Apelacje

W tym temacie proszę zgłaszać nieuzasadnione nakładanie ostrzeżeń przez moderatorów. Proszę zgłaszać tylko konkretne przypadki, bez prowadzenia abstrakcyjnych dyskusji.

Ja zgłaszam taką apelację za ostrzeżenia od Lucjana i od Naczelnego.

Chceszs żalić się do Naczelnego za ostrzeżenie, które od niego otrzymałeś :question: :question: :question:

Powtarzam, że w tym temacie chodzi o skarżenie się na nasze, moderatorów ostrzeżenia właśnie do Naczelnego :exclamation:

A musiałem wyrzucić post bo Jurgen załamał mnie tym, że apelacje rozpatrywał będzie Naczelny. Już byście się nie kompromitowali. Już to widze jak Naczelny wyrzuca ostrzeżenia.

Uściślę tutaj kilka zasad. Za ich nieprzestrzeganie będzie kara :exclamation:

• Wątek służy do zgłaszania apelacji co do kar nadanych przez moderatorów na tym forum. Apelacje Naczelnego, jako władzy najwyższej, nie podlegają odwołaniu i są ostateczne.
  • Odwołanie powinno mieć charakter jednostkowy i nie prowadzić do dyskusji - jeśli będę miał jakieś pytania, zastrzeżenia czy będę chciał więcej informacji, to zwrócę się do autora wniosku na PW.
  • Nie życzę sobie i nie będę tolerował wylewania w tym wątku smutków i złorzeczeń na pracę moderatorów. Apelacja ma zawierać podstawowe informacje: co do którego orzeczenia jest odwołanie, uzasadnienie wniosku oraz oczekiwana reakcja (anulowanie ostrzeżenia lub zmniejszenie jego wartości o ile jest większe niż 1).
  • Moderator ma prawo jednorazowo uzupełnić apelację o swoje stanowisko. Nie jest to jednak zaproszenie do dyskusji, a jedynie przekazanie informacji.
  • Za nieuzasadnione zupełnie apelacje, bezsensowne psucie krwi, zaczepne posty, itd. - możliwa jest kara w postaci ostrzeżenia nadanego przez Naczelnego. Jeśli więc nie jesteś pewien/pewna swoich racji, masz wątpliwości co do apelacji skieruj ją lepiej na PW - za to nie będzie kar.

Matti, zadziwię Cię, ale już kilkukrotnie usuwałem ostrzeżenia użytkownikom. Chyba tylko dwa razy od razu, uważając je za przesadzone. Za to o wiele częściej usuwam ostrzeżenia jeśli widzę poprawę w zachowaniu użytkownika, tym samym skracając czas, w jakim pozostaje ono w mocy. Kilkukrotnie także zmniejszałem wartość ostrzeżenia z 2 do 1.

Więc nie wypowiadaj się, proszę, w temacie, w którym ewidentnie brakuje Ci informacji z pierwszej ręki.

Więc raz jeszcze apeluję od usunięcie ostrzeżenia nadanego przez Lucjana. Uważam te ostrzeżenie za totalną kpinę.

Apeluję o zlikwidowanie całkowite tego ostrzeżenia otrzymanego od Lucjana. Uważam, że dawanie komuś ostrzeżenia za wyrażanie swojego zdania i przytaczanie pewnych słów w ramach przykładów jest kpiną.

Proszę o zmniejszenie wartości otrzymanego dziś przez mnie ostrzeżenia z 2 do 1.

Pęgos zdenerwował mnie swoim postem,a ja zareagowałem zbyt emocjonalnie i uzyłem słów,których nie powinienem użyć. Jednak po chwili przeprosiłem za to w kolejnym poscie(było to kilkanascie minut zanim Jurgen wreczył mi przesyłkę z ostrzezeniem)Myśle,ze jest to okolicznosc,która pozwala na zmniejszenie wartosci ostrzezenia.

To ja dodam tylko, że ze względu na wczesniejsze zwracanie uwagi i prośby o niewszczynanie kolejnych rozrób i nieprowokowanie drugiej strony, poprosiłem Naczelnego o podniesienie wartości ostrzeżeń dla obydwu uczestników sprzeczki.