Bobby Julich, Lance Armstrong, George Hincapie 14 lat temu:)

Z innego forum:
http://www.unc.edu/~hymas/images/performancecatalog1.jpg

Bobby sie tak bardzo nie zmienil.
Natomiast Hincapie… :laughing:

a ten najbardziej skrajny z lewej to kto :question: może też jakiś znany :unamused:

A wiecie co teraz dzieje się z Julich’em?

[size=75][ Dodano: Pią 12 Maj, 2006 21:27 ][/size]
No tak, łoś ze mnie :smiley: , myśłałem o jednym a napisałem o drugim. Był taki dobry amerykanin, jeździł dla US Postal (przyboczny Armstronga), potem przeszedł do T-Mobile, i jakoś jego kariera “wypaliła” się. Już mam na końcu języka jego nazwisko…help.

[size=75][ Dodano: Pią 12 Maj, 2006 21:29 ][/size]
Wiem, Kevin Livingstone, czy wiecie co teraz z nim się dzieje?

Teraz to pewnie jest po kolacji i szykuje się do snu bo jutro kolejny etap Giro. Jeździ zaś w CSC.

Ej, jak lubicie takie stare prospekty kolarskie to powrzucam na forum. Myslałem ze nikt tego nie lubi.

Ja jestem za :smiley:

Livingstone zakończył karierę w 2002 roku, jego ostatni wyścig to Grand Prix San Francisco. Obecnie prowadzi własną firmę pt. “Kevin Livingstone Consulting” zajmującą się m.in. układaniem planów trenigowych dla różnych ludzi.

Sorry, że tak na raty… Ten z lewej to, o ile dobrze rozpoznałem, Frankie Andreu. Wydaje się podobny, ale nie dałbym sobie za to głowy uciąć.

Niezły fryz miał George na głowie :mrgreen:

Na forum, z ktorego pochodzi ten link twierdza, ze to niejaki Marty Jemison, ktory obecnie prowadzi w Europie firme organizujaca wyprawy rowerowe.