Bayern-Rundfahrt

Naprawde wierzycie , że Linus da sobie rade na największych szczytach na TdF czy Dauphine ? Ja jakos w to nie wierze, może kiedyś ale teraz niech sie skupi na cięzkich klasykach albo ucieczkach.

Wiara kibica nie umiera nigdy.Trzeba wierzyć,wierzyc i jeszcze raz wierzyc.Wielka bedzie radosc,gdy w koncu po latach klęsk i porazek przyjda zwyciestwa…

Sapa wygrał ostatni etap !!!

serio ? ? ? wow , super ! ! ! nareszcie sukces Sapera w Lampre !

super wiadomosc, a juz zaczalem powatpiewywac w jego tegoroczne wystepy.

macie video z końcówki etapu i Marcina na podium?

Brawa dla Sapy on poprostu wie kiedy zaatakować ma nosa.

nie ma nikt linka? :frowning:

lampre-ngc.com/archivio/win.asp?id=3562

no to choć tyle

Po zdjęciu widać, że Meyer bardziej skupił się na przygotowaniach do celebracji zwycięstwa (zapięta koszulka), a Sapa koncentrował się na zwyciężeniu :wink:

Ja szukałem, ale na stronie wyścigu są tylko wywiady z kolarzami, zdjęć brak. Ostatnio jak sprawdzałem to na stronie lampre była tylko notka z tym, że wygrał i jego wypowiedzią. Na CN też nic. Kiepsko coś z tym wyścigiem od tej strony.

Ale Sapa fajnie sie cieszy - super, że wygrał. Przyznam, że trochę się o niego martwiłem, bo dawno nigdzie nie jeździł, ale jak już pojechał to wygrał. Mam nadzieję, że umocni go to w jakiś sposób psychicznie i da motywację do jazdy. Lubię gości, którym udało się wyrwać skądś ciężką pracą.

No dokładnie , a Saper jest tego idealnym przykładem. Super ,że mu się udało.

Mam nadzieje ,że ten wcześniejszy brak wyników świadczy o tym ,że szczyt formy jest szykowany na drugą część sezonu i jeszcze nie raz Sapa nas ucieszy :slight_smile:

Tak to pewne Sapa raczej będzie jeszcze walczył, swoja drogą Sapa startuje w TDF??



(kliknijcie aby powiększyć)

bayern-rundfahrt.com/index.p … &Itemid=79
bayern-rundfahrt.com/index.p … &Itemid=79
megazin.de/eventfotos/gross/ … 191595.jpg
bayern-rundfahrt.com/index.p … &Itemid=79
bayern-rundfahrt.com/index.p … &Itemid=79
megazin.de/eventfotos/gross/ … 191596.jpg
megazin.de/eventfotos/gross/ … 191600.jpg
flickr.com/photos/slipstream … 656577684/
flickr.com/photos/slipstream … 645588437/
flickr.com/photos/slipstream … 655958201/

leighhoward.com.au/?p=161

I spoke to Travis after and it was quite clear how annoyed he was with the result as it was he who done nearly all the work for the pair to stay away and then was rolled on the line. Bad luck mate!

hehe całkiem jak nasze nastroje po wygranej Voeklera rok temu na TdF :p

Marycz w ucieczce na 1 etapie tegorocznego wyścigu :smiley: Razem z nim zabrał się między innymi Wegmann.

Gdzie jest jakaś transmisja tekstowa ??

bayern-rundfahrt.com/Livetic … hp4?wahl=1

Dzięki.
Zobaczymy możne tym razem uda się Maryczowi dojechać .

Nie mogą w Bawarii zrobic jakiegos gorskiego etapu?

Niekoniecznie od razu Nebelhorn :wink: ale nie lubie takich wyscigow co tylko czasowka decyduje

Takie wyscigi sa tez potrzebne, po to aby dac wygrywac wszystkim nie tylko góralom.