Binck Bank Tour

Po prostu świetnie jeżdżą czasówki, także te drużynowe. A Francuzi są na przeciwnym biegunie.

Ja jestem ciekaw z czego wynikało to, że nagle w 2016 roku wszyscy w FDJ zaczęli świetnie jeździć na czas. I tak jak szybko zaczęli, tak i skończyli.

Wygląda na to, że peleton się spóźni :wink:

Fakt… może to kwestia rowerów czasowych BMC i Lapierre :stuck_out_tongue:

Dziś ucieczka pracuje mają duże szanse dojazdu.

Jakim cudem reszcie ucieczki dali ten sam czas co zwycięzca? :grin: Przecież tam były 4 sekundy.

1 polubienie

Mohoric chciał się dziś zabawić z towarzyszami ucieczki jak to robił Cancellara, tylko, że cóż, rozmiar kapelusza jeszcze nie ten.

niemniej, jest teraz oczywiście na niezłej pozycji startowej w kontekście generalki.

De Bie jak sfrajerzył

hmm… taki prezent dla Mohorićia (generalka). Dziwne pomysły.

Na stronie głównej rowery.org są 3 sekundy różnicy

Dziś triumpf Stuyvena, zaś W Arctic Race Of Norway Czerniecki finiszował na 2 miejscu zaraz za van Der Poelem. Szkoda tej kraksy z Tour de Poloń

Niesamowite, że prawdopodobnie trzeci dzień z rzędu ktoś skutecznie obroni się przed pogonią peletonu. :grin:

O co chodzi na tym BinBanku ? Czwarty etap kompletnie płaski a ekipy sprinterskie nie są w stanie dogonić uciekających.

Też tego nie rozumiem. A przecież peleton ciśnie ostro.

Mój typ na sobotę: Ewan :slight_smile:

Poda ktoś link do relacji?

Bodi ucieka

1 polubienie

kraksa Kuenga, jakoś mnie to nie dziwi.

Bodi dzięki bonifikatom na 6 miejsce wskoczył

1 polubienie

Mohoricz praktycznie przez 50 km bronił się bez wsparcia kolegów z ekipy. Na każdym najmniejszym zjeździe jechał perfekcyjnie a najlepiej to widać było przy przejeździe przez te częściowo brukowane rondo jaką ma świetną ma technikę. Naprawdę coraz bardziej mi imponuje młody Słoweniec.
Pomimo świetnej jazdy dziś, to jutro na brukach może mieć większe problemy jeśli zostanie znowu bez wsparcia tak jak dziś.

Troche szkoda że nie został liderem i nie dociągnął do końca :confused: