Branzoleta Power

coraz czesciej mówi sie o tych branzoletach co wy o tym sadzicie
sport.pl/inne/1,64998,888957 … arow_.html

Że to głupota i naciąganie ludzi. “1000 dodatnich jonów” to mój ulubiony fragment z reklam tego cuda.

Brakuje już tylko energii mentalnej i astralnej oraz żył wodnych do kompletu.

Ale skoro duża część ludzi wierzy w horoskopy i inne tym podobne nie moa się co dziwić, że chłopaki na tym kasę robią.i

Dość dokładnie znam ten problem. Pic na wode fotmontaż.

Dość dokładnie to znaczy jak?

Ile to pomaga - 1% albo mniej więc warto kupic jesli kwota 40 euro to 1% naszych srodków inaczej taki zakup zrozumiec mogę tylko przez mode bo to ewidentne naciąganie , idzcie do człowieka mężczyzny czy kobiety a lepiej chyba do kobiety ze względu na wrazliwośc która zajmuje się izoteryką i was oczyści - śmiejecie się ? na pewno mniej wydacie i będzie ewekt lepszy - w opasce takiej augosugestia ma też swój udział a cała reszta to jakaś mała namiastka tego co możemy znalesc w naturze dobrego .

W pewien sposob mialem okazje wspolpracowac z firma ktora obecnie to rozprowadze w Polsce. Nie rózni się to wiele od LiveStrong a przynajmniej Lancowe wspieraja jakis szczytny cel.

Mi to przypomina w ogóle tę modę sprzed ładnych paru lat. Część forumowiczów pewnie jeszcze pamięta, jak kiedyś niektórzy faceci nosili takie dość masywne bransoletki z magnesami w złotym kolorze :slight_smile: Potem były takie z otwarte z kuleczkami na końcach.
Temat nie nowy :slight_smile:

Pokrewne tematy to jakieś tam formatowanie wody czy jej ożywianie. Też niby pomaga :slight_smile:

Zauważyłem ze Polskie reprezentantki w siatkówkę mają takie bransoletki(przynajmniej 1).
Głowy nie dam czy to była ta sama co w temacie ale na pewno podobna. :stuck_out_tongue:

Ja w takie magiczne rzeczy nie wierzę, może to odgrywać jedynie jakąś psychologiczną rolę.