Ból mięśni nóg

Raczej nie powinno się podnoscić odrazu o 10 mm chyba że to konieczne ,ale jak wyjeździłeś 450 km to powinieneś podnosić stopniowo po 2-3 mm i akurat może by dobrze było . Jak cię tak bolą plecy to być może masz nieco do kierownicy za daleko…

[size=75][ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 14:50 ][/size]
Jakby ci było dalej źle na tej pozycji to najlepiej obiż o połowę tego co podwyżyłeś i wtedy się zastanawiaj co dalej … Ja ostatnio tak robiłem miałem za nisko to dawałem wyżej było mi lepiej to dawałem jeszcze ciut wyżej aż w końcu przesadzałem i było za wysoko a po pierwszym razie jakbym się uspokoił to by było najlepiej bo tak mam teraz :mrgreen:

Dzięki za odp. A powiedz po czym stwierdziłeś, że masz za wysoko? :wink: Tzn. jakie były objawy ?

Na starym, niższym ustawieniu nie było bólu pleców. Zniżylem o połowę w dół jak radziłeś i zobaczę co sie będzie działo podczas jazdy i po jeździe ale ze względu na pogodę niestertty nie dziś :frowning:

Poprostu jak robiłem depnięcia tzn. finisze krótkie na siedząco to czułem że nie mogę dać wszystkiego w pedały , jakbym jeździł długo to kark też pewnie by mnie trochę bolał …