Blogi kolarski / blogi sportowe

Chciałbym trochę odświeżyć ten temat z racji że lubię jakąś sympatyczną okołokolarską literaturę.
Tak więc mamy:

reflektorbossa.pl/ numer 1 moim zdaniem, każdy news cieszy serce me :smiley:
xouted.com/ też bardzo fajny, choć nie wiem czemu, często o nim zapominam
hop.net.pl/ odkryłem niedawno i bardzo polubiłem, szkoda że tak rzadko pojawiają się updaty
rowerowewyprawy.wordpress.com/ jeden z podanych przez Was powyżej, nieznany mi wcześniej ale widzę że słabo z update’ami
trzymajkolo.pl/ również mi nieznany ale widzę że chyba aktualizowany
wielkitur.blogspot.nl/ nieznany mi ale chyba niestety RIP
sercesportu.blogspot.nl/ jw.
szymon.bike/blog/ jeden z najbardziej znanych choć jakoś o nim zapominam

kojarzę że zawodnicy Vervy czasem coś wrzucają choć bardzo krótko i pobieżnie, no i oczywiście jest prawdziwy fachman czyli Bartosz Huzarski robiący rewelacyjna robotę na FB

Jeśli polecacie jeszcze coś ciekawego (skoncentrowałem się na polskich blogach), dajcie znać

Mam pytanie- czy coś wie co się stało z Reflektorem Bossa?

No właśnie kogoś mi tu brakowało, w końcu sezon rozpoczął się na dobre, a i na forum, i na swoim blogu cisza. Ktoś może wie co z Bossem - ostatnio na forum widziany 20 stycznia? Trochę to niepokojące.

A na blogu to już wogóle pustynia.
Mam nadzieję że z redaktorem wszystko ok

Coś mi ostatnio strzeliło do głowy i założyłem bloga :wink:

Krótki wstęp do TDF:

rozkolarzony.pl/2017/07/01/tour- … nd-depart/

Zapraszam :wink:

Boss w jakiejś dyskusji poczuł się dotknięty i napisał, że już tu więcej nie zajrzy. Ale przy jakiej okazji to było, to nie pamiętam.

Gilbert i Flandria

Blog z typami na poszczególne wyścigi i etapy, ale poprzedzonymi prezentacją trasy i analizą możliwych scenariuszy. M.in. z powodu obrazków z VeloViewera to ostatnio mój pierwszy wybór, jeśli chodzi o przygotowanie :wink: do oglądania kolarzy.

(To nie mój blog i nie mam nic wspólnego z autorem).

mytwospokesworth.com/

Widzę, że nie ma zapowiedzi Coppi e Bartali na portalu, pozwolę sobie zalinkować moją: http://rozkolarzony.pl/2018/03/20/settimana-coppi-e-bartali-2018-zapowiedz/