Bazar :)

allegro.pl/item218624235_kas … ecam_.html

Lazer cannibal za 180zł !

Hej!

MAM DO SPRZEDANIA TORBE CHROME BAG.

Oczywiscie nowa z metkami, nigdy nie uzywana, Model messenger bag w rozmiarze M. Kolor BRAZOWY z CZARNYM PASKEIM(jak na zdjeciu). Wszystkie dane dotyczace torby dostepne sa na stronie chrome-europe.com Cena w Ameryce to 110$ + tax + wysylka(60$), u erupejskiego dystrybutora w Berlinie 129 EUR + wysylka. U mnie, duzo taniej.

chrome-europe.com/templates/chro … /08_en.jpg

chromebags.com/images/produc … tizen1.jpg

Moja cena to okolo 420zl.

Wszystkie zapytania i oferty prosze kierowac na maila [email protected] lub poprzez pw.

Istieje mozliwosc wystawienia torby na allegro.

Pozdrawiam,

Karol

Sprzedam 4 identyczne kaski Las Kripton,model 06.
Rozmiar 51-62, świetna wentylacja, waga 240g.
Cena nowego 130$,moje używane lecz w bdb stanie 200zl sztuka.



wentylacja las kriptona jest kiepska!

[size=75][ Dodano: Wto 21 Sie, 2007 18:14 ][/size]
allegro.pl/item228415018_bla … iego_.html
zapraszam także na inne moje aukcje w których do sprzedania mam : rower , mostek ritchey pro , buty spd

[size=75][ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 09:08 ][/size]
w sierpniowym , aktualnym magazynie tour na stronie 56 jest test 10 modeli : Alpina Morano, / Bell Furio ,cratoni Tremor , Giro Stylus ,Ked Stingray , Las kripton , Lazer Blade , Met Estro , Specialized /Aurora , Uvex Sport boss jeśli chodzi o wentylację to las wypadł w nich najgorzej w ocenie w skali szkolnej (bez szóstki) ma ocenę 1 - polskie jeden a nie niemieckie :stuck_out_tongue: , zła wentylacja może być od tego z czego słyną lasy że mają dobre zabezpieczenie przeciw insektom bo o tym też jest wspomniane :bulb: no i oczywiście las ma świetną regulację zapięcia - przynajmniej mój las haxial tak ma , ale podobno tak jest we wszystkich lasach pomijajaąc najtańsze modele. Pozdrawiam.

[size=75][ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 09:20 ][/size]
Mój las ma np.taki wkład że troszkę zasłania otwory wentylacyjne i też pewnie nie za dobrą wentylację chociaż ma taki daszek na sobie żeby powietrza więcej wpadało -ale dzięki emu wkładowi nie wleci mi nic na głowę nie musze zakładać czapeczki a to plus - no i mam bardzo wygodnie , jakby to wyciąć to pewnie by miał b.dobrą wentylację :stuck_out_tongue:

bo nie jezdziles w selevie :wink:
uzywales go :question:

Zastosowałem rade moderatora na pytanie Darka, i usunąłem swój post po uprzednim skopiowaniu treści.
Chciałbym się zorientować jaki jest odzew na oferte sprzedaży ciuszków i sprzętu w tym okresie…
Narazie piszę ogólnie, bez fotek, porprostu nie chce na darmo wystawiać aukcji, jeśli po świętach i sylwestrze ludzie raczej mają deficyt budżetowy, patrząc na allegro raczej obroty są niskie.
W ofercie mam (używane, stan bdb, niektóre jak nowe, tylko nie pachną nowością, a płynem do płukania/proszkiem, a inne db/bdb, bo w szafie leży dobre kilka miesięcy - używane raz na miesiąc). Wszystko na 170-190cm (zależy które, zależy od budowy):

Buty szosowe Adidas Vueltano 44 (model ten co był w 2006)
Buty szosowe Adidas AdiStar Road Comp (ten starszy model, z 2000 chyba, z karbonową podeszwą, góra podobna do starego Girano) bordowo-czarne 42 i 1/3
Buty szosowe Adidas AdiStar Road Comp (nowy model) kolor czarny 42 (dł. minimalnie większa, niż tych wyżej, dla mnie wystarczająco aby powiedzieć, ze mój rozmiar, podczas gdy te wyżej są nieco ciasnawe)
Pedałka szosowe VP (wtedy nowe 189 zł)
Pedałka SPD
Kask Selev Alien biało czerwony
Kask Selev Matrix biało niebieski (duży + regulacja)
Kombinezon Biemme z Atexu z przodu, ciepły i porządna firma
Bluza/kurtka zimowa Biemme z Atexu
Bluza/kurtka zimowa Rogelli Merano z windstoperu
Kurteczka ortalionowa kolarska ADIDAS z podszewka z siatki od środka, kieszenią z tyłu i “kapturem” na pupę, niebieska
Kombinezon czasowy kadrowy (ten model przed BGŻetowym)
Nogawki i rękawki ADIDAS (ciepłe)
Nogawki Accent XL/XXL (cienkie)
Opony szosowe Michelin Pro 2 Grip (błękitne, ok 1000 km przebieg)

Ochraniacze na buty dorzuce do czegoś gratis, bo stan odbiega od pozostałych ciuszków.
No i tzw: “zestaw na start” czyli zwykły kask, kurtka zimowa rowerowa prawie wcale nieużywana, równie ciepła, ale wizualnie słabsza (z 2005), buty szosowe Vittoria, czapeczka Action Ati, rękawki accent ponaciągane mocno ale całe, nogawki domowej roboty (rajtury + gumka ze spodenek) - tu daje cene - 100 zł

Pisze na PW, jeśłi będzie jakiś odzew, to wystawiam aukcje z dokładnym opisem i zdjęciami.
Pozdrawiam

Dodano 6.02.08
Wstawiam odsyłacz do aukcji, juz się trochę pokończyło, dodam dwa linki do zakończonych bez ofert, ciągle aktualne
allegro.pl/sho…php?uid=2716177 - aktualnie trwające aukcje
allegro.pl/show_item.php?item=305220986 - zakończona bez ofert, a nóż ktoś zechce
allegro.pl/show_item.php?item=305213910 - jak wyżej…

[ Dodano: Sob 01 Mar, 2008 20:07 ]
Coś kolejnego, coś ekonomicznego, IMO ładnie wygląda - rowerek szosowy.
allegro.pl/show_item.php?item=321734736

witam
kupie korbe DA model FC-7800
albo hamulce z tej samej grupy. najlepiej uzywane

allegro.pl/show_item.php?item=700698547 Do sprzedania
Ilustrowana kronika Tour De France .