Brak informacji o wynikach Vuelta Burgos


#1

Dlaczego w naszym szacownym portalu nie ma informacji (wyników etapowych, klasyfikacji) o ważnym , nieźle obsadzonym wyścigu - Vuelta a Burgos? Ze względu na charakter mojej pracy, nie mam możliwości oglądania relacji telewizyjnych, ani śledzenia na bieżąco doniesień portali internetowych. Zwykle odwiedzam Nasz serwis - rowery.org, raz, dwa razy dziennie, i dowiaduję się, co i jak na danym wyścigu. Dziś przeczytałem o Deutschland Tour, o Trampuschu, o kontuzji Baumanna, o Wiesenhofie, nawet o wrażeniach Gołasia po 1. etapie VaB. Niestety, są wrażenia z blogu a wyników nie ma. Liczę, że w następnych dniach to niedopatrzenie zostanie naprawione, i jutro zobaczę wieczorem wyniki drugiego etapu…Pozdrawiam…


#2

To ja uzupełnię, wyniki z dzisiejszego dnia :wink:

Oto “pierwsza 20”:
1 Juan Mauricio Soler (Col) Barloworld 3.50.56 (38.712 km/h)
2 Carlos Castaño Panadero (Spa) Karpin Galicia 0.17
3 José Ángel Gómez (Spa) Saunier Duval - Prodir
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Relax - Gam 0.28
5 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d’Epargne 0.42
6 Leonardo Piepoli (Ita) Saunier Duval - Prodir 0.49
7 José Miguel Esp Elías Galindo (Spa) Relax - Gam 1.02
8 Moises Duenas Nevado (Spa) Agritubel 1.13
9 David Herrero Llorente (Spa) Karpin Galicia 1.17
10 Jesús Hernández Blázquez (Spa) Relax - Gam 1.38
11 Javier Moreno Bazan (Spa) Extremadura - Spiuk 1.41
12 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Unibet.com 1.43
13 Rubén Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne 2.00
14 David De La Fuente Rasilla (Spa) Saunier Duval - Prodir 2.18
15 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne 2.20
16 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne 2.29
17 Francisco Terciado Sacedo (Spa) Relax - Gam 2.51
18 Ruben Lobato Elvira (Spa) Saunier Duval - Prodir 3.35
19 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi 3.49
20 Serge Pauwels (Bel) Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen 3.52

Dziś był górski etap, na finałowym wzniesieniu pracowała Caisse d’Epargne (szczególnie Losada). Jednak kolejny raz zawiódł Alejandro,jego słabość próbował wykorzystać m.in Marchante, nic to nie dało i dopiero kontra Solera się powiodła.


#3

Dzięki Sobri.
To niesamowite, że Soler miesiąc po TdF, wciąż zachwyca formą. Alejandro poświęcił Vueltę, żeby w końcu wygrać MŚ. Co z tego będzie, zobaczymy. Pozdrawiam.


#4

No wiesz, taki Evans był drugi w TdF, a teraz ma być liderem na Vuelte :slight_smile: chociaz osobiscie jakos nie wierze w jego sukces.


#5

Soler fantastycznie zaatakował na ostatnich kilometrach tego, bardzo trudnego, podjazdu na metę. Do tego jak na młodego zawodnika pojechał bardzo cwanie. Po pierwszym ataku myślałem, że spuchł… Dał się wyprzedzić, pojechał na koniec grupy, już niby zostawał. I zaatakował tak, że wióry leciały.


#6

Etap 3 Burgos :arrow_right: Aranda de Duero (158 km)

[code]1 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ 3h18’10"
2 78 BARANAUSKAS, Aivaras LTU AGR m.t.
3 135 STUBBE, Tom BEL CHO m.t.
4 122 BOZICHC, Borut SLO TEA m.t.
5 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN m.t.
6 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 02"
7 68 PÉREZ ROMERO, Luis ESP AND a 18"
8 32 CASPER, Jimmy FRA UNI a 54"
9 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 54"
10 75 GAZTANAGA, Mikel ESP AGR a 54"
11 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 54"
12 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 54"
13 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 54"
14 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 54"
15 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 54"
16 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 54"
17 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 54"
18 88 CASTANO PANADERO, Carlos ESP KAR a 54"
19 136 VERBIST, Evert BEL CHO a 54"
20 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 54"
21 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 54"
22 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 54"
23 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 54"
24 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 54"
25 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 54"
26 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 54"
27 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 54"
28 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 54"
29 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 54"
30 134 GHYLLEBERT, Pieter BEL CHO a 54"
31 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR a 54"
32 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 54"
33 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 54"
34 113 DEGANO, Enrico ITA BAR a 54"
35 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI a 54"
36 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 54"
37 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 54"
38 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 54"
39 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 54"
40 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 54"
41 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 54"
42 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 54"
43 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 54"
44 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 54"
45 72 DUENAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 54"
46 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 54"
47 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 54"
48 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 54"
49 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 54"
50 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 54"
51 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 54"
52 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 54"
53 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 54"
54 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 54"
55 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 54"
56 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 54"
57 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 54"
58 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 54"
59 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 54"
60 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 54"
61 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 54"
62 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 54"
63 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 54"
64 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 54"
65 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 54"
66 38 PEŃA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 54"
67 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 54"
68 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 54"
69 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 54"
70 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 54"
71 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 54"
72 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 54"
73 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 54"
74 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 54"
75 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 54"
76 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 54"
77 107 ARTETXE GEZURAGA, Mikel ESP FUE a 54"
78 34 KHATUNTSEV, Alexander RUS UNI a 54"
79 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 54"
80 128 GUTIERREZ, Ignacio ESP TEA a 54"
81 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 54"
82 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 54"
83 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 54"
84 48 ANTUŃA, Andrés ESP REL a 54"
85 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 54"
86 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 54"
87 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 54"
88 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 54"
89 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 54"
90 23 BRARD, Florent FRA CAI a 54"
91 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 54"
92 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 54"
93 35 GOLAS, Michal POL UNI a 54"
94 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 54"
95 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 54"
96 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 54"
97 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 54"
98 61 CARINENA, Juan Carlos ESP AND a 54"
99 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 54"
100 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN a 54"
101 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 54"
102 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 54"
103 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 54"
104 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 54"
105 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 54"
106 92 BALDUCCI, Gabriele ITA ACQ a 54"
107 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 01’08"
108 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 01’08"
109 98 DI PAOLO, Francesco ITA ACQ a 01’08"
110 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 01’08"
111 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 01’08"
112 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 01’08"
113 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 01’08"
114 83 RABUNAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 01’08"
115 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 01’08"
116 123 CELLI, Luca ITA TEA a 01’08"
117 115 HUNTER, Robert RSA BAR a 01’29"
118 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 54"
119 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 01’32"
120 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 02’06"
121 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 02’46"

