Buty szosowe do 400zł - co polecacie?

Chodzi mi wlasnie o skutecznosc przekazywania mocy, jak dlugo moze byc ona efektywna tak jak na poczatku?

to moze magnezowa podeszwa. nie niszczy sie tak bardzo.

A karbon się niszczy? Podobno w przypadku karbonu nie wsytępuje tzw. “zmenczenie materiałowe”… Jak z tym jest?
W moich starych butach poza wizualnymi skazami opd używania nie zaobserwowałem czegoś w rodzaju zmiękczenia podeszwy czy wogóle jej zaużycia… Ciągle była twarda i sztywna i jest nadal a troche buciki już mają…

Nie ma takiego tworzywa…

mam praktycznie nowe , sprowadzałem pod klienta sidi raiden [ velo.com.pl/php/produkty.php?m=15&k=9&p=%&id=897# ]
klient chce oddać je za 290zł , raz w nich się przejechał 40klm i stwierdził ze nie ten rozmiar
mogę wystawić na allegro
kolor czarno grafitowe
rozmiar 44

Sorki, ale nie jestem zainteresowany. Mozesz jednak wystawic, mysle ze znajda sie chetni :slight_smile:. Chcialbym sie dowiedziec natomiast czegos wiecej o tych podeszwach karbonowych i ich trwalosci. Ma ktos jeszcze cos do dodania w tej kwestii?

mój znajomi miał buty shimano sh-r214 (podeszwa 100% carbon) i po około 2 latach intensywnej jazdy zaczoł mu pekać karbon przy mosowani bloków;( moim zdaniem było to spowodowane tym ze pedały miał mtb i podeszwa ocierała o pedał i wkońcu zaczeła pękać