Awarie

działa wszystko, nie widzę błędów. Odśwież witrynę.

Przestały się dodawać kolejne newsy do strony:

rowery.org/2014/

(która nota bene obecnie jest dla mnie storną główną serwisu :slight_smile: )

To samo tu: rowery.org/2014/09/

Sprawdzone w Chrome, FF i Safari na Macu - działa jak należy. Nie mogę potwierdzić zatem tego zgłoszenia :frowning:

hmm sprawdzone na IE, Chrome, FF na Windows 8.1. Wyczyszczony Cache. Strona odświeżona. Karta prywata. Wszędzie ostatnie jest “O wyższości golenia nóg” i na tym koniec.

:frowning:

Potwierdzam, u mnie występuje ten sam problem.

Naczelny, wyloguj się z panelu i wtedy sprawdź. U mnie po wylogowaniu się z admina też tak jest.

Sprawdziłem i naprawdę nie mogę potwierdzić, że tak to działa. Na Chrome, FF, Opera i Safari na Macu działa bez problemu. Sprawdziłem też IE oraz FF na Windzie - też OK.

Potrzebuję więcej informacji o systemie i przeglądarce oraz zainstalowanych pluginach…

Teraz już działa dobrze.

Nie wiem czemu gdy chcę umieścić obrazek na forum i biorę podgląd widnieje tylko link. Czy po prostu po wysłaniu obrazek się pojawi czy ma to związek z awariami i zmianą wyglądu forum ?

No to testujemy. Załącznik już jest, to jeszcze obrazek z linka:

A i poprawię załącznikiem w treści:



była dzisiaj jakaś krótka awaria czy mi w pracy wyłączyli ten portal :stuck_out_tongue: ?

szef Cię szpieguje, ja nic nie zauważyłem :slight_smile:

Wifi ci odłączyli po prostu :smiley:

raczej nie było przerwy, nie przypominam sobie żadnego alarmu otrzymanego na pocztę.

Bo ciągle coś się dzieje z DNSem. Wczoraj nie działała ani strona ani forum, rano zaskoczyła strona, forum po południu.

Możliwe. Przesłałem Naczelnemu info o tym problemie.

U mnie cały czas działa. ZArówno w domu jak i w pracy.

U mnie też od paru tygodni pojawiają się problemy. Mniej więcej co drugi raz:

Również mam ten sam problem. Czasami nie da się wejść na stronę bez kilkukrotnego odświeżenia.

Teraz działa mi tylko forum, strony ni ma.