Klas. generalna

1 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR 10h34’00"
2 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 17"
3 88 CASTAŃO PANADERO, Carlos ESP KAR a 17"
4 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 28"
5 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI a 42"
6 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 49"
7 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 01’02"
8 72 DUEŃAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 01’13"
9 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 01’17"
10 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 01’38"
11 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 01’41"
12 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 01’43"
13 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 02’00"
14 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 02’18"
15 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 02’20"
16 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 02’49"
17 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 02’51"
18 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 03’52"
19 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 03’55"
20 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 04’04"
21 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 04’09"
22 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 05’04"
23 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN a 05’28"
24 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 05’29"
25 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 05’42"
26 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 06’12"
27 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 06’36"
28 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 06’40"
29 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 06’44"
30 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 07’00"
31 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 07’36"
32 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 07’52"
33 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 08’05"
34 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 08’13"
35 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 08’50"
36 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 09’41"
37 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 09’42"
38 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 09’42"
39 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 09’42"
40 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 09’42"
41 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 09’42"
42 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 09’42"
43 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 09’42"
44 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 09’42"
45 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 09’53"
46 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 09’53"
47 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 09’57"
48 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 09’58"
49 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 10’01"
50 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 10’40"
51 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 10’40"
52 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 10’45"
53 48 ANTUŃA, Andrés ESP REL a 11’19"
54 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 11’24"
55 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 11’30"
56 34 KHATUNTSEV, Alexander RUS UNI a 11’32"
57 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 11’45"
58 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 12’39"
59 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 12’39"
60 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 12’39"
61 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 12’39"
62 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 12’41"
63 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 13’01"
64 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 13’07"
65 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 13’10"
66 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 13’31"
67 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 13’38"
68 122 BOZICHC, Borut SLO TEA a 14’01"
69 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 15’13"
70 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 15’30"
71 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 16’04"
72 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 16’04"
73 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 16’04"
74 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 16’04"
75 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 16’04"
76 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 16’04"
77 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 16’04"
78 35 GOLAS, Michal POL UNI a 16’04"
79 61 CARIŃENA, Juan Carlos ESP AND a 16’04"
80 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 16’14"
81 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 17’38"
82 123 CELLI, Luca ITA TEA a 18’11"
83 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 18’56"
84 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 19’09"
85 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 19’09"
86 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ a 19’16"
87 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 19’25"
88 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN a 19’57"
89 68 PÉREZ ROMERO, Luis ESP AND a 20’08"
90 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 20’14"
91 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 20’56"
92 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 21’08"
93 115 HUNTER, Robert RSA BAR a 22’03"
94 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 22’18"
95 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 22’31"
96 107 ARTETXE GEZURAGA, Mikel ESP FUE a 23’12"
97 75 GAZTAŃAGA, Mikel ESP AGR a 23’13"
98 135 STUBBE, Tom BEL CHO a 25’30"
99 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 25’51"
100 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 25’51"
101 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 25’51"
102 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 25’51"
103 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 25’59"
104 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 26’05"
105 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 26’06"
106 98 DI PAOLO, Francesco ITA ACQ a 26’22"
107 134 GHYLLEBERT, Pieter BEL CHO a 26’24"
108 113 DEGANO, Enrico ITA BAR a 26’40"
109 83 RABUŃAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 28’57"
110 38 PEŃA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 29’42"
111 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 30’56"
112 23 BRARD, Florent FRA CAI a 31’57"
113 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 32’30"
114 136 VERBIST, Evert BEL CHO a 32’34"
115 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 35’23"
116 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 41’19"
117 78 BARANAUSKAS, Aivaras LTU AGR a 42’06"
118 128 GUTIERREZ, Ignacio ESP TEA a 42’17"
119 32 CASPER, Jimmy FRA UNI a 42’34"
120 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 42’38"
121 92 BALDUCCI, Gabriele ITA ACQ a 42’42"
[/code]

[size=75][ Dodano: Pią 17 Sie, 2007 17:31 ][/size]
:arrow_right: Etap 4 (ITT) :arrow_right:

Nieźle pojechał Valverde. Tylko 2 sekundy straty do Solera w klas. gen.

1 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI 16'47" 2 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 22" 3 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 34" 4 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 34" 5 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR a 40" 6 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN a 42" 7 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 46" 8 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 46" 9 72 DUENAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 50" 10 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 51" 11 88 CASTANO PANADERO, Carlos ESP KAR a 53" 12 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 55" 13 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 56" 14 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 56" 15 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 57" 16 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 59" 17 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN a 01'01" 18 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 01'01" 19 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 01'05" 20 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 01'06" 21 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 01'08" 22 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 01'08" 23 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 01'10" 24 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 01'10" 25 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 01'12" 26 123 CELLI, Luca ITA TEA a 01'13" 27 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 01'13" 28 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 01'13" 29 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 01'14" 30 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 01'15" 31 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 01'16" 32 135 STUBBE, Tom BEL CHO a 01'17" 33 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 01'18" 34 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 01'20" 35 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 01'21" 36 78 BARANAUSKAS, Aivaras LTU AGR a 01'26" 37 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 01'27" 38 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 01'27" 39 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 01'28" 40 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 01'29" 41 107 ARTETXE GEZURAGA, Mikel ESP FUE a 01'31" 42 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 01'32" 43 23 BRARD, Florent FRA CAI a 01'32" 44 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 01'34" 45 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 01'35" 46 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 01'36" 47 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 01'36" 48 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 01'38" 49 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 01'38" 50 38 PENA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 01'40" 51 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 01'42" 52 34 KHATUNTSEV, Alexander RUS UNI a 01'43" 53 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 01'43" 54 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 01'43" 55 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 01'44" 56 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 01'44" 57 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 01'44" 58 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ a 01'44" 59 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 01'46" 60 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 01'48" 61 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 01'49" 62 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 01'50" 63 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 01'51" 64 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 01'54" 65 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 01'55" 66 115 HUNTER, Robert RSA BAR a 01'55" 67 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 01'56" 68 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 01'56" 69 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 01'56" 70 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 01'56" 71 122 BOZICHC, Borut SLO TEA a 01'57" 72 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 01'58" 73 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 01'59" 74 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 02'01" 75 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 02'01" 76 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 02'02" 77 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 02'03" 78 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 02'04" 79 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 02'04" 80 35 GOLAS, Michal POL UNI a 02'04" 81 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 02'05" 82 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 02'06" 83 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 02'09" 84 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 02'11" 85 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 02'13" 86 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 02'14" 87 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 02'14" 88 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 02'15" 89 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 02'15" 90 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 02'16" 91 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 02'17" 92 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 02'17" 93 48 ANTUNA, Andrés ESP REL a 02'20" 94 61 CARIŃENA, Juan Carlos ESP AND a 02'23" 95 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 02'23" 96 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 02'26" 97 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 02'27" 98 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 02'30" 99 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 02'33" 100 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 02'33" 101 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 02'34" 102 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 02'35" 103 68 PÉREZ ROMERO, Luis ESP AND a 02'36" 104 92 BALDUCCI, Gabriele ITA ACQ a 02'37" 105 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 02'39" 106 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 02'42" 107 83 RABUŃAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 02'47" 108 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 02'47" 109 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 02'48" 110 134 GHYLLEBERT, Pieter BEL CHO a 02'48" 111 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 02'51" 112 136 VERBIST, Evert BEL CHO a 02'53" 113 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 02'59" 114 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 02'59" 115 75 GAZTANAGA, Mikel ESP AGR a 03'01" 116 32 CASPER, Jimmy FRA UNI a 03'03" 117 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 03'03" 118 113 DEGANO, Enrico ITA BAR a 03'07" 119 98 DI PAOLO, Francesco ITA ACQ a 03'08" 120 128 GUTIERREZ, Ignacio ESP TEA a 03'18" 121 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 03'30"

:arrow_right: Klas gen po 4 etapie :arrow_right:

1 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR 10h51'27" 2 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI a 02" 3 88 CASTANO PANADERO, Carlos ESP KAR a 30" 4 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 47" 5 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 47" 6 72 DUENAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 01'23" 7 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 01'52" 8 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 02'08" 9 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 02'15" 10 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 02'15" 11 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 02'16" 12 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 02'26" 13 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 03'08" 14 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 03'19" 15 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 03'29" 16 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 03'31" 17 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 03'34" 18 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 04'50" 19 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 05'12" 20 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 05'19" 21 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN a 05'30" 22 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 05'32" 23 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 05'54" 24 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 06'10" 25 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 06'29" 26 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 06'36" 27 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 07'17" 28 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 07'51" 29 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 08'19" 30 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 08'26" 31 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 08'54" 32 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 09'13" 33 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 09'20" 34 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 09'27" 35 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 09'38" 36 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 09'58" 37 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 10'03" 38 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 10'08" 39 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 10'18" 40 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 10'25" 41 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 10'29" 42 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 10'38" 43 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 10'46" 44 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 11'02" 45 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 11'22" 46 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 11'30" 47 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 11'32" 48 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 11'35" 49 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 11'43" 50 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 12'01" 51 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 12'15" 52 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 12'20" 53 34 KHATUNTSEV, Alexander RUS UNI a 12'35" 54 48 ANTUNA, Andrés ESP REL a 12'59" 55 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 13'03" 56 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 13'17" 57 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 13'20" 58 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 13'21" 59 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 13'31" 60 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 13'36" 61 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 13'43" 62 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 14'04" 63 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 14'05" 64 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 14'13" 65 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 14'34" 66 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 14'55" 67 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 15'12" 68 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 15'15" 69 122 BOZICHC, Borut SLO TEA a 15'18" 70 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 15'58" 71 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 16'20" 72 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 17'01" 73 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 17'06" 74 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 17'12" 75 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 17'13" 76 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 17'20" 77 35 GOLAS, Michal POL UNI a 17'28" 78 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 17'29" 79 61 CARINENA, Juan Carlos ESP AND a 17'47" 80 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 18'15" 81 123 CELLI, Luca ITA TEA a 18'44" 82 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 19'46" 83 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN a 20'18" 84 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ a 20'20" 85 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 20'25" 86 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 20'25" 87 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 20'50" 88 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 20'55" 89 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 20'56" 90 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 21'14" 91 68 PÉREZ ROMERO, Luis ESP AND a 22'04" 92 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 22'17" 93 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 22'43" 94 115 HUNTER, Robert RSA BAR a 23'18" 95 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 23'41" 96 107 ARTETXE GEZURAGA, Mikel ESP FUE a 24'03" 97 75 GAZTANAGA, Mikel ESP AGR a 25'34" 98 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 25'45" 99 135 STUBBE, Tom BEL CHO a 26'07" 100 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 26'40" 101 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 27'15" 102 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 27'25" 103 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 27'28" 104 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 27'28" 105 134 GHYLLEBERT, Pieter BEL CHO a 28'32" 106 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 28'41" 107 98 DI PAOLO, Francesco ITA ACQ a 28'50" 108 113 DEGANO, Enrico ITA BAR a 29'07" 109 38 PENA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 30'42" 110 83 RABUNAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 31'04" 111 23 BRARD, Florent FRA CAI a 32'49" 112 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 32'51" 113 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 33'49" 114 136 VERBIST, Evert BEL CHO a 34'47" 115 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 36'19" 116 78 BARANAUSKAS, Aivaras LTU AGR a 42'52" 117 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 43'38" 118 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 44'25" 119 92 BALDUCCI, Gabriele ITA ACQ a 44'39" 120 128 GUTIERREZ, Ignacio ESP TEA a 44'55" 121 32 CASPER, Jimmy FRA UNI a 44'57"


#7

Oto wyniki dzisiejszej czasówki, bardzo krótkiej 15km.
Etap 4 Ribera del Duero

1 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d’Epargne 16.47 (53.62 km/h)
2 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Credit Systems 0.22
3 Andrei Kunitski (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo 0.34
4 Nikolai Trussov (Rus) Tinkoff Credit Systems
5 Juan Mauricio Soler (Col) Barloworld 0.40
6 Vasil Kiryenka (Blr) Tinkoff Credit Systems 0.42
7 Pedro Romero Ocampo (Spa) Extremadura - Spiuk 0.46
8 Evgeni Petrov (Rus) Tinkoff Credit Systems
9 Moises Duenas Nevado (Spa) Agritubel 0.50
10 Emilien Benoit Bergès (Fra) Agritubel 0.51
11 Carlos Castaño Panadero (Spa) Karpin Galicia 0.53
12 Rubén Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne 0.55
13 Daniele Nardello (Ita) Team L.P.R. 0.56
14 Alberto Martínez Trinidad (Spa) Agritubel
15 Gustavo César Veloso (Spa) Karpin Galicia 0.57
16 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Relax - Gam 0.59
17 Daniele Contrini (Ita) Tinkoff Credit Systems 1.01
18 Manuel Lloret Zaragoza (Spa) Fuerteventura - Canarias
19 Fernando Torres (Spa) Extremadura - Spiuk 1.05
20 José E. Gutiérrez (Spa) Team L.P.R.

Alejandro potrafi “zaskoczyć” swoich kibiców w górach zostaje, a czasówkę…wygrywa. Ma zaledwie 2 sekundy straty do Solera.

Generalka po 4 etapach:
1 Juan Mauricio Soler (Col) Barloworld 10.51.27
2 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d’Epargne 0.02
3 Carlos Castaño Panadero (Spa) Karpin Galicia 0.30
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Relax - Gam 0.47
5 José Ángel Gómez (Spa) Saunier Duval - Prodir
6 Moises Duenas Nevado (Spa) Agritubel 1.23
7 David Herrero Llorente (Spa) Karpin Galicia 1.52
8 José Miguel Esp Elías Galindo (Spa) Relax - Gam 2.08
9 Javier Moreno Bazan (Spa) Extremadura - Spiuk 2.15
10 Rubén Plaza Molina (Spa) Caisse d’Epargne

M. Gołaś jest na 77 miejscu.


#8

Etap 5 Ona => Burgos 158 km

1 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN 3h39'42" 2 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 02" 3 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 11" 4 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 11" 5 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 11" 6 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 11" 7 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 11" 8 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 11" 9 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 11" 10 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 11" 11 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 11" 12 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 11" 13 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 11" 14 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 13" 15 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 16" 16 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 27" 17 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 28" 18 122 BOZICHC, Borut SLO TEA a 28" 19 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 28" 20 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 28" 21 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI a 28" 22 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 28" 23 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR a 28" 24 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 28" 25 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 28" 26 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 28" 27 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 28" 28 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 28" 29 35 GOLAS, Michal POL UNI a 28" 30 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 28" 31 72 DUENAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 28" 32 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 28" 33 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 28" 34 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 28" 35 88 CASTAŃO PANADERO, Carlos ESP KAR a 28" 36 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 28" 37 38 PENA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 28" 38 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 28" 39 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 28" 40 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 28" 41 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 28" 42 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 28" 43 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 28" 44 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 28" 45 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 28" 46 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 28" 47 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 28" 48 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 28" 49 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 28" 50 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 28" 51 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 28" 52 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 28" 53 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 28" 54 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 28" 55 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 28" 56 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 28" 57 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 28" 58 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 28" 59 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 28" 60 48 ANTUNA, Andrés ESP REL a 28" 61 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 28" 62 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 28" 63 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 28" 64 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 28" 65 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 28" 66 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 28" 67 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 28" 68 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 28" 69 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 28" 70 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 28" 71 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 28" 72 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 28" 73 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 28" 74 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 28" 75 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 28" 76 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 28" 77 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 28" 78 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 28" 79 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 28" 80 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 28" 81 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 28" 82 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 28" 83 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 28" 84 123 CELLI, Luca ITA TEA a 28" 85 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 42" 86 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 01'07" 87 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 01'11" 88 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 01'33" 89 135 STUBBE, Tom BEL CHO a 03'43" 90 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 03'43" 91 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 05'20" 92 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 18'16" 93 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 18'16" 94 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 18'16" 95 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 18'16" 96 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 18'16" 97 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 18'16" 98 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 18'16" 99 23 BRARD, Florent FRA CAI a 18'16" 100 83 RABUNAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 18'16" 101 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ a 18'16" 102 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 18'16" 103 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 18'16" 104 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 18'16" 105 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 18'16" 106 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN a 18'16" 107 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 18'16" 108 61 CARINENA, Juan Carlos ESP AND a 18'16"
Final klas. gen.

1 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR 14h31'37" 2 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI a 02" 3 88 CASTANO PANADERO, Carlos ESP KAR a 30" 4 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL a 47" 5 4 GÓMEZ, José Ángel ESP SAU a 47" 6 72 DUENAS NEVADO, Moisés ESP AGR a 01'23" 7 87 HERRERO LLORENTE, David ESP KAR a 01'52" 8 41 ELÍAS GALINDO, José Miguel ESP REL a 02'08" 9 156 MORENO BAZÁN, Javier ESP EXT a 02'15" 10 27 PLAZA MOLINA, Rubén ESP CAI a 02'15" 11 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI a 02'16" 12 1 PIEPOLI, Leonardo ITA SAU a 02'26" 13 22 LOSADA ALGUACIL, Alberto ESP CAI a 03'08" 14 3 DE LA FUENTE, David ESP SAU a 03'17" 15 47 TERCIADO, Francisco José ESP REL a 03'19" 16 28 ZABALLA, Constantino ESP CAI a 03'29" 17 43 HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ, Jesús ESP REL a 03'31" 18 131 PAUWELS, Serge BEL CHO a 04'50" 19 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN a 05'02" 20 17 TXURRUKA, Amets ESP EUS a 05'12" 21 105 BONILLA, José Adrián CRC FUE a 05'19" 22 146 PARDILLA BELLÓN, Sergio ESP VIŃ a 05'32" 23 6 LOBATO ELVIRA, Rubén ESP SAU a 05'54" 24 126 TRAFICANTE, Roberto ITA TEA a 06'10" 25 94 GARZELLI, Stefano ITA ACQ a 06'19" 26 14 HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, Aitor ESP EUS a 07'17" 27 11 ANTON HERNÁNDEZ, Igor ESP EUS a 08'05" 28 101 LEONET IZA, Iker ESP FUE a 08'19" 29 8 RINERO, Christophe FRA SAU a 08'26" 30 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI a 08'54" 31 84 MARTÍNEZ ACEBEDO, Serafín ESP KAR a 08'54" 32 144 ROVIRA PONS, Jaume ESP VIŃ a 09'10" 33 111 CÁRDENAS, Félix COL BAR a 09'13" 34 124 NARDELLO, Daniele ITA TEA a 09'41" 35 104 LLORET, Manuel ESP FUE a 09'46" 36 127 GUTIÉRREZ, José E. ESP TEA a 10'08" 37 151 FERNÁNDEZ, Juan Carlos ESP EXT a 10'18" 38 152 RAMÍREZ TORRES, Jesús ESP EXT a 10'21" 39 142 MATA CABELLO, Martín ESP VIŃ a 10'25" 40 24 PÉREZ ARRIETA, Aitor ESP CAI a 10'29" 41 81 GARCÍA DAPENA, David ESP KAR a 10'29" 42 86 VORGANOV, Eduard RUS KAR a 10'38" 43 62 CARRASCO GÁMIZ, José Luis ESP AND a 11'02" 44 154 PÉREZ RODRÍGUEZ, Israel ESP EXT a 11'05" 45 56 PETROV, Evgeni RUS TIN a 11'13" 46 67 OLMO MENACHO, Antonio ESP AND a 11'18" 47 133 MAES, Nikolas BEL CHO a 11'32" 48 36 VANDENBERGH, Stijn BEL UNI a 11'43" 49 66 PÉREZ RODRÍGUEZ, Luis ESP AND a 12'01" 50 45 PÉREZ FERNÁNDEZ, Santiago ESP REL a 12'15" 51 148 ALVAREZ MARTÍN, Luis R ESP VIŃ a 12'20" 52 48 ANTUNA, Andrés ESP REL a 12'59" 53 42 GARCÍA-CASARRUBIOS, Óscar ESP REL a 13'03" 54 16 SÁNCHEZ GONZÁLEZ, Samuel ESP EUS a 13'14" 55 18 IRIZAR, Markel ESP EUS a 13'17" 56 73 CALVENTE, Manuel ESP AGR a 13'20" 57 85 TRONCOSO SOBRINO, Ramón ESP KAR a 13'21" 58 15 ISASI FLORES, Ińaki ESP EUS a 13'36" 59 155 MONDELO DÍAZ, Josu ESP EXT a 13'43" 60 26 REYNES, Vicente ESP CAI a 14'13" 61 108 PIEDRA, Antonio ESP FUE a 14'55" 62 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN a 15'12" 63 153 SARABIA DÍAZ, Ignacio MEX EXT a 15'15" 64 122 BOZICHC, Borut SLO TEA a 15'18" 65 95 KUNITSKI, Andrei BLR ACQ a 15'58" 66 74 MARTÍNEZ TRINIDAD, Alberto ESP AGR a 16'20" 67 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE a 17'01" 68 46 SÁNCHEZ PIMIENTA, Julián ESP REL a 17'05" 69 114 EFIMKIN, Alexandre RUS BAR a 17'12" 70 112 CHEULA, Giampaolo ITA BAR a 17'19" 71 35 GOLAS, Michal POL UNI a 17'28" 72 64 FERRÍO LUQUE, Jorge ESP AND a 17'58" 73 116 SIUTSOU, Kanstantsin BLR BAR a 18'11" 74 123 CELLI, Luca ITA TEA a 18'44" 75 138 VANENDERT, Jelle BEL CHO a 19'26" 76 58 COMMESSO, Salvatore ITA TIN a 20'25" 77 132 DE SCHROODER, Benny BEL CHO a 20'25" 78 12 APERRIBAY, Lander ESP EUS a 20'50" 79 157 ROMERO OCAMPO, Pedro ESP EXT a 21'14" 80 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA a 22'17" 81 103 FLORES GALARZA, Iker ESP FUE a 23'41" 82 82 CÉSAR VELOSO, Gustavo ESP KAR a 24'17" 83 118 THOMAS, Geraint GBR BAR a 26'40" 84 97 ROSSI, Andrea ITA ACQ a 27'15" 85 93 CODOL, Massimo ITA ACQ a 27'24" 86 91 ANDRIOTTO, Dario ITA ACQ a 27'28" 87 135 STUBBE, Tom BEL CHO a 29'22" 88 38 PENA GRISALES, Victor Hugo COL UNI a 30'42" 89 54 SERRANO GONZÁLEZ, Ricardo ESP TIN a 31'53" 90 137 CAETHOVEN, Steven BEL CHO a 32'51" 91 7 WYSS, Danilo SUI SAU a 33'49" 92 33 COYOT, Arnaud FRA UNI a 35'01" 93 125 ROSSI, Nazareno SUI TEA a 35'17" 94 61 CARINENA, Juan Carlos ESP AND a 35'35" 95 52 CONTRINI, Daniele ITA TIN a 38'06" 96 96 PASSERON, Aurelien FRA ACQ a 38'08" 97 77 BERGES, Emilien FRA AGR a 38'13" 98 145 TORRENT TARRES, Carlos ESP VIŃ a 38'43" 99 51 WEIGOLD, Steffen GER TIN a 38'44" 100 158 TORRES, Fernando ESP EXT a 40'31" 101 57 TRUSSOV, Nikolai RUS TIN a 43'33" 102 141 GALLEGO, Diego ESP VIŃ a 43'38" 103 5 GONZÁLEZ BAEZA, Héctor ESP SAU a 44'13" 104 65 LÓPEZ GIL, José A ESP AND a 45'16" 105 76 HERVE, Cédric FRA AGR a 46'29" 106 83 RABUNAL RÍOS, Gonzalo ESP KAR a 48'52" 107 23 BRARD, Florent FRA CAI a 50'37" 108 147 GOMES, Victor Manuel ESP VIŃ a 54'07"
Klas. górska:

1 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN 38
2 4 GOMEZ, José Angel ESP SAU 37
3 44 MORENO FERNANDEZ, Daniel ESP REL 34
4 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR 30
5 15 ISASI FLORES, Inaki ESP EUS 30

Klas. punktowa:

1 21 VALVERDE, Alejandro ESP CAI 53
2 53 IGNATIEV, Mikhail RUS TIN 45
3 117 SOLER, Juan Mauricio COL BAR 37
4 55 KIRYENKA, Vasil BLR TIN 35
5 44 MORENO FERNÁNDEZ, Daniel ESP REL 34

Klas. drużynowa:

1 CAISSE D’EPARGNE GCE 43h38’40"
2 RELAX - GAM REG 57"
3 SAUNIER DUVAL - PRODIR SDV 02’11"
4 KARPIN GALICIA KGZ 04’45"
5 EUSKALTEL - EUSKADI EUS 14’56"

Klas. sprinterska:

1 102 GARCÍA RENA, Rodrigo ESP FUE 13
2 121 BELLIN, Maurizio ITA TEA 10
3 135 STUBBE, Tom BEL CHO 6
4 25 PÉREZ SÁNCHEZ, Francisco ESP CAI 5
5 31 PASAMONTES, Luis ESP UNI 5