Awarie

forums.rowery.org/warnings.php

W sprawie awarii - rozbijam się na forum od godziny i testuję, ale ani razu nie miałem problemu z pisaniem postów. Ani razu. Próbowałem 4 przeglądarek, dwóch różnych sieci oraz kilku głupich trików i nic.

Bardzo możliwe, że jakiś plugin czy inne ustrojstwo w przeglądarce powoduje problem. Może jest to też kwestia konkretnej wersji przeglądarki. Ale ja tego problemu odtworzyć nie zdołałem a i w logach nic konkretnego nie widzę…

Łukaszu, to się wciąż dzieje, ale działa wybiórczo. Kwadrans temu usiłowałem odpowiedzieć na posta uzywając cytuj i kilkakrotnie wyrzucało mnie do menu forum, ale w tym samym czasie mogłem bez problemu wejść i odpowiedzieć na posta, który był obok.

cos tam łukasz kombinuje, bo nie wylogowało!

Nic nie kombinuję - staram się nie dotykać, póki działa. Nie jestem w stanie znaleźć żadnego rozsądnego śladu do analizy ani sam odtworzyć tego problemu. Ani razu mi się to nie przytrafiło a łażę po forum i testuję co jakiś czas…

Potwierdzam - dziś w trakcie transmisji miałem identyczny problem. Jak klikałem “odpowiedz” żeby dodać posta przenosiło mnie na stronę główną forum. Natomiast przycisk “cytuj” pozwalał napisać i dodać normalnego posta…

BTW Ja mam dość śmieszny problem z logowaniem. Jak się loguje przez smartfona to potem jest wylogowany na kompie. A jak się zaloguje na kompie, to mnie z kolei wykopuje na smartfonie :wink:

OK, ale to jest zamierzona konfiguracja. Jedna sesja na jednym urządzeniu. Tego zmieniać nie chcę, bo nasz aktualny set-up nie pozwala mi na zbyt wielką elastyczność w tym zakresie…

Dalej będę obserwował i sam próbował. Ale naprawdę - nie mogę naprawić błędu, którego nie da się odtworzyć w kontrolowanych warunkach. Bo to będzie jak strzelanie na ślepo…

własnie napisałeś posta który powinien być na samym dole tematu a wyladował na moim starszym postem, tak nie powinno być.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Lip, 2013 20:21 ][/size]
kiedyś tego nie było!!!

Tam się pojawił bo kilknął przy Twoim poscie “odpowiedz”, tak samo jak ja teraz zrobiłem.
To żadna awaria :wink:

Dokładnie :smiling_imp:

Czy ja dobrze widzę, że temat “Tour de France 2013”… wyparował? :slight_smile:

Nie, po prostu jest “przyklejony” :slight_smile:

O, faktycznie :slight_smile: W tym temacie tak często pojawiają się nowe odpowiedzi, że zawsze wchodziłem do niego z głównej strony forum. A tu dzisiaj inaczej, no to się człowiek pogubił :wink:

Łukaszu w temacie Transfery do drużyn Pro Touru mam następujący problem:

Gdy napiszę post cały czas jest on dodawany do wcześniejszego. Mimo to że inny użytkownik już napisał kolejnego pod nim. To wyklucza mnie z dyskusji.

Nie tylko w tym temacie, tak jest chyba na całym forum.

przeczytajcie kilka postów powyżej :bulb:

Nie, nie na całym. Odpowiadam co jakiś czas w różnych wątkach i tylko w jednym (polskie transfery) odpowiedzi mi się kumulują - niezależnie od tego, czy używam opcji “cytuj” czy odpowiedz (tej z samego dołu strony, a nie przy czyimś wpisie). Efekt jest taki, że odpowiedzi zwyczajnie nie widać.

Ktos w końcu poprawi temat Uwagi do moderatorów? Od 5 dni nic tam nie można dopisać :imp:

Czy tylko mi nie otwiera się dział “Wyścigi”?

[size=75][ Dodano: Czw 14 Sie, 2014 14:03 ][/size]
Nic z tego, nadal wyrzuca mnie z powrotem do strony głównej. Co ciekawe wszystkie inne działy są dostępne, a ten jeden nie :slight_smile:
Ale spróbowałem inną przeglądarką i się udało - czyli jakiś lokalny problem z siecią…