Blogi kolarski / blogi sportowe

Czy obecni tutaj prowadzą blogi? Ostatnio sam się w to wkręciłem i zacząłem pisać, czy są tu zapaleni pisarze? :slight_smile:

Dawać linki od razu, chętnie poczytam, warto się zainteresować ciekawymi tekstami :slight_smile:

Nikt nie odpowiedział, bo pewnie nikt nie lubi się chwalić :wink: Jak może zauważyłeś, największym i z pewnością najlepszym blogiem kolarskim jest blog kolegi Bossa http://reflektorbossa.pl Czyta się z niemałą przyjemnością, ma ogromną wiedzę a do tego potrafi znaleźć perełki pokroju filmu dokumentalnego o Pantanim :slight_smile:

Ja się pochwalę :wink:

http://trzymajkolo.blogspot.com/

Zapraszam :slight_smile:

Nie mój, nie rowerowy, ale sportowy i lubię się weń zaczytać przed sezonem zimowym: snowshop.pl/blog

Trzymaj Koło fajne, ale tło bym troszkę rozjaśnił. Ten czarny chyba nieco za czarny na moje oczy. : )

Dzięki za miłe słowa i pozdrawiam :slight_smile:

Dla tych, którzy jeszcze tam nie trafili, lista ciekawych kolarskich adresów:
reflektorbossa.pl/?p=949

a mnie sie tlo szymaja podoba, a i ten snowshop fajny

Dwa bardziej niszowe, ale warte uwagi dotyczące orlików / juniorów:

U23: espoirscentral.blogspot.com/

U19: cyclingu19.blogspot.com/

mój blog to: wielkitur.blogspot.com

Zapraszam na mój fanpage. Polubcie go jeśli możecie i macie na to ochotę :wink: Bardzo miło mi będzie, jeśli ktoś z innych obecnych tu blogerów czasami udostępni któryś z moich wywiadów. Dość regularnie je zamieszczam, sam je przeprowadzam, a nie powielam czyjeś rozmowy więc jestem przekonany, że Waszych czytelników może to zainteresować, bo zawsze wniosą coś nowego :wink:

Dziś opublikowałem np rozmowę z podróżnikami, którzy przebyli zamarznięte jezioro Bajkał!

@piotrcoolpa , masz wywiad z Kaśką Niewiadomą i się nie chwalisz? Toż to jak marnotrawstwo! :wink:
Ze swojej strony pokrewnie polecam tekst o Zbigniewie Klęku: http://sercesportu.blogspot.com/2014/09/wielki-ktory-pozosta-w-cieniu.html

Chwalę się w różnych miejscach i na forach i na facebooku, ale nie tylko tym wywiadem, bo powiem nieskromnie, że ciekawych mam sporo :stuck_out_tongue:

Przeczytajcie wywiad z Krystianem Herbą! To zawodnik trialu rowerowego, wielokrotny rekordzista Guinnessa we wspinaniu się rowerem po schodach, uczestnik programu Mam Talent! wielkitur.blogspot.com/2015/01/k … erowy.html

Hej!

Bardzo chciałbym dostać się do finałowej dziesiątki w konkursie Blog Roku 2014. Zagłosujcie na mnie w konkursie na Blog Roku, wysyłając SMS o treści H11229 na numer 7122.

Ten blog to taka moja idee fixe: cały czas sprawdzam, czy dobra, choć wiem, że niełatwa treść, jest w stanie się obronić w konfrontacji z komercją. Kolarstwo powoli przebija się do mainstreamu - przy Waszej pomocy może się to udać!

Edit: To jeszcze dodam, że głosując nie tylko łechczecie moje ego :wink:, ale też pomagacie fundacji Dzieci Niczyje - kasa z SMSów jest przekazywana właśnie ne jej konto.

Dobry pomysł. Też się nad tym zastanawiam, ale brak tam kategorii “sport”. Tak z ciekawości, do której kategorii zgłosiłeś swojego bloga?

Zgłosiłem do “pasje”, ale po trzech dniach dostałem maila (swoją drogą, organizator uważnie przygląda się zgłoszonym blogom) i został przez panią z onetu przeniesiony do “profesjonalne” ze względu na, cytuję “moje zbyt duże doświadczenie”.

Kategorii Sport faktycznie bardzo mi brakuje. Ponieważ o kategoriach w pewnym stopniu decydują poprzedni laureaci, więc jeśli wygram, to będę lobbował za sportem oczywiście!

Wysłałem smsa na bloga Marka i i innych blogowiczów i forumowiczów namawiam, by w ramach kolarskiej solidarności też zagłosowali :slight_smile:

allegro.pl/blog-roku-2014-onet-p … 00341.html

Przykre :frowning:

Co prawda ten dopiero raczkuje, ale zapowiada się ciekawie strbikes-blog.pl/ :slight_smile:

Polecam się: www.zwij.pl

Michał Kollbek - zjechał po pionowej ścianie w Arizonie i usłyszał o nim cały świat… Przeczytajcie wywiad z Polakiem, który zdobył sławę za Oceanem, a film z jego udziałem został uznany filmem tygodnia na tvn24.pl!
wielkitur.blogspot.com/2015/04/m … jazdu.html

No to ja odgrzebię nieco wątek i się też pochwalę, a co :slight_smile:
rowerowewyprawy.wordpress.com/