Buty diadora - rozmiarówka

Witam, mam prośbę do użytkowników butów diadora o pomoc w doborze rozmiaru - buty mogę kupić tylko na odległość i nie wiem na ile zastosowana rozmiarówka odpowiada rzeczywistości. Ja na co dzień używam generalnie rozmiaru 42, ale jest to “małe 42” - w przypadku butów sportowych czasami nawet 41 1/2 wystarcza. Będę wdzięczny za pomoc.

Użytkownikiem butów Diadory nie jestem, ale z doświadczenia wiem, że najlepiej jest posługiwać się długością wkładki, a nie rozmiaramie według jakichkolwiek standardów.

ja mam buty diadory maodel team racer rozmiar 46 i są mi idealne:) a na codzień nosze buty 45, a zimą 44. Więc troche różnicy jest… wybór nalezy do Ciebie czy warto kupić na odległość :neutral:

patrz na dł. wkładki tak jak kolega wczesniej mowil wes sobie zmierz stope i dodaj tam kilka mm i jak cos to sie pytaj jaka dlugos wkladki bo moze byc 44 rozm. a bedzie pasował roznie to jest

Jeżdżę w Diadorach…, i tak ; nr eur 45 ,mają 28,5 cm długości wkładki,dla porównania buty wyjściowe do garniaka -zawsze 43,inne przeważnie 44.
Miałem tez na nogach 44 i niestety nie dało się uzytkować ,za to czasami pomyślę sobie o 46 jak spuchną mi stopy ,ale na ogół wystarczy poluzować zatrzask micro.