Buty DMT Szosa ULTIMAX SPIRIT RSX BIAŁY

Witam chce sobie zakupic buty szosowe DMT ULTIMAX SPIRIT RSX BIAŁY i mam mały problem nie wiem jaką mają rozmiarówke względem wkładki, mam buty shimano 47 rozmiar i wkładkę 30,5 cm w sidi też mam 47 ale w DMT nie znam , a ponieważ wcześniej nie miałem do czynienia z przymiarką marki DMT chce sie zapytac forumowiczów czy ktoś się zna na tych butach i ich rozmiarach wkładek… Pozdrawiam

A gdzie można takie buty w Polsce kupić? znasz jakiś sklep internetowy np?

Nie jestem pewien czy można kupić bezpośrednio u nich ampbike.com/ ale firma ta jest przedstawicielem na Polskę.

To jedne z najładniejszych butów na szose!

Jak buty? Kupiles? Jak sie sprawuja?
Ja sobie wlasnie takie zamowilem, pytalem ludzi ale nikt nic nie odpisal… chyba malo popularne u nas.


Przemek

Gdzie zamowiłeś te buty?
są w jakimś polskim sklepie internetowym?

Heja,
dystrybutorem na polske jest
ampbike.hg.pl/modules.php?na … &marka=dmt

Tam jest spis sklepow - w warszawie sa u krolaka ktory je zachwalal, ale jak zaproponowalem 490 zamiast 560 zł to sie niemal obrazil - stracil klienta na dobre, a ja czesto kupuje - wiec poszedlem do konkurencji i tam chetnie mi taki upust dali.

Czesto sa do mtb a do szosy trzeba zamowic. W jednym ze sklepow gosc zaproponowal, ze zamowi 3 pary (zeby rozmiar dobrac) a ja jedna sobie wybiore.

W wawie mialem problem znalezc inne marki jak sidi, diadora… jakies stare modele, pojedyncze sztuki. DMT wygladaja na naprawde solidnie wykonane. Powinny byc ok.
Biore jednak w ciemno bo o marce za wiele nie slyszalem.


Przemek