armstrong na tdp?!

sport.interia.pl/wiadomosci-dnia … ,1276053,6

co wy na to? a moze zwykla zagrywka marketingowa langa?

Raczej zagrywka Langa - jeśli Lance pojedzie Giro i TdF to nie sądzę, by tydzień po Wielkiej Pętli stawił się u nas

choć byłoby fajnie;]

Lang mówi że szanse są 50/50 czyli w zasadzie ich nie ma :slight_smile: ale myślę że jest szansa na przyjazd LA na TdP w celach typowo promocyjno-komercyjno-spacerowych.

Ciekawe ile mu proponują za udział…
Po co jemu płaca od Astany, skoro jest tak medialną osobą :wink:

W Astanie Armstrong jezdzi za darmo.

[size=75][ Dodano: Sro 18 Mar, 2009 08:03 ][/size]
“Jak powiedział w Krakowie Lang, po wstępnych rozmowach, które nastąpiły po wysłaniu zaproszenia do Lance Armstronga - strona polska nie dostała negatywnej odpowiedzi.”

A dostała jakakolwiek? :smiley:

Już ja to widzę. Zresztą jaki jest sens ściągać za duże pieniądze na wyścig zawodnika, który dowlecze się na metę w środku stawki, bo nie ma etapów, na których może się pokazać? Reklamy się z tego za bardzo nie da zrobić.

wlasnie reklame jak najbardziej! la jest dla osob nie interesujacych sie kolarstwem jedyna znana postacia, sadze ze przyciagnalby na trase tdp znaaaacznie wiecej osob niz schleck, cancellara i sanchez razem wzieci

pozatym sadze ze gdyby naprawde przyjechal to nie potraktowali by go jak kazdego innego kolarza (hotel->start->meta->hotel) tylko zrobili odpowiedni show :slight_smile:

Pomysł jak najbardziej dobry, jednak z realizacja może być różnie. Myślę, że raczej go na TdP nie zobaczymy w roli zawodnika. Chociaż bardzo byśmy tego sobie życzyli.

Ale może przyjedzie z tego względu ze moze chcieć zobaczyć tam gdzie nigdy nie był w miejscu skad pochodzi jeden z jego pierwszych trenerów E.Borysewicz a także trener jego rodaka G.Lemond

Fajnie jakby był Armstrong,może kiedy :smiley: Lance pojedzie w wyścigu to może trasa będzie trudna. :astonished: :smiley: :slight_smile: :exclamation:

Armstrong to nie Conatador, nie musi wygrywać wszędzie gdzie startuje. Trasa już pewnie jest ustalona, więc obecność Armstronga jeśli może jakkolwiek wpłynąć na trasę, to w bardzo niewielkim stopniu, np. da jako warunek przyjazdu rezygnację z rund xD

A ja sadze, ze cala ta informacja to nic innego jak pijar ze strony “druzyny” Langa. Mysle, ze po 3 tygodniach we Francji Armstrong pojedzie do domu, do nowo narodzonego dziecka.

1. nie wiedzialem, ze armstrong planuje sie scigac po TdF
  2. gdyby byl to jako pierwszy etap zorganizowalbym jakis nocny, indywidualny, krotki prolog w stolicy i przyznal mu nr 1 :stuck_out_tongue:

oj, a kto tu mowi o sciganiu. po prostu przewiezie tylek na siodelku przez te 700km.
sadze ze dla langa moze byc to jednak wazna sprawa bo w czasach kryzysu pewnie bedzie mial problemy ze sponsorami, a taki armstrong zawsze dziala jak magnez

Poprawka fizyczno-chemiczna:

nie magnez, a magnes.

PS:

Takie puste rozważania, to ja mam gdzieś, nic konkretnego, 50:50 - nie potwierdził, nie zaprzeczył.

Nawet nie wiadomo czy Silnoręki wystąpi na 100% na TdF, a co dopiero na TdP.

Poczekamy…zobaczymy… kolegom z forum sugeruję daleko idącą wstrzemięźliwość, jeśli chodzi o ten news.

Nie chcialbym siac defetyzmu, ale szanse wystapienia Lance’a na TDP sa wrecz zerowe.
TDF jest dla Armstronga glownym celem juz od dobrych kilku miesiecy, a moze i dluzej, wiec zaraz po tym wyscigu kiedy spadnie presja, szum, emocje to jedyne co bedzie miec w glowie to rodzina, domowe zacisze i teksanska tequila :slight_smile:

Armstrong nie wróci do domu zaraz po TdF, gdyż startuje w Tour of Ireland (19-23 sierpień), a zaraz po wyścigu odbędzie się trzydniowy szczyt organizacji Livestrong w zwiazku z prowadzoną przez LA światową kampanią na rzecz walki z rakiem. Honorową przewodniczącą ma być b. prezydent Irlandii Mary Robinson.

Tak apropo-trasa jest już ustalona i nawet zaprezentowana na stronce wyścigu :stuck_out_tongue:

wszystko ladnie pieknie, armstrong to osobowosc, bla bla bla, tylko dlaczego w innych tematach (niezwiazanych z nim) nie ma takiej aktywnosci na forum :stuck_out_tongue: ?