko mi się zgodzić z P. Wyrzykowskim że żałuje, że Cauberg nie jest już decydujący. Też na początku uważałem to za świętokradztwo, ale uważam tą decyzję za świetne posunięcie. Moim zdaniem dodaje to charakteru AGR, nie sprowadzając go do nidy którą obserwuje się na Strzale Walońskiej (z całym szacunkiem do tej imprezy).
Teraz AGR to typowa Limburgia- krótkie a sztywne podjazdy, masa zakrętów, wąskie uliczki i nieustannie góra-dół, plus wszelakie ronda, śpiący policjanci na asfalcie, zwężki itp itd

a Cauberg to Limburgia czy Ardeny?

Po Keutenbergu się dowiemy czy będzie mass sprint czy raczej mniejsza grupka.No i Lotto musi zrobić atak.

Zdecydowanie Limburgia.

Landani team player :slight_smile:Następny Keutenberg i pewnie najlepsi pojadą, bo z tyłu nie będzie komus gonić kwestia tego jak mała będzie grupka i czy będzie w niej Sagan :wink:

Za dużo klasykowców ze zbliżoną formą.Zadecyduje jakiś odpuszczony atak być może drugich noży.

Jeżeli liderzy zostaną bez pomocników to będzie powtórka Strade Bianche.

Jak na razie idealna sytuacja dla Sagana.

Bardzo możliwym scenariuszem jest atak Valverde i Gilberta który się nie powiedzie a następnie skuteczna poprawka Wellensa.

Matthews ma defekt :frowning: