brak

brak

W '96 roku Shimano wprowadziło DuraAce 7700 (9-rzędowe). Osprzęt Dura w Twoim rowerze produkowany był w latach '88-95 (pewne komponenty: '84-95). Mijasz sie z prawda pisząc, że rower jest na osprzęcie Dura z '98 roku. Tu piszę, bo jestem na 100% pewien, ale w kilku innych miejscach Twojego opisu mam, powiedzmy delikatnie… uzasadnione wątpliwości co do podanych przez Ciebie parametrów.

zetika, wypisz oznaczenia na elementach, a podam Ci z dokładnością do miesiąca, kiedy zostaly wyprodukowane.

do Doktora: które elementy budzą Twoje wątpliwości?

pozdrawiam!
geos

Np. waga siodełka – najlżejszy Flite TT o jakim wiem ważył 170 gram, natomiast większość siodeł z serii Flite waży ~230 gram. Np. waga ramy, BTW: jaki to model? Fascynuje mnie przednia przerzutka Ultegra “model 2003” – między '98 a 2004 rokiem nie wprowadzono żadnych modyfikacji FD w grupie Ultegra – skąd więc ten “model 2003”? Co do dat i oznaczeń komponentów – informacje na fa-technik.adfc.de/Hersteller/Shimano/ są generalnie dość dokładne. Informacje w katalogach takoż.

a powiedz mi kolego czym sie rozni model duracha 2005/2006 od 2007 ?

Doktor - wydaje mi się, że koledze po prostu chodziło o rocznik, z którego ta przerzutka pochodzi.

no wlasnie maciarz ma chyba racje .
Taniutki ten rower!! Chociaz z tym ze mozna by sporo odchudzic to bym sie kłócił :stuck_out_tongue: