CCC 2020 - plany, możliwości, nadzieje,

Liczby muszą się zgadzać było 5 Polaków ma być 5 Polaków

Bernas nowym zawodnikiem projektu Pana Dariusza Banaszka. Oprócz niego w ekipie Adrian, Norbert i bardzo prawdopodobnie także Alan

Już nie przesadzajmy z tym Bernasem. Wyniki w tym roku przeciętne. Trudno kogoś kontraktować za jedynie fakt bycia Polakiem.

Bernas jak dla mnie to mógł dostać kontakt jedynie kosztem Pauwelsa lub Koszetkowa. Koszetkow jest jako grigorio Zakarina; Pauwels jako mentor? dla młodych. Osobiście wole Małeckiego czy Palute w WT niż Pawła więc decyzja zrozumiała jeżeli zakładali 28 osobową kadrę na 2020.

Kadra prezentuje się dużo lepiej niż rok temu więc liczę na więcej ładnych akcji i co ważniejsze zwycięstw.

1 Like

Zabrakło akcentu w końcówce sezonu jak u Gradka. Nie wiem czy filmik krążący po sieci miał wpływ a decyzję…

Z ciekawych rzeczy to pojawienie się na Twitterze informacji o zmianie nazwy na CCC Sprandi (jeszcze rano przed konferencją), oraz krótkotrwałe pokazanie zdjęć (nie na profilu CCC) nowych strojów i tyłu autobusu (ale zdjęcia szybko zniknęły)

Ten tył autobusu to filmik na Facebooku strony naszosie.pl Dodatkowo na dwóch zdjęciach z konferencji widać pojazdy “po nowemu”.

Adres strony internetowej wskazywałby na ccc dewelopment team

A popatrz. Faktycznie. Na to nie zwróciłem uwagi. I nie widzę już tej relacji na facebooku, gdzie był nagrany tył dużego autobusu by tam zobaczyć jaki adres www jest.

Znalazłem. Na dużym autobusie (tył) jest adres drużyny WT www.cccteam.eu

Znalezione na grupie FB o kolarstwie, ktoś “ustrzelił” na trasie

Ten z tyłu to na pewno autobus Devo a z przodu chyba Team

Z przodu to z Team. Ten pierwszy był pokazany (dokładnie to jego tył) wczoraj na relacji profilu naszosie.pl na facebooku. I to cieniowanie pasuje do wizualizacji ubiorów na 2020, które ktoś wrzucił na twitterze (na krótko). Wydawały mi się nieco ciemniejsze od obecnych i pod CCC zamiast RENO było sprandi. Żałuję, że nie zrobiłem zrzutu.

Tak też je widziałem :slight_smile: Potem chciałem nawet wrzucić na forum to właśnie zauważyłem, że zniknęły. Myślę, jednak, że niebawem wszystko już zobaczymy oficjalnie i w dobrej jakości bo tamto to było marnej rozdzielczości.

Zgadza się. Generalnie oprócz minimalnie ciemniejszego odcienia pomarańczu wydawało mi się, że litery CCC w logotypie jakby były “cieńsze”. Nie wiem czy to słaba jakość ale jakby logotyp Gianta na ramionach mniejszy i nie wiem czy dostrzegłem boczny logotyp vogele shoes (ale on jest tak z boku, że przy tych miniaturach łatwo by je było przeoczyć).


I tabor już ujawniony w pełnej krasie

Tak, nawet dzisiaj o 16 Michael Shar na facebooku robił prezentację autobusu od wewnątrz :wink:

Ale tam jeszcze był autobus w barwach kończącego się sezonu.

dobra masz mnie,
nie oglądałem tego ale widziałem zapowiedź na fb z transmisją - myślałem, ze to live jakiś :wink:

Przypuszczam, że w środku autobusu bez zmian :wink:

2 Likes