Awaria

W dniu dzisiejszym mieliśmy na serwerze małą (no, nie taką małą) awarię. Trochę pokręciło nam daty więc przebaczcie za bałagan w postach czytanych/nieczytanych.

Dodatkowo “zginęło” nam kilkoro użytkowników (6 dokładnie), za co ich serdecznie przepraszam!!!

Jeszcze do tej pory mam problem z odznaczeniem tych postów co już dawno przeczytałem

Widzę , że mam o 10 postów mniej niż wczoraj ,ale to akurat nie problem gorzej , że relacja z memoriału nie działa!!

Niestety, zawiódł mnie setnie operator - brak zasięgu, a jak jest to zrywa połączenie. Robię, co mogę!

Niestety tak to jest z tym sprzętem, że gdy zbraknie prądu lub serewe zapchany, może dojśc do nieprawidłowej pracy. Współczuję, ale tak jest ze sprzętem.

Mi wogóle nick’a zmieniło :angry: więc jeszcze raz się zarejestrowałem

Klikam na post : Basso wydał C… ?

I wyskakuje mi co innego

A to dlatego, że w czasie oglądania strony głównej pojawiła się nowa wiadomość i wyskakuje ci wiadomość nad tą na którą kliknąłeś

w takiej sytuacji trzeba kliknąc zobacz komentarze i wyświetli się dany temat który chciałeś przeczytac :slight_smile:

Nie chcę tworzyć nowego tematu (aby nie zaśmiecić), więc chyba lepiej będzie dopisać się do tematu “Awaria”:

czy też tak macie:

[code]Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/rowery/forums.rowery.org/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Too many connections[/code]

Też tak mamy już 3 razy tak miałem ale to tylko chwilowe usterki bo zaraz wszystko wraca do normy

To efekt wspaniałego zarządzania połączeniami przez PHP. Niech mi ktoś powie, że ta platforma jest poważną platformą biznesową do pisania systemów i aplikacji, to zabiję śmiechem.

Postaram się coś poradzić…

Wiem, że chciałbyś ASP zapewne :wink:

[edit]: Może źle się wyraziłem, bo skąd mogę wiedzieć… ale chyba byś to wolał niż php :wink:

Za takie gadanie to zaraz bana dostaniesz :wink:

A poważnie - ASP.Net ma przynajmniej pooling połączeń.
A wolałbym Java - na 5 połączeniach do bazy danych działa u mnie na jednym systemie ponad 100 użytkowników. Max połączeń jakie osiągnęliśmy to 12. To się nazywa pooling połączeń!

:564:

chyba mała awaria, bo:
-nie wchodzi cyklopedia,
-zamiast rowery.org wskakuje forums.rowery.org

Nie awaria, a administracja serwerem.
Wkrótce przywrócę wszystko do działania

Cyklopedia nie wchodzi od kilku dni :cry:

Trzeba było pchnąć maila…
Już poprawiam!

Trzeba było pchnąć maila…
Już poprawiam!