Apelacje


#1

W tym temacie proszę zgłaszać nieuzasadnione nakładanie ostrzeżeń przez moderatorów. Proszę zgłaszać tylko konkretne przypadki, bez prowadzenia abstrakcyjnych dyskusji.


#2

Ja zgłaszam taką apelację za ostrzeżenia od Lucjana i od Naczelnego.


#3

Chceszs żalić się do Naczelnego za ostrzeżenie, które od niego otrzymałeś :question: :question: :question:

Powtarzam, że w tym temacie chodzi o skarżenie się na nasze, moderatorów ostrzeżenia właśnie do Naczelnego :exclamation:


#4

A musiałem wyrzucić post bo Jurgen załamał mnie tym, że apelacje rozpatrywał będzie Naczelny. Już byście się nie kompromitowali. Już to widze jak Naczelny wyrzuca ostrzeżenia.


#5

Uściślę tutaj kilka zasad. Za ich nieprzestrzeganie będzie kara :exclamation:

  • Wątek służy do zgłaszania apelacji co do kar nadanych przez moderatorów na tym forum. Apelacje Naczelnego, jako władzy najwyższej, nie podlegają odwołaniu i są ostateczne.
  • Odwołanie powinno mieć charakter jednostkowy i nie prowadzić do dyskusji - jeśli będę miał jakieś pytania, zastrzeżenia czy będę chciał więcej informacji, to zwrócę się do autora wniosku na PW.
  • Nie życzę sobie i nie będę tolerował wylewania w tym wątku smutków i złorzeczeń na pracę moderatorów. Apelacja ma zawierać podstawowe informacje: co do którego orzeczenia jest odwołanie, uzasadnienie wniosku oraz oczekiwana reakcja (anulowanie ostrzeżenia lub zmniejszenie jego wartości o ile jest większe niż 1).
  • Moderator ma prawo jednorazowo uzupełnić apelację o swoje stanowisko. Nie jest to jednak zaproszenie do dyskusji, a jedynie przekazanie informacji.
  • Za nieuzasadnione zupełnie apelacje, bezsensowne psucie krwi, zaczepne posty, itd. - możliwa jest kara w postaci ostrzeżenia nadanego przez Naczelnego. Jeśli więc nie jesteś pewien/pewna swoich racji, masz wątpliwości co do apelacji skieruj ją lepiej na PW - za to nie będzie kar.

#6

Matti, zadziwię Cię, ale już kilkukrotnie usuwałem ostrzeżenia użytkownikom. Chyba tylko dwa razy od razu, uważając je za przesadzone. Za to o wiele częściej usuwam ostrzeżenia jeśli widzę poprawę w zachowaniu użytkownika, tym samym skracając czas, w jakim pozostaje ono w mocy. Kilkukrotnie także zmniejszałem wartość ostrzeżenia z 2 do 1.

Więc nie wypowiadaj się, proszę, w temacie, w którym ewidentnie brakuje Ci informacji z pierwszej ręki.


#7

Więc raz jeszcze apeluję od usunięcie ostrzeżenia nadanego przez Lucjana. Uważam te ostrzeżenie za totalną kpinę.

Apeluję o zlikwidowanie całkowite tego ostrzeżenia otrzymanego od Lucjana. Uważam, że dawanie komuś ostrzeżenia za wyrażanie swojego zdania i przytaczanie pewnych słów w ramach przykładów jest kpiną.


#8

Proszę o zmniejszenie wartości otrzymanego dziś przez mnie ostrzeżenia z 2 do 1.

Pęgos zdenerwował mnie swoim postem,a ja zareagowałem zbyt emocjonalnie i uzyłem słów,których nie powinienem użyć. Jednak po chwili przeprosiłem za to w kolejnym poscie(było to kilkanascie minut zanim Jurgen wreczył mi przesyłkę z ostrzezeniem)Myśle,ze jest to okolicznosc,która pozwala na zmniejszenie wartosci ostrzezenia.


#9

To ja dodam tylko, że ze względu na wczesniejsze zwracanie uwagi i prośby o niewszczynanie kolejnych rozrób i nieprowokowanie drugiej strony, poprosiłem Naczelnego o podniesienie wartości ostrzeżeń dla obydwu uczestników sprzeczki.