Bettini może platyna będzie ;)

Nie wiem, czy mogę dać tutaj newsa z innego serwisu… mam nadzieję, że mnie za to nie zabiją :wink: info kolarstwo.org.pl (kolarstwo.org.pl/modules.php … e&sid=3204 ).

[code]W sobotę 26 maja kibice kolarstwa będą mieli możliwość przekonać się o możliwościach wokalnych członków zespołu Quickstep.

Tego dnia w nadawanym przez Eurosport magazynie WATTS Prime Tom Boonen, Paolo Bettini i pozostali kolarze grupy Quickstep wspólnie zaśpiewają jeden z utworów zespołu Metallica.

Początek magazynu w sobotę 26 maja o godzinie 21:15 na antenie Eurosportu.[/code]

Kiedy jest powtórka???

A tego to nie wiem… program Euro jest pod tym adresem (należy dodać +1h). Jak będę wiedzieć kiedy będzie powtórka dam znać :wink:

[size=75][ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 19:38 ][/size]
Dla zainteresowanych na eurosport.com podane są godzin WATTS Prime, które zapewne będą powtórką, ale nie ręcze (należy dodać +1, ale patrząc po ich stronie, a Eurosport.pl różnica czasu wynosi 2h, więc by się zgadzał pierwszy czas jako 21:15):
Eurosport 19:15 (GMT), 22:45 (GMT)
Eurosport 2 21:30 (GMT)

[size=75][ Dodano: Czw 31 Maj, 2007 16:16 ][/size]
Już pojawiło się w necie nagranie programu WATTS z karaoke Bonnena i Bettiniego - oto link :wink: